U by Ungaro - nová vůně od E.Ungara pro Avon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.08.08 18:38
U by Ungaro - nová vůně od E.Ungara pro Avon

Ahoj holky, už jste některá tuto vůni zkoušela? Mám nový katalog od Avonu, kde se nachází jako novinka popsaná „Svěží květinové tóny obklopené jemnými dřevitými akordy“. Její tváří je Reese Whiterspoon a stojí 1.200 korun, bohužel stránka byla už odvoněná, takže ať přetírám jak přetírám… nic :cry:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 15.08.08 18:50

1200 Kč ? Tak to si Avon dost fandí.Z toho má asi 25 procent provizi dealerka. Uměla bych si představit lepší nákup.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.08.08 19:01

No právě, je to dost drahý, ale Emanuel Ungaro snad není špatná značka, nebo jo? Nemám s ní totiž žádné zkušenosti. Nebo vlastně mám. Apparition Sky mi voní jako osvěžovač na wc. Proto mě zajímá, jestli stojí za ty prachy nebo je to hloupost :oops:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.08.08 19:11

Ungaro není špatná značka, ale podle toho se nedá soudit… Jde o dohodu dvou značek z marketingových důvodů, vůně může být naprosto jakákoli. Tedy dobrá i mizerná…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.08.08 19:19

No, nemá cenu spekulovat. Oslovila jsem svojí kamarádku, od které Avon kupuji a ta mi slíbila, že v září budou vzorky, tak můžu potom poskytnout, pokud by byl zájem :lol: a uvidíme, třeba to zrovna bude pecka. Já zase prodávám Oriflame a můžu potvrdit, že některé vůně nejsou zase až tak špatné. Ale je pravda, že od té doby, co navštěvuji tento web a nakupuji tu vůně, jsem při výběru vůní o hodně vybíravější. :wink:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.08.08 19:47

..taky dělám Avon..a dřív jsem si některé vůně kupovala.
Ale já mám pocit,že dost kopírují značkové vůně:Surender je jako Angel(tipoval to na mně jeden obchodník v butiku v Itálii,
vůně Salmy Hayek In Love je zase jako Sensi,dříve měli také vůni(už nevím název),co voněla jako By od Dolce /Gabana,atd… :?

No a teď se mi laťka vůní hoooodně posunula… :wink:

Plno vůní se mi líbí a nosila(nebo nosím)bych je,ale pořád hledám tu pravou,bez níž si nebudu moci představit jediný den.. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.08.08 21:08

Jo tak to mám taky, voním se docela slušnými vůněmi, ale tu co by mě trefila na dlouhou dobu taky pořád hledám. Jeden čas jsem používala jen Sunflowers, ale teď se mi líbí hodně Glow by JLo a No.4 od J.Sander. Ale možná to bude No.5 a Coco, to jsou vůně, co se dají nosit pořád. Odhodlávám se koupit originál alespoň jedné z nich. Ceny jsou ale pořád dost vysoké, aspoň u nás.

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 15.08.08 21:18

V Německu jsou tyhle vůně skoro o třetinu levnější než v našich parfumeriích. Štve mě to. Do Německa není zas tak blízko. Aspoň od nás.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 15.08.08 21:29
...
svatka píše:
V Německu jsou tyhle vůně skoro o třetinu levnější než v našich parfumeriích. Štve mě to. Do Německa není zas tak blízko. Aspoň od nás.

A proč si parfémy nekupuješ na Aukru nebo na internetových parfumeriích, tam jsou i o více než polovinu levnější… No,ono všude jsou levnější značky, u nás je ale lidi pořád kupují i za draho, proto nejdou s cenami dolů

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 15.08.08 21:35

Zatím nemám paypal (radši), a pak, zatím se snažím držet na uzdě. Taky můj muž se ptá, na co tolik vůní „potřebuju“! takže i kdyby Ti Němci byli blíž, asi bych se taky držela na uzdě. (Ale: kdoví?.....)
A Ungaro (což je tohle téma), mi zatím hlavu nepopletl. S podobností vůní jsem kapku opatrná, protože je vnímají různí lidé různě, Spíš je dělím na skupiny, vykazující určité podobné znaky. Ale i tady se můžu seknout.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 15.08.08 22:01

Ungaro mě okouzlil jedinou vůní, zato poměrně hodně!!:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 15.08.08 22:03
...
svatka píše:
Zatím nemám paypal (radši), a pak, zatím se snažím držet na uzdě. Taky můj muž se ptá, na co tolik vůní „potřebuju“! takže i kdyby Ti Němci byli blíž, asi bych se taky držela na uzdě. (Ale: kdoví?.....)
A Ungaro (což je tohle téma), mi zatím hlavu nepopletl. S podobností vůní jsem kapku opatrná, protože je vnímají různí lidé různě, Spíš je dělím na skupiny, vykazující určité podobné znaky. Ale i tady se můžu seknout.

Ne eBay, naše české Aukro a internetové obchody myslím, tam ses nikdy nedívala? Já vůně kupuji nanejvýš do tisíce korun, ale i méně, tes si kupuji Anais Anais za pět set třicet mililitrů…třeba.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 15.08.08 22:35

Neboj! Vůně v ČR kupuji buď na netu, nebo ve výprodeji (Diesel++ měli tenkrát v Droxi levněji než na netu, což jsem se dozvěděla kuriózně na elnino.).

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 15.08.08 23:28

Včera jsem si koupila kdysi československý časopis Eva speciálně kvůli vzorku U. Pokud se někdo inspirujete a půjdete pořizovat jen kvůli vzorečku, upozorňuji, že pro milovnice /především starších/ vůní od Ungara to bude pravděpodobně vyhozených 60 Kč :lol: :lol: Podle mne U se značkovým domem nemá nic společného, i vůně typu Adidas jsou na vyšší úrovni, samotný Avon mívá zdařilejší kreace. Toto se fakt nepovedlo :roll: Popsat nic moc nepopíšu: U voní slabě a „nijak“- zkrátka není možné jednotlivé složky identifikovat /celek působí jednosložkově/ a jestli mi něco U připomíná, pak ten nejlevnější drogeriový lak na vlasy. Při pohledu na katalogovou cenu 1200 Kč mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě: to si snad dělají srandu, za takový paskvil 1200 Kč :speechless: Jediné plus budiž snad to, že po určité krátké chvíli se objeví typický avoní ocásek :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 16.08.08 09:25
maricka píše:
svatka píše:
A proč si parfémy nekupuješ na Aukru nebo na internetových parfumeriích, tam jsou i o více než polovinu levnější… No,ono všude jsou levnější značky, u nás je ale lidi pořád kupují i za draho, proto nejdou s cenami dolů

Na Aukru bych se bála padělku, zvlášť u Chanelů, podezřelá je tam právě ta cena a Chanel na internetové parfumerii taky není o moc levnější.
Ale v kamenné parfumerii jsem už zaznamenala zlepšení (taky jak kde :) ) V Douglas kolem mě minule skákali, až jsem z toho byla v úžasu a do neděle 20% sleva na vše, no nekupte něco? Nekoupila jsem, potřebovala jsem něco očichat na následnou koupi na internetu. :lol:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist