Umísťovací výstava opuštěných koček 19.12.2010 Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 18.12.10 19:49
Umísťovací výstava opuštěných koček 19.12.2010 Praha

Ak by ste si chceli adoptovať opustenú kočičku …

Umísťovací výstava se uskuteční v neděli 19. prosince 2010 v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10.

Přijďte se podívat na kočičky, kocourky a koťátka. Ti všichni zde budou hledat nový domov.

Vstupné: 25 Kč, děti zdarma.

http://www.cici.cz/clanky.php

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.12.10 21:46

tady taky prosí bílá maminka a šedé koťátko o domov
dneska jsem byla ve Futuru a u chovatelských potřeb se v největším průvanu choulily ve velké kleci pro ptáky dvě britské kočičky, bez vody bez záchodku bez jídla, když jsem na to prodavačky upozornila přihlouple se usmívaly, když jsem šla kolem podruhé, daly jim tam malou misku s vodou, opět jsem je upozornila na průvan, zájem žádný, tak jsem to nahlásila, ale už bohužel nevím, jak to dopadlo, úplně mě to rozhodilo…prodával je někdo z rodinných důvodů, ale tohle mi přišlo neomluvitelné, ty kočičky narazily na bezcitné lidi kolem, pořád přemýšlím, co bych mohla udělat, ale vzít si je nemůžu…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 19.12.10 17:11
Kriss píše:
Ak by ste si chceli adoptovať opustenú kočičku …

Umísťovací výstava se uskuteční v neděli 19. prosince 2010 v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10.

Přijďte se podívat na kočičky, kocourky a koťátka. Ti všichni zde budou hledat nový domov.

Vstupné: 25 Kč, děti zdarma.

http://www.cici.cz/clanky.php

Na výstavě jsem byla (chodím skoro vždycky) dopoledne. Bohužel tam bylo dost málo lidí, ale třeba se to po poledni zlepšilo. Kočičky jako obvykle krásné, hned bych si jich několik vzala, jenže už máme dva kočičáky doma. Tak jsem alespoň docela vydatně nakoupila v charitativních obchůdcích a ke vstupnému přihodila pár konzerv. Doufám, že alespoň některé kočule dostaly krásný vánoční dárek a našly pěkný domov.

Ad Vera: ach jo, tohle jsem ani neměla číst. Snad se jich někdo hodný rychle ujme. Bílá a modrá britská jsou dost atraktivní nabídka, tak snad mají šanci.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 19.12.10 17:31

Já se obávám, že po Vánocích koček v útulcích akorát přibude. Když budou mít štěstí :? A nejen koček. Harani budou pod stromek dostávat zvířátka a rodiče je budou po svátcích vyhazovat :bang:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 19.12.10 17:33

tapuz, tyhle hrůzy byl jeden z důvodů, proč nekoukám na zprávy a teď jsem sama byla svědkem takovéhle lidské lhostejnosti, ta bezmoc vůči lidské necitelnosti je hrozná, vždycky mě to na dlouho rozhodí, psala jsem přímo úřednici na OC Futurum a jsem zvědavá, jestli mi odpoví, tohle podle mě nemělo s obchodem nic společného, asi nějaká známá prodavačky tam kočičky nechala prodat, protože se do mě nepustily přímo, ale jen neochotně blekotaly a lidi kolem chodili, kočičky politovali a nic…klidně bych je bývala i koupila, ale co dál…
Ještě dlouho budu vidět kočičky v kleci, no dětem teda my dospělí, dáváme dobrý příklad!!!

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 19.12.10 20:20

No já vím, někdy z takových věcí až nemůžu spát, trápení zvířat je hnus. Jen si říkám, že když jsou to britky, tak je větší šance, že si je někdo vezme, než kdyby to byly obyčejné kočičky (i když je to blbost, všechny kočule bez rozdílu tvaru a barvy jsou bezva, máme dvě obyč a jsou to zlatíčka sluníčka). Snad budou mít pěkné Vánoce u nějakých laskavých lidí v teplém domově. Ještě, že jsem nešla kolem, už bychom měli doma možná čtyři :speechless: .

Každopádně bude zajímavé, co ti odpoví.

To Garfield: to máš, bohužel, zcela jistě pravdu.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist