United Colors Of Benetton Woman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 24.02.08 14:10

Chtěla bych letní vůni. Neznáte některá tuhle vůni jaká je? Podle složení se mi moc líbí :o)

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:
 
Evax
Parfémová maniačka 714 příspěvků 24.02.08 20:49
fiore píše:
Chtěla bych letní vůni. Neznáte některá tuhle vůni jaká je? Podle složení se mi moc líbí :o)

United Colors of Benetton jsem zkoušela /oranžová - netuším, jestli United Colors nemá náhodou víc barevných verzí/ a upřímně: vůně od Benettonu nic moc, a zvlášť tato. Osobně bych do ní neinvestovala, za stejnou částku pořídí člověk nesrovnatelně lepší vůně. Benettony bych zařadila spíš do sekce horší drogerie. Většina jejich „tvorby“ má lákavé složení, ale výsledek zklame :( U této jsem také podle složení očekávala alespoň příjemnou jarně-letní vůni, ale bohužel se o ní nedá ani říct, že je alespoň průměrná - je podprůměrná. Z jejího složení pro mě není identifikovatelná žádná složka - celá vůně je jakási nanicovatá umělá směska lacině zatouchající / „při troše štěstí“ se rozvíjí na lidech buď jako by byli pár týdnů nemytí nebo alkoholici, alkoholový tón je u United vcelku výrazný - za předpokladu, že drží, většinou je ale výdrž slabá/. Pokud by Tě i přes to lákala, radím raději vyzkoušet, jestli má smysl investovat. Složení sice působí na první pohled neškodně, ale přesto - nemyslím, že patří k vůním, které si člověk zamiluje časem, jak se může stát u Guerlainů nebo Carona, tady spíš opačně. Zkrátka je to jiná kategorie vůní, dál než do drogerie podle mne nepatří.
Podle mého názoru za investici nestojí, což neznamená, že jiný člověk si Benetton neoblíbí /ale chtěla bych ho vidět :D /

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 10:25

Díky za obsáhlou odpověď a super radu. Hned je mi jasné, že do téhle vůně v žádném případě nejdu :o

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist