Tuhé deodoranty

Alena 06.07.08 12:59

Tuhé deodoranty

jaké se vám nejlépe osvědčily??

většina dámských dělá bílé fleky na oblečení, letos jsem poprvé přešla na pánskou fialovou pumu a zatím jsem s ní maximálně spokojená - nepřipadá mi až tak pánská.. ještě mi lákaly nějaké unisexové

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

hafik 06.07.08 13:23

Já jich vyzkoušela hromadu - Fa atd. Byla to všechno jedna velká hrůza. Buď se mi lepilo tělo na šaty, nebo to neměla skoro žádný účinek. Až letos na jaře jsem si všimla na gyndě, že tam prodávají z USA tuhé deodoranty. Sestřička mi říkala, že nemají chybu, tak jsem to riskla a koupila jsem jeden sobě a jeden 18- ti leté dceři. A jsme obě s deodorantem moc spokojené. Je to zn. EVER - SHIELD s aloe, 92,1g a dováží ho z USA Forever Living Products Czech Republic, spol. s.r.o,Vlnitá77/33, Praha 4.

Je fakt skvělý :D !!!!

06.07.08 13:47

super, díky za tip! zkusím u nich rovnou jeden objednat:-)

hafik 06.07.08 13:53

Určitě budeš spokojená, mají i takovou jemnou, velmi příjemnou vůni :D

Alena 06.07.08 13:54

tak mezi současnou nabídkou jsem to vůbec na jejich stránkách ted nenašla, ale objevila jsem tam nějakého distributora z Chomutova, tak mu zítra hned zavolám!

Ronna 06.07.08 14:01

Já používám takový ten krystal. Mám jeden už několik let, vůbec neubývá.

hafik 06.07.08 14:06
room456 píše:
tak mezi současnou nabídkou jsem to vůbec na jejich stránkách ted nenašla, ale objevila jsem tam nějakého distributora z Chomutova, tak mu zítra hned zavolám!

Na zadní straně deodorantu je: aloe@flp.cz

a ještě: www.flp.cz :D

Vera 06.07.08 14:14

Na zadní straně deodorantu je: aloe@flp.cz

a ještě: www.flp.cz

I když jsem už po obědě jedno malé video se do mě ještě vešlo :P :wink:

jitka006 06.07.08 15:39
Ronna píše:
Já používám takový ten krystal. Mám jeden už několik let, vůbec neubývá.

Jakej krystal ? Můžeš popsat?

Alena 07.07.08 16:42
hafik píše:
Já jich vyzkoušela hromadu - Fa atd. Byla to všechno jedna velká hrůza. Buď se mi lepilo tělo na šaty, nebo to neměla skoro žádný účinek. Až letos na jaře jsem si všimla na gyndě, že tam prodávají z USA tuhé deodoranty. Sestřička mi říkala, že nemají chybu, tak jsem to riskla a koupila jsem jeden sobě a jeden 18- ti leté dceři. A jsme obě s deodorantem moc spokojené. Je to zn. EVER - SHIELD s aloe, 92,1g a dováží ho z USA Forever Living Products Czech Republic, spol. s.r.o,Vlnitá77/33, Praha 4.Je fakt skvělý :D !!!!

tak už mám Ever Shield objednaný!! hlavně aby mi nepřišel, než skončí léto :-) i když já je používám celoročně každý den!

hafik 07.07.08 18:56

[quote="room456

tak už mám Ever Shield objednaný!! hlavně aby mi nepřišel, než skončí léto :-) i když já je používám celoročně každý den!

Tak to je fajn, dej vědět, až ti dorazí :P

IvKa 10.07.08 13:15

Já jsem taky milovnice krystalu. Ten můj je z DM asi za 50 Kč a je to normální kamenec, který používají pánové na zastavení krvácení. Jen je v hezčím provedení. Jeden už jsem rozbila a nový mi vydrží asi do dalšího rozbití. Na mně funguje a vydrží celý den. Ne že bych se nepotila, ale nic není cítit. http://www.cestaprirody.cz/index.php?…

Myskamauska 14.07.08 08:38

Mám ho taky a fakt dobrý.A je to přesně jak říkáš,Trochu se potím,ale vůbec to není cítit.A vydrží celou věčnost :D

benvenuta 14.07.08 15:22

Nemate skusenost, ze pri pouzivani tuhych deodorantov zostavaju zlte flaky na bielom obleceni? Nemyslim po jednom pouziti, ale po nejakom case. Moja oblubena letna biela bluzka uz ma zlte flaky pod pazuchami, ktore sa nedaju vyprat - neviem, ci na to pouzit Vanish alebo odfarbovac…

Kerze 14.07.08 16:36

Já používám obyčejnou Niveu v kuličce a nejen, že nemám žádné fleky, ani se nepotím…fakt mi vyhovuje už léta. Ale co na ty fleky nevím…Mně se teď třeba podařilo do pračky hodit jednu černou ponožku k barevnému prádlu - na mém oblíbeném oranžovém plážovém županu jsou černé fleky a taky nemám ponětí co s tím… :cry:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama

TOPlist