UNGARO III

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 01.02.09 20:16
UNGARO III

moc se omlouvam, ze sem zalozil tolik tem, ale pokazde na netu najdu nakou zajimavou vuni se skvelymi ohlasy a tak se ptam, jestli ma nekdo skusenosti s tymhle ungarem? protze ho tam chvali hodne a u nas se da koupit za celkem dobrou cenu

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nat
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 11:04

Nechci obnovovat stará vlákna, ale náhoda tomu chtěla, že jsem si této vůně také všimnul, ale z jiného důvodu, než „dobré ohlasy na internetu“. A navíc, toto vlákno zůstalo zcela nediskutované. Musím přiznat, že Ungaro je značkou, které jsem vůbec nevěnoval pozornost. Pokud jsem se s jejich produkty setkal, nijak mě neoslovily. Ungaro III mě však začalo zajímat, jakmile jsem zjistil, že jedním jejím spolukonstruktérem není nikdo jiný, než J. Polge, dvorní „nos“ zn. Chanel. Druhý spoluator není také žádné ořezávátko, je jím F. Demachy, který zase pro změnu dělá sem tam pro Diora. Jistě uznáte, že to není špatný základ pro dobré dílo. Nelenil jsem tedy, dostavil se do nejbližší parfumérky a UIII vyzkoušel. V krátkosti jde o poměrně vydařené, spojení těžkotonážní patchuli a vetiveru. Samozřejmě jsou zastoupeny i další složky, ale tohle jsou dominantní. Ve vůni jsem zejména na začátku identifikoval třeba levanduli. Vůni lze s troškou nadsázky nazvat „smyslnou“, alespoň ze začátku. Po asi hodině až dvou se těžkotonážní pačuli přece jen unaví, vůně se poněkud stáhne k tělu – doslova, a začne se více uplatňovat vetiver a něco mechového. V této fázi vůně vzdáleně připomíná Encre Noire. Po první zkušenosti nemohu říci, že jsem UIII nějak unesen, ale naučil jsem se, že první dojem nebývá často rozhodující, UIII tedy dám určitě ještě šanci. Protože tato vůně je běžně v parfumérkách, doporučuji případným zájemcům zajít a vyzkoušet – na ruku! Na papírku voní sice hezky, ale na ruce je to vždy jiné.
 Nat

Na poličce 90 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Otakar
Učednice 41 příspěvků 23.06.09 19:30
excelentní vůně

vůně s dlouhou výdrží - a velmi mužná a tamná záležitost, ale zase problém Čech, že se nedá koupit k EdT i voda po holení

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 24.06.09 01:02
Otakar píše:
vůně s dlouhou výdrží - a velmi mužná a tamná záležitost, ale zase problém Čech, že se nedá koupit k EdT i voda po holení

to je fakt, to je tady někdy problém…někdy je k dispozici aspoň balsám, ale to tady asi taky nehrozí (v případě Ungara III)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Otakar
Učednice 41 příspěvků 24.06.09 08:00

pro mě je ungaro III zatím to nejlepší co jsem měl ,

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 16.01.12 21:28

zdravim.rad by som sa opytal na podobnost Ungaro III s Drakkar noir,o ktorej som sa docital na fragrantice,ci basenotes.vraj je to taka modernejsia verzia Drakkaru.paci sa mi aj Drakkar noir,ale neviem sa rozhodnut ci kupit ten,alebo dat prednost jeho „modernejsej“ verzii U III.bol by som rad,keby tam bol podobny mydlovy ton ako v DN.dakujem za rady.

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.01.12 11:09

já tam tu podobnost při nepřehnané aplikaci nacházím, minimálně ze začátku - ačkoliv si zase nemyslím, že to bylo úmyslem tvůrců UngaraIII, na rozdíl od spousty jiných klonů Drakkara, které vznikaly hojně během druhé poloviny 80. let (Lomani, Bowling Green, Denim Black) - kde už si tím tak jistý nejsem…

Ungaro má v sobě určitý ovocně-mýdlový čistý tón, který nacházím i v Drakkaru, i když toho mýdla v Ungaru rozhodně není tolik…ale tak samozřejmě záleží i na kůži, na každém to může vonět jinak 8)

P.S. minulý týden jsem si k němu koupil i sprchový gel a je perfektní

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 31.01.12 12:10

dik za info,dnes som objednal UNGARO III,snad ma nesklame.akysi umiernenejsi Drakkar,to je to, co som hladal. :)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.01.12 13:00

taktéž doporučuju umírněnou aplikaci na délku natažené ruky…při stříkání zblízka a ve větším množství to, stejně jako Drakkar, prostě smrdí… :nevim:

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 31.01.12 17:02

ano to som zachytil na basenotes,dopo­rucena velmi striedma aplikacia.este raz vdaka.dam vediet ,ci sa mi paci.

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 02.02.12 16:11

takze Ungaro III mi poprehadzuje mo osobny rebricek,je to fantasticka vona.jednoznacne elegantnejsia a ovocnejsia verzia DRAKKAR NOIR,citim tam aj ten krasny ovocno-mydlovy ton + ruza a nieco akoby chladivo- metalicke,kovo­ve.necakal som ,ze to bude az taka pecka.velmi dobre drzi,mam ho uz 7 hodin na sebe(1 krat na krk a 1 na zapastie)a stale sa neunavil. :potlesk:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 02.02.12 18:25

tak to mě těší, že se ti líbí…

já mám od něj ještě ten sprchový gel a tipnul bych si, že ten sprcháč má blíž k té starší reformulaci, aspoň mně ta jeho vůně připadá dost intenzivní a „90s“ než současná verze Ungara…občas přemýšlím, že zkusím i vintage verzi, ale zatím si říkám, že tahle co mám taky není špatná a že bych to všechno neunosil :mrgreen:

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 02.02.12 19:04

o reformulacii U III som vedel,aj som sa obaval,kedze niektori starsiu verziu ospevuju a tuto sucasnu zatracuju…ale boli v mensine,vela ludi chvali aj sucasnu.zabijacka vydrz,musim povedat este raz.nechcem si ani predstavit,aka bomba to bola pred reformul.,kedze tato ma doslova zabila.sprchac mam quorum,ale kto vie mozno kupim aj U III.

Spolujezdec
Nováček 28 příspěvků 08.01.13 21:07

Cituji příspěvek z elnina „tenhle parfém jsem koupil u jiného internetového prodejce a asi jsem se stal obětí nějakého žertu, protože tam cítím pouze líh se slaboučkým nádechem takové decentní vůně, která vyprchá za asi deset minut… ponechávám bez hodnocení“ je možné, že někomu tato vůně tak může připadat, nebo má se vší pravděpodobností pravdu s tím padělkem??Já teď právě scháním nějakou vůni, která by seděla na zimu..Mám A*men, ale zjišťuju, že je na mě až moc sladkej, musím ale podotknout, že si přímo libuju v jeho projekci a výdrži :lol: ..Teď scháním něco mužného a svěžího typu Tsar s elegancí jako např. klasický baldessarini nebo burberry london ale nee žádnej oldschool typu quorum.. s dobrou výdrží (u toho baldessariniho se výdrže trošku bojim, jelikož je to jen EDC)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21114 příspěvků 08.01.13 21:49

@Spolujezdec

Patrně moc nepomohu, avšak příkladně a jednoznačně bych v zimě šel do Opium PH, kdyby byl za slušnou cenu.
Opak je pravdou.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist