typ vůně podle složení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

římanka
Učednice 90 příspěvků 31.05.09 16:27
typ vůně podle složení

zajímaly by mě různé kombinace, podle kterých už se dá poznat, jestli vůně bude sladká, svěží, ovocná, chypré … jakože jsem tu někde četla, že kombinace bergamotu, vetiveru a pačuli je klasický chypré … nebo když vidím někde vanilku, mam už pocit jako bych věděla, jakým směrem se bude vůně ubírat … popíšete nějaké klasické a typické kombinace?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 31.05.09 16:35

Jo, tak to by mě taky moc zajímalo !!!
Já už mám totiž hrůzu měnit cokoli, kde je vanilka, protože to je pro mě téměř neočichatelné :?

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

římanka
Učednice 90 příspěvků 31.05.09 16:50

no, já vanilku taky nemusim, ale právě, že v některých parfémech se mi líbí, asi to bude právě tou nějakou special kombinací … jinak se mi z vanilky taky zvědá kufr, vanilku můžu leda tak v nějaký buchtě .

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 31.05.09 17:19

Tak to jsme na tom asi stejně :D :D

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist