Univerzální korektor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 20.05.09 12:22
Univerzální korektor

Ahoj, nemohl byste mi někdo poradit korektor na drobné nedostatky pleti /akné/ a aby se dal použít taky na kruhy pod očima? Nějaký prostě univerzální. Dívala jsem se na netu na korektor od La Roche P., tak tam mají nějaký se štětečkem světle béžový a tmavě béžový a pak taky od Avene béžový. Mám citlivou plet a alergii na parabeny, tak jestli někdo nemáte zkušenosti s těmito korektory nebo s nějakými jinými bez metylparaben, butylparaben atd. A asi tak do 400,–. Moc díky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 20.05.09 13:45

Budu se opakovat, ale pro mě je nejlepším korektorem korektor Sunlight od Everydayminerals. Je sice sypký a aplikace štětcem může někoho odrazovat, ale maskuje skvěle zarudlé pupínky, drobné jizvičky i kruhy pod očima. Je to přírodní kosmetika, takže konzervanty, pokud vím, nepoužívají. A cena? Směšná - největší balení 8 dolarů a to musí vydržet, bez přehánění, rok :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 20.05.09 14:44

Radši bych opravdu něco se štětečkem nebo tuhý korektor. To že je to sypký mě odrazuje, protože korektor chci nosit i v kabelce pro případ nutnosti. Ale děkuju za názor. :)

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 20.05.09 15:06

Není zač :)

Ještě jsem si vzpomněla na kamufláž od značky Arabesque . Kryje opravdu hodně dobře a nanášet se dá prsty nebo štětečkem. Balení je maličké - v kabelce nezabere žádné místo, konzistenci má asi jako tuhý makeup. Neroztírá se, spíš se musí vklepat do postižených míst. Cenově vyjde pod dvěstě korun. Vydrží také velmi dlouho, protože stačí opravdu maličké množství.
Problém univerzálního korektoru bych viděla v tom, že různé „vady“ pleti vyžadují různá řešení. Zarudlý pupínek se zakryje nejlépe právě kamufláží nebo tužším korektorem, který zas ale není úplně ideální na kruhy pod očima, kde je lepší použít tekutější korektor.
Další kamufláž, kterou jsem dříve používala, je od značky Paula Dorf a jmenuje se Total Camouflage - vlastnostmi jsou si hodně podobné s kamufláží Arabesque. Tato stojí kolem 450,– Kč, ale balení zase obsahuje 2 odstíny - tmavší a světlejší, takže je možnost „namíchat“ si odstín přesně podle potřeby.
Bohužel ani u jedné značky netuším, jak je to se složením výrobků :wink:

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 21.05.09 09:07

Teď používám korektor Miss sporty na všechno, ale vidím, že pod ty oči to není ono. Je to lepší skutečně jen na ty chyby v obličeji, ale ne kolem očí. Je zvláštní, že takhle levný korektor neobsahuje ty parabeny, to mě překvapilo. Dřív na tom bylo napsané složení, tak to vím. Jenže teď tam není a dermatoložka mi říkala, že to složení nemusí být vždy záruka. U toho samého výrobku se časem může to složení měnit. A když to na tom není ani napsané, tak vím houby.
U toho nového korektoru od Avene píšou, že by to mělo být i na ty kruhy a cena kolem 350,– by šla. Tak si ho objednám a zkusim to. Stejně nejlepší je vše vyzkoušet na vlastní kůži.
Shodný výrobek někomu může vyhovovat a někomu ne. Každý jsme jiný. :lol:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 22.05.09 12:44

Nelo, ted jsem se dívala na stránky, kde mají tu kosmetiku Arabesque. Zaujal mě tam ten rozjasňovač na oční okolí. Mají tam jen jeden odstín. Aby nebyl moc světlý, nebo tmavý. Mám světlejší pleť. Ne teda úplně světlou, to ne, ale prostě světlou. Nemáš s tím zkušenost? Díky

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist