Unisex vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitule  10.07.07 15:28

Vaše tipy na unisexovky…Jak Vám voní CK BE od Calvina Kleina?

Reakce:

eva  10.07.07 19:34

Jitule: Ck Be nic moc, čekala jsem víc: moc nedrží, nesladká sice je, ale žádný trhák. Zdá se mi bez nápadu.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 10.07.07 20:22

mě se moc líbí CARTIER Concentrée.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Petra  10.07.07 20:31

Já zkoušela Sisley Eau de Campagne - unisex vůně, zpočátku ostřejší citrón, ale po chvíli se rozvoní tak úžasně, že při prvním přičichnutí bych to do něj neřekla. Je úžasný a na paírku ho mám už 4 den a stále nádherně voní, musím ho vyzkoušet na kůži.

Líba  11.07.07 12:13

Jednoznačně od Hermes Un Jardin Sur Le Nil:)

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 11.07.07 14:40

ja naopak CK Be milujem, za unisex považujem aj DG pour Homme, mamka ju nosí a je nádherná :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 11.07.07 20:34

Mám ráda CK BE i CK ONE,ale za nejkrásnější unisex,ač někdy bývá prezntován,jako pánská vůně považuju Hermés Eau d'Orange Verte,klasická,čis­tá vůně,která u mne v těch unisexech vede už hezky dlouho.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 11.07.07 20:35

Ale jak tu psala Samatha Cartier Concentréé,hmm,to taky není špatný tip.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Petra  12.07.07 11:29

Já zkoušela Sisley Eau de Campagne - unisex vůně, zpočátku ostřejší citrón, ale po chvíli se rozvoní tak úžasně, že při prvním přičichnutí bych to do něj neřekla. Je úžasný a na paírku ho mám už 4 den a stále nádherně voní, musím ho vyzkoušet na kůži.

Tédy, opravuji, to co jsem napsala, dnes jsem ho zkoušela na ruku a na mě se rozvoněl jen a jen do těžkého, kořenitého, pánského parfému, dávala jsem mu čas, že se snad rozvine, zjemní, ale po 2 hod. jsem už pomalu omdlévala a musela ho smýt. Tak, ten opravdu už nikdy, ale je zvláštní jak na papírku byl nádherný, samé citrónky. Hezký den všem.

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 06.08.07 14:14

Krásná unisex vůně je dle mého Gaultier 2, krásně sladěné kořeníčko nebo co to je, každopádně nádhera :-) Jako letní unisex se mi moc líbí Nil od Hermés, ale zdá se mi, že začíná nabírat směr k masovosti. Snad z něj nebude další LB.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 06.08.07 19:25

J. P. Gaultier Le Male je krásný a zcela určitě unisex, ačkoliv název tvrdí něco jiného :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist