Tuhé deodoranty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.07.08 12:59
Tuhé deodoranty

jaké se vám nejlépe osvědčily??

většina dámských dělá bílé fleky na oblečení, letos jsem poprvé přešla na pánskou fialovou pumu a zatím jsem s ní maximálně spokojená - nepřipadá mi až tak pánská.. ještě mi lákaly nějaké unisexové

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 06.07.08 13:23

Já jich vyzkoušela hromadu - Fa atd. Byla to všechno jedna velká hrůza. Buď se mi lepilo tělo na šaty, nebo to neměla skoro žádný účinek. Až letos na jaře jsem si všimla na gyndě, že tam prodávají z USA tuhé deodoranty. Sestřička mi říkala, že nemají chybu, tak jsem to riskla a koupila jsem jeden sobě a jeden 18- ti leté dceři. A jsme obě s deodorantem moc spokojené. Je to zn. EVER - SHIELD s aloe, 92,1g a dováží ho z USA Forever Living Products Czech Republic, spol. s.r.o,Vlnitá77/33, Praha 4.

Je fakt skvělý :D !!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

06.07.08 13:47

super, díky za tip! zkusím u nich rovnou jeden objednat:-)

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 06.07.08 13:53

Určitě budeš spokojená, mají i takovou jemnou, velmi příjemnou vůni :D

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.07.08 13:54

tak mezi současnou nabídkou jsem to vůbec na jejich stránkách ted nenašla, ale objevila jsem tam nějakého distributora z Chomutova, tak mu zítra hned zavolám!

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 06.07.08 14:01

Já používám takový ten krystal. Mám jeden už několik let, vůbec neubývá.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 06.07.08 14:06
room456 píše:
tak mezi současnou nabídkou jsem to vůbec na jejich stránkách ted nenašla, ale objevila jsem tam nějakého distributora z Chomutova, tak mu zítra hned zavolám!

Na zadní straně deodorantu je: aloe@flp.cz

a ještě: www.flp.cz :D

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 06.07.08 14:14

Na zadní straně deodorantu je: aloe@flp.cz

a ještě: www.flp.cz

I když jsem už po obědě jedno malé video se do mě ještě vešlo :P :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 06.07.08 15:39
Ronna píše:
Já používám takový ten krystal. Mám jeden už několik let, vůbec neubývá.

Jakej krystal ? Můžeš popsat?

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 07.07.08 16:42
hafik píše:
Já jich vyzkoušela hromadu - Fa atd. Byla to všechno jedna velká hrůza. Buď se mi lepilo tělo na šaty, nebo to neměla skoro žádný účinek. Až letos na jaře jsem si všimla na gyndě, že tam prodávají z USA tuhé deodoranty. Sestřička mi říkala, že nemají chybu, tak jsem to riskla a koupila jsem jeden sobě a jeden 18- ti leté dceři. A jsme obě s deodorantem moc spokojené. Je to zn. EVER - SHIELD s aloe, 92,1g a dováží ho z USA Forever Living Products Czech Republic, spol. s.r.o,Vlnitá77/33, Praha 4.Je fakt skvělý :D !!!!

tak už mám Ever Shield objednaný!! hlavně aby mi nepřišel, než skončí léto :-) i když já je používám celoročně každý den!

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 07.07.08 18:56

[quote="room456

tak už mám Ever Shield objednaný!! hlavně aby mi nepřišel, než skončí léto :-) i když já je používám celoročně každý den!

Tak to je fajn, dej vědět, až ti dorazí :P

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 10.07.08 13:15

Já jsem taky milovnice krystalu. Ten můj je z DM asi za 50 Kč a je to normální kamenec, který používají pánové na zastavení krvácení. Jen je v hezčím provedení. Jeden už jsem rozbila a nový mi vydrží asi do dalšího rozbití. Na mně funguje a vydrží celý den. Ne že bych se nepotila, ale nic není cítit. http://www.cestaprirody.cz/index.php?…

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 14.07.08 08:38

Mám ho taky a fakt dobrý.A je to přesně jak říkáš,Trochu se potím,ale vůbec to není cítit.A vydrží celou věčnost :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.07.08 15:22

Nemate skusenost, ze pri pouzivani tuhych deodorantov zostavaju zlte flaky na bielom obleceni? Nemyslim po jednom pouziti, ale po nejakom case. Moja oblubena letna biela bluzka uz ma zlte flaky pod pazuchami, ktore sa nedaju vyprat - neviem, ci na to pouzit Vanish alebo odfarbovac…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.07.08 16:36

Já používám obyčejnou Niveu v kuličce a nejen, že nemám žádné fleky, ani se nepotím…fakt mi vyhovuje už léta. Ale co na ty fleky nevím…Mně se teď třeba podařilo do pračky hodit jednu černou ponožku k barevnému prádlu - na mém oblíbeném oranžovém plážovém županu jsou černé fleky a taky nemám ponětí co s tím… :cry:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist