TUMULTE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saloua  09.12.07 19:03

Prosím Benvenutu (nebo i další znalkyně), zdali by nemohla trochu přiblížít pán. Tumulte? Protože na dámské parfémy máme podobný vkus, mohlo by to platit i o pánských. Hledám pro syna - má rád výraznější vůně. Nosil A men (ten teď kvůli síle omezuje), Jaipur (sladce erotický), ale teď potřebuje něco jemnějšího pro denní nošení aby moc neobtěžoval. Mezi favority paatřil právě Dior Homme (ten asi odpadne pro svou ženskou sladkost) a Hermes (krásný, ale přeci jen ostřejší). Ještě by padal v úvahu Declaration Cartier (ale zas ten tabák). No, možná by byl Tumulte alternativa?
No a můj neočichaný pánský sen je Habit Rouge - Guerlain, Green Irish Tweed- Creed. Děkuji.
Adě krásný pozdrav a díky za stránky.

Reakce:

george007
Učednice 114 příspěvků 09.12.07 22:08

Co zkusit Burberry London for men? Takový ten v tom hadříku. :) Voní mi po Vánocích. :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 09.12.07 23:25

Tento London mi taky moc voní, cítím v něm borůvky :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 10.12.07 10:04

POdobný Amenu, ale jemnější je Jacomo Rouge. Teplá krásná vůně na zimu. A pokud by se ti líbilo pro syna něco kořeněného a neprofláknutého, mohu doporučit L Eau du Gouverneur od Coptoir Sud Pacifique. Ale musíš ho hledat v dámských vůních, tato značka vůně nedělí na dámy a pány:-))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Saloua  11.12.07 11:59

Parfémy Buberry dám. mi moc nevyhovují, pán.se mi líbí zpočátku hodně, ale vůně se po chvíli ztrátí a zůstává pro mě nepřijatelný konec - asi ambra. Má to např. i BVL - BLV a dělá mi to zle.
Zapoměla jsem na krásnou pán. vůni Instant Guerlain, ale ta je krásná, až aristokratická. Źe by Hip Hop aristokrat s kšiltovkou na hlavě? Ale kdoví, co nosí Snoop Dog, nebo jak se to píše…

george007
Učednice 114 příspěvků 11.12.07 15:26

Dnes jsem si objednal sadu Burberry London for Men (100ml Edt + 100ml balzám po holení + 100ml sprchový gel) asi za 1 300,– To je moc pěkná cena…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist