Účes na ples doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.01.09 13:53
Účes na ples doma

Uvítám každou radu, návod, obrázek, rozkrokovaný postup na jednodušší i těžší účes na ples. Mám šaty, u kterých potřebuju, aby byly vidět zdobná záda, a tak potřebuju nějak vyčesat vlasy nahoru. Ovšem objednávat se ke kadeřníkovi teď už nemá cenu, a ani nechci - ten ples je pro mě sice důležitý, ale ne zas natolik abych dala jen tak pětikilo za účes. :lol:

Tak prosím, kdo něco znáte, víte, umíte, máte zkušenosti, češete se jedině samy atd. - pište! Případně i odkazy na webové stránky, ale aby za něco stály - už jsem jich prolezla tolik a nikde nic co by stálo aspoň za poznámku. :roll:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 28.01.09 15:00

Tak poskytni základní informaci - jaké máš vlasy?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.01.09 15:05

Jo, no vidíš - mám vlasy sestupně sestříhané končící pod lopatkami. Ty krátké pramínky kolem obličeje nejsou problém, s těma si vždycky nějak poradím. S tím zbytkem bych nejraději provedla nějaký drdol, uzel, efektní vyčesání nahoru (aby to nevypadalo jako hnízdo na hlavě čarodějnice :lol:).

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 28.01.09 15:29

K plesovým šatům je vyčesaný uzel nádherný! Je k tomu potřeba kilo sponek, takových aby nebyly ve vlasech vidět, jinak se uzel při tanci rozpustí. Líbí se mi takový, jako má Nicole Kidmann na reklamě na No5.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.01.09 15:55

Sponky bych měla 8) Jaký je krok č. 2? :lol:

Katka
Učednice 175 příspěvků 28.01.09 18:16

Veru, já to řešila podobně jako ty, já to nakonec nechala rozpuštěné, nosím mikádo, takže to bylo ok..náročnější účesy se holkám během večera dost rozpadaly, takže bych řekla, že v jednoduchosti je krása..
Zkus mrknout na tohle: http://www.yellow.cz/…/208/1276/fr … drdol.html Česala jsem se podle toho na promoci a jde to zvládnout;) teda já ty vlasy pak nakonec nechala zase rozpuštěné :oops: ale co..
Jinak je moc pěkné, když nahoru do drdolu zapíchneš nějakou pěknou ozdobnou sponku.
Tak hodně štěstí, ať už se učešeš jakkoliv;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.01.09 18:52

Díky, něco takového jsem potřebovala. Tohle by i šlo zvládnout a vypadá to moc dobře, rozhodně zkusím :wink:

Taky nejraději nechám vyniknout volným načechraným vlásků, holt šaty co budu mít si vyžadují větší pozornost než vlasy :) takže to musím nějak vyřešit.
Kdyby měl někdo podobný odkaz, sem s ním! 8)

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 28.01.09 19:39

Mam vlasy do pol chrbta a nepoddajne. Uces riesim efektnymi sponami alebo gumickami, vacsinou si urobim cop a dam ho na jednu stranu. Konce sa snazim trochu nakulmovat, aj ked dopredu je to prehrata zalezitost.

A takyto uzol ja riesim silnou sponou, co ma dve dierky po stranach a dreveny kolicek.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 28.01.09 21:26

tady pár návodů http://search.seznam.cz/?… … od=f&sug=1

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 03.02.09 23:57
Vera píše:
tady pár návodů http://search.seznam.cz/?… … od=f&sug=1

Díky, tam jsou zajímavé tipy. Zvláštní, že tyhle stránky mi vyhledávač nevyhodil :conf:

No a jinak ke Krissině doporučení, podobné spony na provléknutí jehlou taky mám, ale právě vlasy takové, že do toho nevlezou a nevlezou :evil: Neustále musí někde něco vyčuhovat, i když mi s česáním pomáhají druhé ruce… Spony se mi líbí a jistou ležérnost rozhodně nezavrhuji, jen se ne vždycky hodí. :|

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist