Trvanlivost arabek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

geri
Učednice 160 příspěvků 27.10.14 12:14
Trvanlivost arabek

Jake jsou vase zkusenosti s trvanlivosti arabek? Vydrzi olejicky kratsi dobu nez klasicke edt, edp? Je u nich podstatnejsi uchovavat je v chladu?
Diky predem za rady a zkusenosti

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 31.10.14 07:25

Co já vím, mají vydržet léta, proti našim běžným vůním mají často dokonce i datum spotřeby i výroby, uchovávám je normálně v teple, jsou na to dělané, nemusíš se tedy bát. Vše co jsem tady v Čechách po netu koupila z obchodů které se specializují na arabky bylo čerstvé, z parfums jsem měla vůni starou dva roky, ale také měla ještě dva před sebou a byla naprosto v pořádku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

geri
Učednice 160 příspěvků 31.10.14 10:10

Diky, takovou odpoved moc rada slysim :palec:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

amorek
Učednice 189 příspěvků 05.01.16 20:34

Ahoj :) Má některá vás zkušenost s trvanlivostí kashky od swiss arabian? Rozdíl mezi CPO a parfémem? Dekuju moc :srdce:

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 06.01.16 07:06

CPO je jemnější, vydrží opravdu dlouho, víc v ní vynikne růže, je hladší, EDP je dřevitější, pro mně ostřejší. Výdrž je u obou taková, že pokud se večer myješ ( :mrgreen: ), rozdíl asi moc nepoznáš. Druhý den by asi EDP vzala za své.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 06.01.16 08:54

Díky moc za srovnání :D Ale to jsi mě teda překvapila, četla jsem, ze právě CPO je silnější a dřevitější a EDP méně „uzené“ 8o :lol:
Já jsem právě zkoušela tu EDP a moc se mi líbila, jen se bojím o tu výdrž, ale zase u té CPO jsem se vyděsila tou údajnou uzeností :mrgreen:. Takže myslíš, ze ten EDP je na tom s výdrží také dobře? Jeste jednou moc dekuju :*

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist