Unisex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ginny  25.05.07 07:38

Ahojte baby,
viem ze som na spravnom mieste:-) potrebovala by som poradit. Zhanam unisex vonu, popripade moze byt aj z radu muzskych voni, ktora by sa hodila aj pre zenu. Nieco podobne ako CK be - cize taku sviezu. Tu som mala uz viackrat, je vyborna, ale chcela by som zmenu. Dakujem a uzite si krasny teply den!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 25.05.07 08:31

ahoj ginny, skús niečo od Bvlgari : http://www.parfums.sk/…ri/bvlgari-e … -the-blanc http://www.parfums.sk/…ri/bvlgari-e … u-the-vert http://www.parfums.sk/…ri/bvlgari-e … -the-rouge

alebo od Cartier : http://www.beautiful.sk/product_info.ph … ts_id=1738

alebo Hermés : http://www.beautiful.sk/product_info.ph … ts_id=2262

tá istá aj s popisom : http://www.parfemy-elnino.cz/parfem-her … e-100ml-u-

• ešte je Un Jardin Sur Le Nil len neviem nájsť link

CK Be mám, milujem ju, najmä na jeseň je skvelá, keď vonku šuchoce lístie pod nohami a je krásne teplo :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 25.05.07 10:08

K té Hermés bych přidala ještě tuhle Parfém Hermes Eau D´orange Verte,taky je na El Ninu.To je moc pěkný unisex,čistý,kla­sický,když jsem ji koupila manželovi,takjsem mu na ni pak chodila. :D a =D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 25.05.07 11:04

Podla mna vela voni v panskom aj damskom oddeleni je v skutocnosti unisex. To zadelenie pre muzov/zeny je len rozhodnutie marketingoveho oddelenia, s akou nalepkou by sa ta vona najlepsie predavala.
Z panskych sa pre zenu hodi mnoho
Dior Eau Sauvage, Dior Homme
Guerlain Vetiver (vo Francuzsku tuto vonu nosi hadam viac zien nez muzov), L`Instant pour Homme
Givenchy Very Irresistible for him (omnoho lepsi nez damska verzia)
Lolita Lempicka Au Masculin
Chanel pour Monsieur
YSL Opium pour Homme
panske verzie Angela
Mugler Cologne
Nina Ricci Memoire d`Homme

U Cartiera a Hermes sa obzvlast najde vela unisex voni. Aj niektore panske Cacharely.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 25.05.07 12:27

Mě se taky hodně líbí pánské vůně. Před časem jsem zoušela Kenzo L´eau par Kenzo, jak pánské, tak dámské. To dámské je na mě moc sladké a chybí mi tam svěžest, ale to pánské mě uchváltilo. Nezkoušely jste ho už některá nosit?

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  25.05.07 13:23

nejnověji mě z unisexů zaujal CK One summer IV. (2007) - tu si dovedu představit nosit na osvěžení /vůbec fanda unisexů jsem ale nikdy nebyla/: ostatní Ck Ony nemusím. Zato jsem zkusila pánské vůně, co byly tady i jinde doporučovány na léto jako unisexové i pro dámy: musím říct, že bych nemohla ani jednu, čpí mi z nich hodně pánských složek, které by mi nevadily pouze a výhradně na chlapovi. Potkat dámu navoněnou např. Fahrenheit 32, budu bádat, jakého je pohlaví a jestli neprodělává metamorfózu:-))

ginny  25.05.07 13:51

Ja som napr. niekde citala, ze jedna tohtoročná miss sa vonia D&G Pour Homme a ked som si ju zo zvedavosti bola odskusat v parfumerke na mojej kozi, tak ma z toho akurat hlava bolela. Bol strasne silny a vyrazne pansky, aspon teda na mojej pokožke a ona si ho kľudne na seba špliecha a dokonca je jej najobľúbenejší. Takže určite to záleží aj od „prahu bolesti“ :-))) čo všetko človek na sebe znesie a ešte mu to pripada aj voňavé. Preto som sa vás aj pýtala na tipy, ktoré pánske alebo unisex mi odporúčate a možno si tam nájdem ten svoj. Ďakujem zatiaľ za odpovede, kľudne ešte napíšte aj ďalšie, ak máte ešte nejaké odskúšané. :lol

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 25.05.07 13:54

ginny, D&G Pour Homme poiužíva moja mamka a na nej vonia neskutočne :), chystám sa, že aj ja si ju kúpim, aspoň v malom balení a uvidím, čo to urobí s kolegami :)))

ginny  25.05.07 14:31

Petra: mojim kolegom (teda mužským) už dobre zahrabáva aj bez vôní, v tomto teple pomáha aj kratšia (a to asi len kúsok nad kolenami) sukňa a nemusím byť vôbec navoňaná (čo samozrejme ale som:-))
Tak to je super, že na mamine vonia, ja si pôjdem poobede pričuchnúť do Douglasu, možno sa niečo pre mňa nájde.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 14.03.08 19:19
Samantha píše:
Mě se taky hodně líbí pánské vůně. Před časem jsem zoušela Kenzo L´eau par Kenzo, jak pánské, tak dámské. To dámské je na mě moc sladké a chybí mi tam svěžest, ale to pánské mě uchváltilo. Nezkoušely jste ho už některá nosit?

Taky jsem o něm uvažovala. Resp. doufala jsem, že se bude líbit příteli, dostane ho na narozeniny..... a já mu na něj budu chodit:).
Ale mám smůlu.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

melissa  14.03.08 19:29

Já jsem nedávno vyzkoušela Le Parfum od MaxMary, popisují ho jako vhodný pro ženy, které rády chodí „krást“ vůně svému příteli.. Ale zas tak úplně unisexový mi nepřipadá, nicméně pěkný a chtěla bych ho…

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 15.03.08 22:52
Barbarra píše:
Samantha píše:
Taky jsem o něm uvažovala. Resp. doufala jsem, že se bude líbit příteli, dostane ho na narozeniny..... a já mu na něj budu chodit:).
Ale mám smůlu.

Tak to jsem ráda, že nejsem sama. Mému manželovi se bohužel taky moc nelíbí ;-) Že by to bylo tím, že je spíš dámský? :-)))

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

juli
Nováček 26 příspěvků 21.04.08 21:03

Pánské Kenzo L eau par v létě nosím, nemůžu dámské parfémy ani svěženky leda DKNY, tak nosím Kenzo, vůbec nevoní pánsky jen svěží citrusy a vodní svěžest, jako když vylezeš na Mallorce z moře rovnou do citroníkového háje, přítel ho dostal a sám tvrdí, že je to pro ženské a já mu kradu i Azzaro chrome.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 21.04.08 21:29

Bvlgari Soir - koupila jsem ho manželovi a chodím mu na něj. Pro mě je to příjemná čajová oddechovka.

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 22.04.08 10:00

Souhlasím s Mirkou :wink: a přidávám pánskej Clinique happy :lol:

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist