Trvalá na řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 08.05.11 19:42
trvalá na řasy

máte s ní někdo zkušenosti ? Prý to pěkně vykroutí řasy do správného tvaru - ale jak dlouho to vydrží ? Vyplatí se to vůbec ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 03.06.11 18:09

No mě nedržela - vyhozené peníze. Je fakt, že mám řasy jemné a řídké. Zkoušela jsem ji 2× a nic. Mám teď umělé řasa - řasa na řasu a jsem moc spokojená.

Na poličce 65 parfémů 5 miniatur 52 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 15 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 12.06.11 16:42

Už jsem to někde možná psala. Měla jsem cca před rokem a rozhodně už ne. Taky jsem si představovala, že oko trvalá jako by otevře, že řasy budou v jemném oblouku držet nahoru, ale kdepak. Řasy mám dlouhé a ikdyž kosmetička použila největší natáčky, tak jsem je měla srolované téměř do ruličky :speechless: procedura nepříjemná, pak se musí ještě barvit, protože trvalá řasy zesvětlí. Cca po dvou měsících se vracely do své původní pozice, což bylo taky úžasné. Některé trčely, jiné byly stočené. Tak jsem vyzkoušela, ale tuhle srandu opakovat nemusím.
Myslím, že kleštičky na řasy odvedou mnohem lepší práci!

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 17.06.11 11:58

já chodím na trvalou na řasy asi tři roky, a jsem spokojená velmi. mě vydrží dva měsíce řasy natočené, samozřejmě že první měsíc je to lepší mám je fakt hezké,druhý měsíc jsou už rovnější ale ne tak dolů jak mám normálně bez trvalé
já mám řasy normálně hodně dolů a ani kleštičky mi nepomůžou, stejně mi pak klesají řasy s řasenkou a ani ten efekt není takový jako mi udělá trvalá
hodně záleží na velikosti natáčky. já chci vždy ten nejmenší protože chci aby byly hondně nahoru natočené,jelikož mi pak postupně jakoby klesají
kosmetička mi stejně ale vždy dá trošku větší protože to chce přirozeně udělat a má strach z té ruličky…někdy je to trochu boj sní, ale jsem s ní maximálně spokojená za ty tři roky, ikdyž to není její chyba řasy nejsou pokaždé stejné
výrobci těch natáček někdy samozřejmě přestanou ty nejlepší vyrábět a než najde zase nějakého osvědčeného,aby byly ty natáčky kvalitní..záleží taky na té emulzi.jesti je čerstvá,tak to chytne lépe.
ale třeba mojí mamce vůbec nesedla má krátké řasy a měla to fakt divné..
právě mě otevře oko,mám úplně jiný výraz-za mě určitě ano

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

xpetulax
Nováček 20 příspěvků 07.04.12 11:45

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli ma nekdo vyzkousene trvalou na rasy metodou ICurl? Docela me to láká, ale zadnou trvalou na rasy vyzkousenou nemam, ale prijde mi to mozna lepsi nez trvala s natackami,co myslite?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 29.03.13 13:41

Nechala jsem si na udělat trvalou na řasy a jsem moc spokojená. Mám ji asi měsíc a zatím paráda. Efekt je pro mě ohromující, krásně to oko otevřelo. Stačí jedna vrstva řasenky a mám vystaráno. Dříve jsem použila dvě až tři vrsty, aby byly řasy natočené nahoru. Vřele doporučuju.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 05.04.13 13:16

@Roza a neničí to riasy? S dĺžkou aj hustotou mojich rias som spokojná, ale natočiť ich špirálou je skoro nemožné a klieštiky majú krásny efekt, ale tak prvé dve žmurknutia, alebo do nanesenia maskary :(

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 05.04.13 13:34

@paprlile
já ji mám poprvé a řasy rozhodně nejsou nijak narušené a zničené. Z dlouhodobého hlediska zatím nemůžu podat reference.

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 05.04.13 14:47

@Roza Ajtak ďakujem. Ešte jedna otázka bola si na natáčkovej alebo tej iCurl metóde? Sú tu také rozporuplné príspevky, tak sama neviem. Skôr by asi vedela zhodnotiť prípadnú škodlivosť z dlhodobého hľadiska @radulllinka :?: :kytka: Dovolím si ju vtiahnuť späť do diskusie, ak má chuť :oops: Po troch rokoch trvalej, možno aj viac, keďže príspevok je starší, sa už dá hodnotiť.

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 05.04.13 15:42

@paprlile
Na natáčky a stálo mě to 250,–kč.

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 05.04.13 21:01

@Roza
Chodím na klasiku už několik let, zhruba jednou za půl roku. Kosmetička stále stejná. Trvalá má pouze otevřít oko, hodí se pro dlouhé, rovné řasy. Řasy mám stále husté a dlouhé. Největší efekt je první dva až tři měsíce. Z dlouhodobého hlediska prý trvalá ničí řasy méně než každodenní „lámání“ kleštičkami. Cena 250,–- mi přijde hodně levná, myslím, že jsem v říjnu platila 550,–- :think: .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 06.04.13 10:47

@Lucinela ďakujem, to ma ukľudnio, že nebudem za pár mesiacov bez mihalníc :lol: Mrkla som na nete nejaké videá ako sa to robí, tak mi je to už jasnejšie.

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 06.04.13 20:08

@paprlile
To je krásné slovo „mihalníce“ (tedy jestli to píšu správně). Slovenština je tak okouzlující. Ale bez mihalníc fakt nebudeš. ;)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 07.04.13 17:08

@Lucinela :lol: To je milé. Mne sa zase páči veľa českých výrazov. Taká pampeliška, alebo beruška… :lol: :srdce:

adaja111
Parfémová maniačka 734 příspěvků 29.09.13 19:47

pridávam svoju skúsenosť s trvalou na mihalniciach, dávam si ju robiť každý rok(už 10 rokov! :lol: )vždy v júni pred letom, potom mám pokoj, krásne mi to vytočí mihalničky :P plus si ich dám aj nafarbiť, táááákže celé leto si nemusím ktesliť očká špirálou, :potlesk: :potlesk: na kúpaliská je to úúúplná pecka :jazyk:

Na poličce 22 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 39 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist