Ultraviolet - reformulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 14.02.14 12:32
Ultraviolet - reformulace

Nevíte, jestli byla reformulovaná Ultraviolet? Pár let jsem jí neměla a chci objednat v eshopu, tak abych nebyla zklamaná.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25893 příspěvků 14.02.14 12:34

@Samantha
Vůně z roku 1999 nejspíš něčím prošla, jestliže se stále vyrábí. Kdy a jak moc jí to změnilo ale bohužel nevím.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 14.02.14 21:19

Mám Ultraviolet kupovaný před dvěma lety a není to ono.Byla to moje nej vůně a teď ji sotva dopotřebuji. Místo pikantní,zajímavé vůně,zůstává jen sladkost.Není vyloženě špatná,ale není ničím zajímavá,jen sladká.
Jestli chceš Samantho,pošlu ti vzorek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 14.02.14 22:14

@Mirka V. jé, tak to jsi mě Mirko nepotěšila :,( Chtěla jsem si jí zase koupit a když to už není ono, tak asi radši ani kupovat nebudu. Byla bych pak z toho zbytečně smutná. Vím, že jsi jí taky měla moc ráda, tak věřím, že jí znáš dobře.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 14.02.14 23:12
@Mirka V. píše:
Mám Ultraviolet kupovaný před dvěma lety a není to ono.Byla to moje nej vůně a teď ji sotva dopotřebuji. Místo pikantní,zajímavé vůně,zůstává jen sladkost.Není vyloženě špatná,ale není ničím zajímavá,jen sladká.
Jestli chceš Samantho,pošlu ti vzorek.

Mirko, tak přeci jenom bych na ten vzoreček byla zvědavá. Sháníš něco? Třeba se mi doma válí nějaký vzorek, který sháníš. ;)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist