Trvanlivost arabek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

geri
Učednice 162 příspěvků 27.10.14 12:14
Trvanlivost arabek

Jake jsou vase zkusenosti s trvanlivosti arabek? Vydrzi olejicky kratsi dobu nez klasicke edt, edp? Je u nich podstatnejsi uchovavat je v chladu?
Diky predem za rady a zkusenosti

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 31.10.14 07:25

Co já vím, mají vydržet léta, proti našim běžným vůním mají často dokonce i datum spotřeby i výroby, uchovávám je normálně v teple, jsou na to dělané, nemusíš se tedy bát. Vše co jsem tady v Čechách po netu koupila z obchodů které se specializují na arabky bylo čerstvé, z parfums jsem měla vůni starou dva roky, ale také měla ještě dva před sebou a byla naprosto v pořádku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

geri
Učednice 162 příspěvků 31.10.14 10:10

Diky, takovou odpoved moc rada slysim :palec:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 05.01.16 20:34

Ahoj :) Má některá vás zkušenost s trvanlivostí kashky od swiss arabian? Rozdíl mezi CPO a parfémem? Dekuju moc :srdce:

Na poličce 38 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 57 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 06.01.16 07:06

CPO je jemnější, vydrží opravdu dlouho, víc v ní vynikne růže, je hladší, EDP je dřevitější, pro mně ostřejší. Výdrž je u obou taková, že pokud se večer myješ ( :mrgreen: ), rozdíl asi moc nepoznáš. Druhý den by asi EDP vzala za své.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 06.01.16 08:54

Díky moc za srovnání :D Ale to jsi mě teda překvapila, četla jsem, ze právě CPO je silnější a dřevitější a EDP méně „uzené“ 8o :lol:
Já jsem právě zkoušela tu EDP a moc se mi líbila, jen se bojím o tu výdrž, ale zase u té CPO jsem se vyděsila tou údajnou uzeností :mrgreen:. Takže myslíš, ze ten EDP je na tom s výdrží také dobře? Jeste jednou moc dekuju :*

Na poličce 38 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 57 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist