Tvářenky

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 17.10.10 10:27
TVÁŘENKY

Tak mě napadlo, tvářenky používám téměř každý den, jsem bledule a vhodný odstín umí udělat krásně svěží vzhled. Používám je s make-upem i bez. Mám docela dost zkušeností a uvítala bych i nějaké typy…S čím jste byly spokojené a co naopak bylo velkým zklamáním…
Mám světlou pleť a tmavě blond vlasy, mírně pihovatá, momentálně používám tyto:
Minerální tvářenka dermacol v odstínu 04-velmi přirozená barva
Avon face pearls, ta světlejší varianta-opravdu velmi světlé, spíš na rozjasnění obličeje
Tvářenka Trucco (paleta 4 odstínu) v odstínu Cherry pie- ta je úžasná, velmi jemný nádech třešní, líčka mám tak pěkně ojíněná :D , občas použiju i jako oční stíny
Blush Bourjois v odstní 48 cendre de rose brune- krásně voní, barva jemně růžová, přirozená, jen mi na tvářích vydrží půl hodiny a šmitec, škoda…
Miracle touch creamy blush od Max factor v odstínu 14, soft pink-doporučuju, jedna z nejpřirozenějších barev, roztírá se do ztracena a to i přes make-up, vydrží celý den, jemně se leskne, pro mě je to favorit…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 17.10.10 11:01

Ja nedám dopustiť na Bourjois. Tiež som bledá, a bez „líčok“ (tvárenky) sa nikam nepohnem.
Väčšina iných, čo som používala, boli dosť sypké, ťažko sa odhadovalo množstvo (niekedy som potom zistila uprostred dňa, že vyzerám ako zmaľovaná ruská matrioška). A hlavne: rýchlo sa míňali.
Balenie Boujois mám už asi 4 roky :speechless: , už som ho aj rozbila a je teraz polepené, ale stále nie som ani v polovici. Posledné dva roky používam každý deň, o kúpe nového rozmýšľam len preto, že si nie som istá hygienickosťou používania tak starého výrobku. Zatiaľ sa nič nedeje, no človek nikdy nevie.
Navyše Bourjois tvárenky naozaj veľmi krásne voňajú, farebné odtiene mi vyhovujú snáď všetky - najviac sa mi páčia mierne lesklé, ktoré tvár pekne no nie nevkusne prežiaria a sú vhodné aj na každý deň. Páči sa mi aj samotný obal, a štetec má tiež dobrú výdrž (začal sa mi rozpadávať až posledný mesiac, no stále sa drží). Navyše mi veľmi vyhovuje jeho tvar. S ním som si istá, že ani pri najväčších fofroch neskončím s rumencom aj tam, kde som ho vôbec nechcela mať.
Pri tých všetkých plusoch už asi iné nebudem kupovať - a to väčšinou obľúbené produkty mením maximálne po troch rokoch

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 17.10.10 11:05

Jo: a výdrž je tiež výborná. Práve tie sypkejšie sa mi rýchlo zotrú, no táto je taká kompaktná, drží veľmi dobre. Jasné, že ak si ju dám o siedmej ráno, niekedy okolo šiestej večer to už nie je tak intenzívne, ale to sa mi zdá celkom normálne. Tak som prekvapená, asi naozaj záleží od konkrétneho človeka, typu pleti a iných faktorov, o ktorých ani netuším :conf:

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 17.10.10 11:21

Bourjois tvářenky mám dvě Lune d´Or a Rose Ambre. Rose Ambre je úžasná, zato Lune d´Or je šlápnutí vedle. Vůbec, ale vůbec nebarví, a jediné, čeho s ní dosáhnu je pár třpytek na tváři. :?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 17.10.10 11:41

síce ti nedám konkrétny tip, ale posielam príspevok o vhodných tienikoch, rúžoch, leskoch a tvářenkách pre svetlý typ pleti, sú to síce značky MAC a NARS, ale aspoň sa môžeš inšpirovať podľa farieb :wink:

http://www.temptalia.com/…or-fair-skin

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 17.10.10 12:31

Vyzkoušela jsem tvářenky různých značek, momentálně jsem spokojená od Yves Rocher…konkrétně odstín Teint mat Rosé

http://www.yves-rocher.cz/liceni/couleu … a_tvarenka

Bourjois jsem taky používala, ale poslední zakoupený odstín Tomette D´Or mě zklamal, na obrázku vypadá sice dost tmavě, ve skutečnosi je světlejší, na mě skoro vůbec nebarví, výsledný efekt, jak píše barbarra, pár třpytek na tváři

http://www.krasa.cz/…stel--g.html

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.10.10 16:16

Já taky bledule používám tvářenky pořád, pokud to ráno stihnu nebo nezapomenu. Poslední dobou jen krémové a absolutním favoritem je pro mě značka Paula Dorf.
http://www.pauladorf.com/…r-cream.aspx
pudrové nemám vyzkoušené:
 http://www.pauladorf.com/…k-color.aspx

Chci zkusit ty krémové od Alverde, i když vypadají spíš jako lesky na tvář, moc pigmentu tam není.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 17.10.10 17:17
Barbarra píše:
Bourjois tvářenky mám dvě Lune d´Or a Rose Ambre. Rose Ambre je úžasná, zato Lune d´Or je šlápnutí vedle. Vůbec, ale vůbec nebarví, a jediné, čeho s ní dosáhnu je pár třpytek na tváři. :?
Bourjois Rose Ambre je můj ultimátní favorit. Měla jsem ji asi od patnácti, kdy jsem ji vzala mámě, a vydržela mi asi deset let! Několik let z toho jsem ji používala denně. Hodlám nakoupit zásobu a do konce života nechci používat nic jiného, protože žádná z tvářenek, které jsem si koupila po ní, nebyla ani zdaleka tak pěkná.

V létě, když trochu chytnu barvu (tzn. jsem už jenom o pět odstínů světlejší než většina lidí uprostřed zimy), používám Sunny Spice od Mary Kay . Taková tmavě broskvová, vypadá moc hezky, možná spíš pro teplejší odstín pleti. Tvářenky od Mary Kay jsou vůbec hezké a celkem i drží.

Teď naposled jsem si koupila tvářenku od Nyx (Dusty Rose) a je to hrůza. Jednak je až moc růžová a ne moc přirozená, jednak hrozně moc barví a je dost nesnadné se jí nezmalovat. Nechápu, proč tu „great pigmentation“ ženy v různých recenzích berou jako plus.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 17.10.10 18:13

Hm, ta Yves Rocher vypadá moc pěkně. Nenacpali do toho zase perleť?

Snažila jsem se vybrat si nějakou od Bourjois, všichni jsou z nich nadšení, ale bohužel nesedí mi - ani odstín a hlavně všude se všechno blýská. :roll:

Mám zálusk na tvářenku Max Factor - odstín 237 Naturelle: http://www.maxfactor.cz/produkty/tvar/t … ion-blush/ Zkoušela jsem ji, je bez třpytek a perleti a vypadala na mě velice přirozeně.

Moc dobrou zkušenost při aplikaci tvářenek (i kompaktních) mám se štetci EDM, naberou jen velmi málo barvy, roztírají krásně do ztracena a prostě se s nimi nedá „přemalovat“. Naopak můžete vrtstvit.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 18.10.10 08:53

Ve tvářenkách YR perleť není, aspoň v tom odstínu co používám…......ale při zkoušení v obchodě jsem ji ani v ostatních odstínech nezaregistrovala, mají přirozený zdravý nádech, rozjasňující zabarvení, nesypou se, vydrží dlouho…. taky nemusím, kde je moc perleti a třpytky ….Max Faktor jsem taky kdysi používala a byla jsem s ní spokojená….. :wink:

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 18.10.10 15:45

No tak to je půjdu prubnout. Nejlépe s nějakým tím jejich kupónem na slevu, co mi pořád chodí poštou.

Dnes jsem narazila na tvářenky Gabriella Salvete, mají 4 odstíny, z toho dva bez perleti, ale všechny docela hezké barvy. Jemňoučké, krásně se roztírají. Cena okolo stovky, to by taky celkem stálo za hřích.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 18.10.10 20:02

Jak to děláte? Já jsem bledule a to dost velká (nejsvětlejší odstíny makeupu často nestačí ani omylem…) a když vyzkouším jakoukoli tvářenku, vypadám jak marfuška… Měla jsem doma asi dvě, už ani nevím jaké a podarovala jsem s nima barvou více obdařené kamarádky… :conf: Fakt to nejde, ale i tak bych někdy ráda vypadala jakoby „zdravě“ (vím, že to jde docela těžko, ale stejně…) Existuje něco, co by bylo i pro mě? (když kupříkladu přítel poránu tvrdí, že jsem skoro průsvitná :lol:)

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 19.10.10 09:16

Určitě existujou odstíny i pro Tebe, vždyť já jsem na tom stejně. Já kupříkladu tvářenku používám tím stylem, že se usměju a na vystouplé líčka dám tvářenku, možná máš jen strach ze vzhledu ala marfuša ale to se nemusíš bát, zkus třeba nějakou světlounce růžovou tvářenku, třeba od Bourjois zrovna tu co mám já, maluje opravdu jen trošičku a je přirozená.
Nemáte některá z vás zkušenost s tímto? http://www.sephora.com/…roduct.jhtml?…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 19.10.10 10:47

Lalaith: Chce to dát střídmé množství tvářenky v odstínu který ti sluší a vypadá na tobě přirozeně.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 19.10.10 16:27

Tvářenky väčšinou mixujem (2 odtiene)…a keďže bez tvářenky sa väčšinou nezaobídem, mám doma rôzne konzistencie od tekutých, gelových, polotekutých až po púdrové…Žiadnu naj nemám, ale dnes som vytiahla minuločnú limitku od Guerlain " Russian Doll" . Úžasne vonia (trochu mi pripomína Lipstick Rose od FM), ale musím ju nanášať opatrne, aby som naozaj nevyzerala ako taká ruská bábika.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist