Unisex vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitule  10.07.07 15:28

Vaše tipy na unisexovky…Jak Vám voní CK BE od Calvina Kleina?

Reakce:

eva  10.07.07 19:34

Jitule: Ck Be nic moc, čekala jsem víc: moc nedrží, nesladká sice je, ale žádný trhák. Zdá se mi bez nápadu.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 10.07.07 20:22

mě se moc líbí CARTIER Concentrée.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Petra  10.07.07 20:31

Já zkoušela Sisley Eau de Campagne - unisex vůně, zpočátku ostřejší citrón, ale po chvíli se rozvoní tak úžasně, že při prvním přičichnutí bych to do něj neřekla. Je úžasný a na paírku ho mám už 4 den a stále nádherně voní, musím ho vyzkoušet na kůži.

Líba  11.07.07 12:13

Jednoznačně od Hermes Un Jardin Sur Le Nil:)

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 11.07.07 14:40

ja naopak CK Be milujem, za unisex považujem aj DG pour Homme, mamka ju nosí a je nádherná :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 11.07.07 20:34

Mám ráda CK BE i CK ONE,ale za nejkrásnější unisex,ač někdy bývá prezntován,jako pánská vůně považuju Hermés Eau d'Orange Verte,klasická,čis­tá vůně,která u mne v těch unisexech vede už hezky dlouho.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 11.07.07 20:35

Ale jak tu psala Samatha Cartier Concentréé,hmm,to taky není špatný tip.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Petra  12.07.07 11:29

Já zkoušela Sisley Eau de Campagne - unisex vůně, zpočátku ostřejší citrón, ale po chvíli se rozvoní tak úžasně, že při prvním přičichnutí bych to do něj neřekla. Je úžasný a na paírku ho mám už 4 den a stále nádherně voní, musím ho vyzkoušet na kůži.

Tédy, opravuji, to co jsem napsala, dnes jsem ho zkoušela na ruku a na mě se rozvoněl jen a jen do těžkého, kořenitého, pánského parfému, dávala jsem mu čas, že se snad rozvine, zjemní, ale po 2 hod. jsem už pomalu omdlévala a musela ho smýt. Tak, ten opravdu už nikdy, ale je zvláštní jak na papírku byl nádherný, samé citrónky. Hezký den všem.

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 06.08.07 14:14

Krásná unisex vůně je dle mého Gaultier 2, krásně sladěné kořeníčko nebo co to je, každopádně nádhera :-) Jako letní unisex se mi moc líbí Nil od Hermés, ale zdá se mi, že začíná nabírat směr k masovosti. Snad z něj nebude další LB.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 06.08.07 19:25

J. P. Gaultier Le Male je krásný a zcela určitě unisex, ačkoliv název tvrdí něco jiného :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist