United Colors Of Benetton Woman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 24.02.08 14:10

Chtěla bych letní vůni. Neznáte některá tuhle vůni jaká je? Podle složení se mi moc líbí :o)

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.02.08 20:49
fiore píše:
Chtěla bych letní vůni. Neznáte některá tuhle vůni jaká je? Podle složení se mi moc líbí :o)

United Colors of Benetton jsem zkoušela /oranžová - netuším, jestli United Colors nemá náhodou víc barevných verzí/ a upřímně: vůně od Benettonu nic moc, a zvlášť tato. Osobně bych do ní neinvestovala, za stejnou částku pořídí člověk nesrovnatelně lepší vůně. Benettony bych zařadila spíš do sekce horší drogerie. Většina jejich „tvorby“ má lákavé složení, ale výsledek zklame :( U této jsem také podle složení očekávala alespoň příjemnou jarně-letní vůni, ale bohužel se o ní nedá ani říct, že je alespoň průměrná - je podprůměrná. Z jejího složení pro mě není identifikovatelná žádná složka - celá vůně je jakási nanicovatá umělá směska lacině zatouchající / „při troše štěstí“ se rozvíjí na lidech buď jako by byli pár týdnů nemytí nebo alkoholici, alkoholový tón je u United vcelku výrazný - za předpokladu, že drží, většinou je ale výdrž slabá/. Pokud by Tě i přes to lákala, radím raději vyzkoušet, jestli má smysl investovat. Složení sice působí na první pohled neškodně, ale přesto - nemyslím, že patří k vůním, které si člověk zamiluje časem, jak se může stát u Guerlainů nebo Carona, tady spíš opačně. Zkrátka je to jiná kategorie vůní, dál než do drogerie podle mne nepatří.
Podle mého názoru za investici nestojí, což neznamená, že jiný člověk si Benetton neoblíbí /ale chtěla bych ho vidět :D /

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 10:25

Díky za obsáhlou odpověď a super radu. Hned je mi jasné, že do téhle vůně v žádném případě nejdu :o

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist