Univerzálna vôna, ako darček

emily 31.10.09 01:45

Univerzálna vôna, ako darček

Prosím poraďte mi nejaku „univerzálnu“ vôňu (ktorou by som nemala nič pokaziť) ako darček pre 50-ročnú ženu, ktorá si na vône moc nepotrpí. Je to energická, aktívna žena, nie však športový typ:) nemalo by to byť nič ťažké, res. silné, niečo na deň. Neviem, či som opisom pomohla dostatočne… ďakujem za tipy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Dalia 31.10.09 06:51

Napadá mě například GOLD TOUCH od Max Mary - to je naprosto nenáročná, univerzální polívačka na denní nošení. :P

Ingrid 31.10.09 07:41

Elizabeth Arden 5th Avenue nebo Ardenbeauty.
Univerzálně líbivá i použitelná je první i druhá,Ardenbeauty jsem dala tetě na 55.narozeniny,sedla jí a používala ji.

Fanfan 31.10.09 08:20

Mně přijde jako dobrý dárek i nová Jil… ;-)

Maty 31.10.09 09:34

Bvlgari Voile Jasmin
Arden 5Avenue
Armani Sensi
Ricci Premier Jour
 Jil

Kerze 31.10.09 09:39

Souhlasím s návrhy Maty až na 5th Avenue. To je strašně výrazný parfém - skoro z něj pokaždé padnu. Ne, že by se mi nelíbil, ale kdo nemá rád silné kytky, toho to může pěkně dráždit…
No, a Sensi už se nedostane koupit.
I ten Gold Toutch je příjemný a nenápadný. Možná bych přidala Pure White Linen - ta se hezky jemně svěže mýdlově rozleží. :D

derad 31.10.09 10:32

nebo některý ze zelených čajů od L'Occitane. myslím, že pro člověka, který voňafky moc nemusí to může být to pravé.

Thé Vert, Thé Vert au Jasmin, Thé Vert a la Menthe, případně nový Thé Bergamote - to je černý čaj s bergamotem, taky moc pěkný.
jsou všechny příjemné a nejde se s nima přestříkat. taky nevydrží tak dlouho, aby začaly otravovat.

Kamikaii 31.10.09 10:44
Fanfan píše:
Mně přijde jako dobrý dárek i nová Jil… ;-)

souhlasím

Tana1112 31.10.09 11:12
Kamikaii píše:
Fanfan píše:
Mně přijde jako dobrý dárek i nová Jil… ;-)
souhlasím

Nesouhlasím. Jil je dost „svérázná“. Volila bych Bvlgari Voile de Jasmin :-) Krásná, nekontroverzní a neprofláknutá.

vixen 31.10.09 12:33

Když někdo řekne univerzální vůně, tak ač tuto vůni nemusím představím si Versace Bright Cristal…

1Miru 31.10.09 12:39

JAIPUR
JAIPUR SAPHIR

Fleur 31.10.09 13:09

Já spolu s Deradem lobbuji za čaje od L´Occitane (vynechala bych pouze ten s jasmínem, protože ne každý jasmín snese).
A pokud se dotyčná ve vůních příliš neorientuje, pak ji neurazí ani mírně profláknutá Omnia Cristalline či neprofláknutá Omnia Jade.

Hraška 31.10.09 13:27

A ja by som k tipom od Fleur pridala Omnia Amethyste..na kamarátke voňal veľmi príjemne, nekonfliktne a žensky…

estelle 31.10.09 14:36

Lacoste - Pour Femme

Hailstone 31.10.09 14:46

Koukám na vlákno a přemýšlím nad Lacoste a koukám, že Estel už to písla za mě. :wink: :P Tahle vůně zabrala na všechny v mém okolí a přitom já ji objednala naslepo a zadara.Akurát je profláklá a teď už i díky mé propagaci..šéfová si ji šla koupit též..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist