*TUBEROZA

Ronna 22.11.08 14:44

*TUBEROZA

Dámy, nezapomněly jsme na ně? Jeden čas jsme tu o nich pořád mluvily a básnily a zdá se, že aspoň nyní i u tvůrců jsou tuberózy na čas pasé. Nebo aspoň žádnou novinku neregistruji.
Nosíte teď nějaké?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

domenica 22.11.08 14:56

Já nezapomněla :D
Carnal Flower - jiskřivá, veselá, ale přitom smyslná … pro mě nejkrásnější tuberózová vůně!! 8). Kdykoli.
Fracas - teplá, smyslná nádhera … nejvíc jí sluší teplé letní dny, takže teď odpočívá, jen občas si jí připomenu :wink:
Privat Collection Tuberose Gardenia … líbilo by se mi mít parfém … ten je dokonalý :oops:
Noix de Tubérose - moc krásná, příjemná kombinace tuberózy a mimózy 8)

Ronna 22.11.08 14:59

Fracas jsem si šplíchla naposled tak před dvěma měsíci. Budu ho muset znovu vytáhnout na světlo.

maricka 22.11.08 15:04

Souhlasím s Domenicou, Carnal Flower je opravdu výjimečná tuberózová vůně a vůbec výjimečná vůně obecně:-) Je krásně čistá, necítím v ní žádnou syntetiku…

lu 22.11.08 15:11

Já jsem teď po delší době vytáhla krásnou a mou oblíbenou Passion od Annick Goutal. Je to tuberóza-chypre, mám čistý parfém…nádhera. Škoda, že už dochází, budu muset určitě znovu pořídit…

domenica 22.11.08 15:17

Lu, to věřím. Čistý parfém Passion musí být úžasný 8)

lu 22.11.08 16:54

Je krásný… Passion je trochu opomíjená tuberózovka, když se k ní někde dostanete, určitě vyzkoušejte! Z tuberózových vůní má asi nejblíže ke klasické Chloé…ale mně se líbí ještě víc :D

jitka006 22.11.08 17:42

Občas si dávám Mahoru, tam cítím hlavně tuberozu,ale spíš jen na doma do práce si netroufám :shock:

macska 22.11.08 18:33

Taky cítím v Mahoře tuberózu.
Carnal Flower miluju, ale teď zrovna nenosím.
Fracas mám vzorek a nesnesu ho, pro mě je to důkaz, že tuberóza se klidně může zvrhnout do hnijícího ovoce
Fragile - edp se mi nelíbí (větrové cosi na začátku), edt ano, ale nemusím ji mít

Fleur 03.07.09 12:03

Nejkrásnější tuberóza je prý soliflor Tubereuse od Le Jardin Retrouvé - kolegyně ji teď čichala ve Francii a ještě týden po návratu se bušila do hlavy, proč si ji nepořídila. Voněla prý tak čistě „zahradně“. Já toho lituji taky, mohla jsem ji aspoň vyzkoušet.

domenica 03.07.09 14:32

Tak o té jsem ještě nikdy neslyšela. Jestlipak by překonala Carnal Flower? Příležitostně se po ní poohlédnu.

manolia 03.07.09 22:04

tuberoza

na tuhle květinu se snad zapomenout ani nedá,pro mne
Fracas -moje číslo1 král(i když žádná pochvala,spíše naopak-jejich škoda :lol: )vůně krásná jedinečná,já osobně v ní vnímám taky jako by nahořklý ton-líbí se mi od začátku až do konce,nemusím čekat až se rozvoní
Carnal Flower-pro mne šťavnatá hojně
Privat Collection Tuberose Gardenia-boj tuberozy s gardenií,po chvilce vyhrává gardenie
Mahora-líbí i trochu ne,nejsem si jistá
Fragile -měla jsem už dávno,líbila,musela bych po pár letech znova zkusit
ráda bych někdy zkusila La Chasse Aux Papillons a Tubéreuse

Ingrid 04.07.09 07:11

Trochu jinou tuberózu cítím v Lutensově Datura Noir,tahle vůně se mi totiž nezdá sladká,lehce připomíná Mahoru i kokosovým nádechem,ale je to v necukrové podobě.Ale jsem asi jedna z mála,kdo Daturu bere jako vůni s převahou tuberóry,ale fakt ji tam cítím velmi výrazně. :wink:

Širín 05.07.09 06:57

Tuberóza… jestli je to ono, co si myslím, pak je v:
La Chasse Aux Papillons a Poupée ty vůně jsou si v mém nose dost podobné a prostě je nemůžu. Cítím v nich Bioparox.

meda85 26.03.10 14:56

Tuberoza..

prosím o radu.. koupila jsem si od F.Malleho Carnal Flower a teď vlastně nevím jak voní tuberoza?? jako lilie?? :conf:

jsem nějaká popletená asi… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist