Tupperware

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 14.09.10 09:36
tupperware

nenašla jsem nikde toto téma, jestli je tak mne opravte…

včera jsem byla ve středisku Tupperware, nějaké výrobky doma mám a s úspěchem používám, jsou super… dostala jsem nabídku na práci poradkyně a tak teď nevím… má někdo zkušenosti s touto prací ??
díky za rady a porady…

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 15.09.10 13:59

Tady rozumej ve Skandinavii to funguje jako podomni prodej.

Zenska sezene pet kamaradek, udelaj si cajovy dychanek a pozvou si poradkyni, ktera prezentuje firmu. Ta jim pozvani, co a jak prodavaji, ukaze jim veci, co ma s sebou, rozda katalogy, odpovida na otazky.. a samozrejme se snazi prodat.

Protoze v CR tohle asi moc nefrci, predpokladam, ze to bude fungovat uplne stejne jako prodej z katalogu Oriflame nebo Avon.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 15.09.10 17:41

Myslím, že to funguje úplně stejně i tu. Sice jsem nebyla na žádném čajové dýchánku nad plastovými miskami, ale byla tam teta…opakovaně. Přesně tak jak píšeš, paní si pozvala asi 5 ženských , ukázala nějaké zboží a katalogy. To si musela pravděpodobně nakoupit a pak se snažila prodat. Má tchýně má takovou paní v práci, tudíž mi výrobky T. doma postupně přibývají.Něco je dobré a používám, něco mi trčí ve skříni a uvažuji přemístění do sklepa a pak do tříděného odpadu.
Pamatuji si, jak jsem byla nadšená z plastové podložky na válení těsta a válku ,do kterého lze nalít vodu teplou nebo studenou…dle těsta. Dobré do té doby, než teplou vodou se uvolnil šroub a voda se mi nalila do těsta. Podložka klouzala, takže jsem se vrátila zpět k dřevu, je to jistota. Další zkušenost mám s pytlíkem na krémy. Jediná výhoda je, že se dá dobře vymýt, nemusí se vyvařovat. Akurát jde hodně blbě vytlačovat, zbytky zůstávají v plastovém náhubku a z toho to musím vytlačovat prstem. Sice používám, ale málo a dokázala bych se obejít. Misky na rychlokynutí mi taky neučarovaly a ostatní misky používám úplně stejně jako běžně dostupné multimisky do mrazáku a do mikrovlnky , akurát ty stojí minimálně a jsou skladnější. A znáte to …tu někomu pošlete tohle , tu tohle…misky se rozkutálí a drahé z T. jsou fuč.
Dál mám jakési umělohmotné kastróly na držení tepla…nepoužívám vůbec. Mám raději nerez , líp se umývá, plast mi připadá pořád jakýsi mastný a vyplácám na něj litry jaru.Zabírají mi akorát místo ve skříňce. Za mě musím říct ne…v kuchyni raději používám sklo, dřevo, nerez… :?

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 15.09.10 17:56

Ja Tupperware taky nepouzivam, ale nektere zenske si to chvali moc.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 06.10.10 18:04

Tupperware je fajn, ale zázraky to neumí. Prodává se skutečně na domácích párty, kdy hostitelka pozve své kamarádky k sobě domů a umožní prodejkyni předváděcí akci. Podomní prodej je ještě něco jiného - tady prodejkyně „nezvonkaří“, ale prostřednictvím hostitelky má zajištěno obecenstvo. Hostitelka poté obdrží dárek za uspořádání akce, odvislý od obratu, který byl na akci uskutečněn. Nyní ke zboží samotnému - považuju jej za silně předražené a ač je kvalitní, tak cena neodpovídá. Podařilo se mi zakoupit dost zboží za „výprodejové ceny“, asi by se to takto dělat nemělo, ale děje se. To je také důvod, proč se zboží neprodává v krámě na regálu - za tyhle ceny by se nikdy neprodalo, ale na akci samotné zavládne pak davová atmosféra a jde to „samo“.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 06.10.10 19:00

Pár kousků doma mám,vál na těsto je super, ale nemůžu si vynachválit škrabku na brambory a zeleninu, ta je úžasná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  06.10.10 20:16
tuzezlypes píše:
hostitelka pozve své kamarádky k sobě domů a umožní prodejkyni předváděcí akci…Hostitelka poté obdrží dárek za uspořádání akce, odvislý od obratu, který byl na akci uskutečněn. ..silně předražené a ač je kvalitní, tak cena neodpovídá. … ale na akci samotné zavládne pak davová atmosféra a jde to „samo“.

Aneb jak přijít o kamarádky snadno a rychle :?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.10.10 00:30
barbucha píše:
tuzezlypes píše:
hostitelka pozve své kamarádky k sobě domů a umožní prodejkyni předváděcí akci…Hostitelka poté obdrží dárek za uspořádání akce, odvislý od obratu, který byl na akci uskutečněn. ..silně předražené a ač je kvalitní, tak cena neodpovídá. … ale na akci samotné zavládne pak davová atmosféra a jde to „samo“.
Aneb jak přijít o kamarádky snadno a rychle :?

totéž mě napadlo 8)

barbucho, až budu jednou vládnout světu, budeš sedět po levici vedle mého trůnu a našeptávat, protože mi mluvíš v 99% z duše a tvé postřehy jsou zajímavé a podnětné :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

barbucha  07.10.10 08:46

Radši za trůnem, aby na mě nebylo vidět, kdyby nastala revoluce (kvůli těm zajímavým podnětům) :mrgreen:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 09.10.10 23:21
:lol: :lol:

chytrá…

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 10.10.10 10:41

Nemám pocit, že bych tímto měla přijít o kamarádky. Nikdy jsem hostitelku nedělala, ale byla jsem účastná jedné takové prezentace a nemám vůči té, co mne pozvala, žádnou averzi. Nesmíte to tak prožívat a zaměňovat s agresívníma předváděcíma akcema.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

barbucha  10.10.10 11:50

Přátelství a obchod nejdou dohromady.
Na jedný straně kamarádka-hostitelka očekává, že něco prodá/vydělá (jinak by tuto akci nepořádala!), na druhý straně hosti jsou třeba zvědaví na něco novýho, ale nechce se jim utrácet za předražený věci, který jinde koupí levněji - a pak hostitelka má vztek že se jí nepodařilo kámošky pořádně pumpnout, a ty zas mají třeba výčitky nebo aspoň špatnej pocit že jí nedaly vydělat…protože všichni vědí, proč tam jsou.
Teda takhle si to představuju, znajíc lidskou povahu :wink: …třeba je to úplně jinak?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.10.10 13:13
barbucha píše:
Přátelství a obchod nejdou dohromady.
Na jedný straně kamarádka-hostitelka očekává, že něco prodá/vydělá (jinak by tuto akci nepořádala!), na druhý straně hosti jsou třeba zvědaví na něco novýho, ale nechce se jim utrácet za předražený věci, který jinde koupí levněji - a pak hostitelka má vztek že se jí nepodařilo kámošky pořádně pumpnout, a ty zas mají třeba výčitky nebo aspoň špatnej pocit že jí nedaly vydělat…protože všichni vědí, proč tam jsou.
Teda takhle si to představuju, znajíc lidskou povahu :wink: …třeba je to úplně jinak?

taky to tak vidím…

ostatně, mám i „osobní zkušenost“ - ačkoliv ne přímo s tímhle, měl jsem pár známých, kteří se mě pokoušeli ukecat svého času na nějaké finanční poradenství, že oni to dělají, že to je super a blablabla…a poté co jsem odmítl už se moc často nevídáme, přiznám se, že ani já o to nestojím…jak řekla barbucha „přátelství a kšeft se nemají míchat“

samozřejmě, že tenhle efekt nemusí nastat vždycky, ale přiznám se, že kdyby mě někdo ze známých na podobnou akci zval, tak bych tam ani nešel…

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.10.10 13:14

konečně mi funguje ten podpis 8)

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 10.10.10 14:15
FlirtBoy píše:
ačkoliv ne přímo s tímhle, měl jsem pár známých, kteří se mě pokoušeli ukecat svého času na nějaké finanční poradenství, že oni to dělají, že to je super a blablabla…a poté co jsem odmítl už se moc často nevídáme…

Tak přesně tuhle zkušenost mám + byla jsem častována výčitky, že odmítám životní šance a to se nedělá a podobné kecy. Aspoň teď vím, kdo je „Přítel“ a kdo „přítel“. Tenhle způsob prodej se mi nelíbí a prodejních akcí se zásadně nezúčastňuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist