U Gucciho se definitivně zbláznili

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.03.08 21:53

Už když jsem viděla Gucci (novou hnědou kostku), říkala jsem si, že se to bude plést se starou hnědou kostkou, Gucci Eau de Parfum. Ale naštěstí jsou flakony přece jen rozlišitelné, druhá hnědá kostka nemá to čiré sklo a naopak má zlatou ozdůbku.
Jenže teď vyplkli eau de toilette verzi Gucci (prostě lehčí odnož) a - NAPROSTO TO NECHÁPU, přijde mi to neuvěřitelně stupidní - udělali tomu skoro stejný flakon jako Gucci Eau de Parfum II. Takřka stejná kostka, čiré sklo, růžový obsah. Takže to máme:

Gucci Eau de Parfum:

Gucci Eau de Parfum II:

Gucci (verze eau de parfum):

Gucci (verze eau de toilette):

Můžete mi říct, kdo takovou blbost vymyslel? Já bejt Gucci, tak celé parfémové oddělení vyhodím a najmu tam normální lidi :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 07.03.08 21:57

Vaří to podle receptu - vezmi něco úspěšného, přidej k tomu něco málo, aby to vypadalo jako to staré i nové, a lidem to bylo povědomé, a zkus to prodat:-))))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 07.03.08 22:06

Ak si toto bude nejaka zena zelat od manzela na Vianoce, ma len 25% sancu, ze dostane to, co chcela.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 07.03.08 22:13

Vědoucí žena si kupuje vůně sama, a nespoléhá se na manžela:-)))

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 07.03.08 22:16
Mirka píše:

Tak, tak! Pouze vyfasuje peníze.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.03.08 22:18
benvenuta píše:
Ak si toto bude nejaka zena zelat od manzela na Vianoce, ma len 25% sancu, ze dostane to, co chcela.

PŘESNĚ! To bylo to první, co mě napadlo :)

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 07.03.08 22:41

Takže u Gucciho znají jen jeden tvar a dvě barvy! No tomu tedy říkám kreativní módní dům :-)))

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 07.03.08 23:24
Mirka píše:

Plně souhlasím, ale přesto by mě asi nesmírně potěšilo, kdybych alespoň jedinkrát od manžela dostala vůni

Gucci Envy má jiný tvar, ale odnože jdou zase v jednom duchu, tam snad jsou alespoň trochu odlišné barvy, pokud si vzpomínám.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 08.03.08 09:22

opravdu to neni moc napadite:))
btw. tu ruzovou verzi Gucci by Gucci jsem jeste necitila, ale ta hneda mi prijde strasna:( libi se vam nekomu?

taky bych rekla ze je lepsi dostat penizky na to, po cem presne touzime, ale mile prekvapi, kdyz si toho partner vsimne sam a prekvapi nas:) kdyz muj pritel cely prosinec videl jak slintam nad reklamou na Hypnose, tak me s ni na Vanoce prekvapil. Opravdu jsem to necekala a mela jsem velikou radost:)

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 08.03.08 09:44

mě to přijde už nezajímavé, prostě svým způsobem si myslím, že se u Guccího se postupuji stejně jako i u všech ostatních firem - spoustu limitek, které brzy omrzí každému, za rok o těch vůních (limitkách) nikdo nevzpomene protože jsou na řádě už další 2,3,4, atd.
Konec konců vítězí vždý ty parfémy, které mají historii , osobitý šarm vytvořený léty nejen použití ale i dlouhou cestu stvoření.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.03.08 09:45

Mně to právě připadá velmi logické - produktová řada - tmavá EDP - růžová EDT. A i ty názvy jsou dle mého názoru v pořádku - kdo má stále vymýšlet ty metafory?! Takhle to působí elegantně a stYlově čistě - jako když Chanelová měla všechny flakony stejné, jen parfémy čísliovala - třeba s tím taky začnou…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 08.03.08 09:56

Logické to zní, ano,
ale osobně si myslím, že některé firmy to už začínají přehánět. Je zde i určitý nátlak na psychologii člověka, protože když máš napřáíklad jednu kostku, tak tomu, kdo je posedlý sběratelstvím přijde jako samozřejmost mít i všechny ostatní kostky :), nehledě na to jestli se táto vůně líbí anebo ne.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 08.03.08 10:10

Chaantal
mě se hnědá Gucci (by Gucci) líbí a nechala jsem si jí přivézt ještě předtím, než se objevila v ČR. A vím o pár lidech, kterým se také líbí a o lidech, kterým vůbec. Samozřejmě jsem zvědavá na růžovou. To, že se opakuje design mi nevadí, vadí mi spíš ty jména. To vytváří šílený zmatek (líbí se mi i hnědá Gucci Eau de Parfem :))

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.03.08 10:11

Kerze, jenže to není tak, jak píšeš - ta první růžová je EdP a víceméně samostatná vůně, ta druhá je EdT a je to lehčí verze Gucci. Prostě je to zmatek na zmatek :)

Chanel je něco jiného. Ti postupují v podstatě jako niche značky, které mají jeden a stále ten samý flakon, jen dávají jiné nálepky. To by Gucci musel dávat všechno do úplně stejných kostek, což zase nedělá.
Taky bych ocenila, že se drží jednoho stylu… ovšem takhle na úkol přehlednosti? Proč ta EdT verze Gucci není jako ta hnědá, jenom světlejší, proč je prokristapána zrovna růžová? :)

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 08.03.08 10:34

Ado, přesně, ten zmatek je šílený a spočívá v tom, že se tváří jako naopak řád!! Taky kroutím hlavou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist