Tužka na oči - poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 17.02.08 22:15

Zkraslovaci prostredek, ktery pouziva tisice zen kazdy den pro zvyrazneni pohledu, ale jakou vybrat, aby byla vyrazne cerna, nerozmazavala se a nezapijela se do vrasek? Poradite, podelite se o sve zkusenosti? Diky moc, zatim jsem cetla na netu chvalu na tuzku Max Factor - vodeodolnou…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 18.02.08 11:16

Používám od Bourjois Liner Pinceau - polotekuté se štětečkem, linky dobře drží a nerozpíjí se. Cena je přijatelná.
Pak je docela dobrý Eyeliner- original japanische tusche od Manhattan , jen nevydrží moc dlouho - vysychá. Je to taková fixka.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 18.02.08 11:42

Výborné jseou voděodolné tužky od Lancome- výborně drží, nerozpíjí se.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Angelika
Učednice 72 příspěvků 18.02.08 11:52
janas píše:
Používám od Bourjois Liner Pinceau - polotekuté se štětečkem, linky dobře drží a nerozpíjí se. Cena je přijatelná.
Pak je docela dobrý Eyeliner- original japanische tusche od Manhattan , jen nevydrží moc dlouho - vysychá. Je to taková fixka.

Polotekute? To slysim poprve, abych byla uprimna… Kuknu na internet, treba ji tam najdu a je tu nas v Prostejove i jedna (jedina:-) prodejna s kosmetikou Bourjois, tak tam zkusim zajet, diky moc za tip…

adlen
Učednice 50 příspěvků 18.02.08 11:53

Já mám Clinique - má z druhé strany takovou tu rozmazávací gumu a ta je super:-)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 18.02.08 11:53
radmila.k píše:

Aha, ale ty budou asi hodne drahe?:-( Nakupujes je na internetu, poradis kde, prosim? U nas nikde tuto kosmetiku nevedou:-( Diky…

Angelika
Učednice 72 příspěvků 18.02.08 11:55
adlen píše:
Já mám Clinique - má z druhé strany takovou tu rozmazávací gumu a ta je super:-)

No tak ted nevim, kterou si vybrat:-) Ale ta s tou gumou me zajima, to bych pak nemusela rozmazavat steteckem, ze? A je vodeodolna, prosim te, mas vyzkouseno i v lete? Diky moc…

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 18.02.08 13:20

Angeliko - Clinigue je dost drahá značka a ne vždy jsem byla nadšená. Třeba rtěnku již nikdy více, za asi 6 stovek je hned pryč, moc mastná - mám z ní pocit, že mám namazané rty sádlem, nedrží a ještě mě po ní rty pálí.
Bourjois linky jsou takové krémovité konzistence, dobře se s tím pracuje, vydrží opravdu dlouho (mám je snad rok - přestože je používám často) i na víčkách vydrží dost - celý den, přestože mi v zimě slzí oči, takže asi vodovzdorné. Kolik stály si nepamatuju, ale asi kolem 2 stovek. Koupím si je zas. Mám antracitově šedou a mají i jiné barvy, i černou.

Angelika
Učednice 72 příspěvků 18.02.08 13:35
janas píše:
Angeliko - Clinigue je dost drahá značka a ne vždy jsem byla nadšená. Třeba rtěnku již nikdy více, za asi 6 stovek je hned pryč, moc mastná - mám z ní pocit, že mám namazané rty sádlem, nedrží a ještě mě po ní rty pálí.
Bourjois linky jsou takové krémovité konzistence, dobře se s tím pracuje, vydrží opravdu dlouho (mám je snad rok - přestože je používám často) i na víčkách vydrží dost - celý den, přestože mi v zimě slzí oči, takže asi vodovzdorné. Kolik stály si nepamatuju, ale asi kolem 2 stovek. Koupím si je zas. Mám antracitově šedou a mají i jiné barvy, i černou.

No tak ty vyzkousim urcite jako prvni, za 200,– to je super, navic se na ne budu moct podivat, jestli je u nas maji:-) Kdyz spocitam, kolik „obycejnych“ tuzek jsem uz nakoupila a vyzkousela (taky mi slzi oci:-(, je to v porovnani velice mala investice:-)Mozna k zelenym ocim zkusim taky tu sedou nebo treba hnedou, asi to bude vypadat prirozeneji…

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 18.02.08 14:03
Angelika píše:
radmila.k píše:
Aha, ale ty budou asi hodne drahe?:-( Nakupujes je na internetu, poradis kde, prosim? U nas nikde tuto kosmetiku nevedou:-( Diky…

Nakupuji je normálně v kamenkách (nejč. v Marionaud, Douglas). Cenu si přesně nepamatuju, mám je už dlouho, asi kolem 500 kč. Ale jsou opravdu kvalitní.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 18.02.08 14:08

Angeliko, abych tě nemystifikovala s tou cenou - dívala jsem se na azizu, tyhle linky tam sice nemají, ale 250 Kč stojí obyč tužka, takže ta cena bude spíš 350. Ale i to se vyplatí, jelikož vydrží dlouho.(A nemusí se to ořezávat).

ka-mi
Nováček 23 příspěvků 18.02.08 14:36
janas píše:

Clinique taky teda fakt nemusím:( Měla jsem hydr.krém a pálil jak čert. Co se týče tužky, tak třeba voděodolná Artdeco- stojí něco málo přes 200,–

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 27.02.08 01:23

Co se týče tužek nebo tekutých linek , mám dost velký problém, byla jsem roky zvyklá na linky se štětečkem, ale najednou mají všude jen fixku. Tu pořádně neovládám, potřebuju nejraději dlouhý štěteček. včera jsem se vydala do města pro nové linky - a nic jsem nepřinesla, protože všude měli jen fixu. Poradíte? Fixa je tvrdá,moc špatně se mně jí maluje.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.02.08 10:59
Lada píše:
Co se týče tužek nebo tekutých linek , mám dost velký problém, byla jsem roky zvyklá na linky se štětečkem, ale najednou mají všude jen fixku. Tu pořádně neovládám, potřebuju nejraději dlouhý štěteček. včera jsem se vydala do města pro nové linky - a nic jsem nepřinesla, protože všude měli jen fixu. Poradíte? Fixa je tvrdá,moc špatně se mně jí maluje.

Fixka od Manhattan není tvrdá - má jen nevýhodu, že dost rychle vysychá. Ideální byly fakt ty linky od Bourjois, doufám, že je nepřestali dělat. Taky mám raději štěteček - ty tekuté snad dělá víc firem. Třeba Sabatini - ta je docela levná a dobře drží.

Angelika
Učednice 72 příspěvků 27.02.08 11:17

No ja si nakonec poridila tu vodeodolnou tuzku od Lancome, byla jsem v Marionaudu na cichane a meli ji tam, tak jsem neodolala, ale je fakt dobra, uvedomila jsem si, ze tekuty linky mit nemuzu, kreslim si i spodni linku dovnitr… Divala jsem se na ty tekuty linky od Bourjois, vypadaji celkem dobre, meli tam ty dlouhodrzici, jmenuji se jako ta rasenka, co nabizim na netu: clubbing - a myslim, ze ty linky nabizi ve trech barvach, no jestli maji takovou vydrz jako ta rasenka, tak budou super, ja ji mit nemuzu, nejde mi dolu z ras a ty mam jemny, takze uz jsem jich par vytrhala:-( Ale jinak je super, takova uhlove cerna, to budou beztak i ty linky:-) Cena myslim kolem 350,–, jestli se nemylim…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist