UNT....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 12:43
UNT....

je tu někdo kdo používá tuto pleťovou a dekorativní kosmetiku ??
jaké máte zkušenosti???
díky za názory a podněty…

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 13:01

http://us.shopunt.com/

myslíš toto???ceny jsou zajímavé,ale neznám,musím to pročíst. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.07.09 13:36

Používám od listopadu a nedám na ni dopustit. Po tom co jsem několik let zkoušela různé značky z Jahody (Helenu Rubinstein, Dior, YSL), po tom období přírodní kosmetiky (Hauschka, Weleda, Logona, Lavera) a kosmetiky z lékáren (Vichy, Avene) a zároveň se leskla, loupala a několikrát skončila na Zinerytu jsem UNTem nadšená.
Většina kosmetiky je neparfemovaná a založená na gelové bázi. Absolutně mezi moje TOP patří Reversiance - používám celoročně - ráno, večer. Ráno teď přidám ještě UV Ultra SPF50. Krém je absolutně nemastný a jde snadno rozetřít.
Zásilka chodí do týdne od objednání.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:28

Janamarie , to jsi mě potěšila.Právě jsem tam udělala objednávku :lol: mají slušné ceny,stránky v češtině a doručení doporučeně zdarma.jsem moc zvědavá :lol:

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 14:31

šikovný holky, něco jsem nakoupila na omlazení.cz a zkouším, nejsem schopná si zařídit Pay Pal a objednat, musím se polepšit, Popelko platila jsi jak?? kartou???
 díky

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:35

platila jsem paypal,je to hned a to mi vyhovuje :lol:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:38

Janamarie , nemáš náhodou i ten průhledný pudr? ten mě taky zajímá, akorát mě odrazuje ta fialková barva,takže ten jsem zatím neobjednala :conf:

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 14:38

ach jo…to víš, nás učili ve škole ruštinu tak mám trochu problém prokousat se tím zřízením PayPalu, ale jdu na to…

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 14:41

popelka
mrkni na omlazení.cz a téma kosmetika UNT, tam holky spíše doporučují pudry tuhé, odstín zlatý

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.07.09 14:48

Popelka
Pudr nemám, používám minerální EDM, Meow, Alima pure atd… Ještě je vynikající C-clarity. Pleť rozzáří a sjednotí.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:48

medo, já tak jsem taky starší ročník :wink: taky mi to dalo zabrat,než se se paypalem prokousala,ale s pomocí holek tady jsem to nakonec zvládla.Jestli můžu poradit, tak se mrkni sem

http://www.arome.cz/…iewtopic.php … ght=paypal

Já si vytiskla návod česky a potom to šlo. :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:50
Janamarie píše:
Popelka
Pudr nemám, používám minerální EDM, Meow, Alima pure atd… Ještě je vynikající C-clarity. Pleť rozzáří a sjednotí.

já myslela ten průhledný, že by mohl potlačit lesknutí :lol:

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.07.09 15:10

Jestli myslíš tento http://www.shopunt.com/…tDetail.aspx?… tak nemám zkušenosti, ale jak říkám od této značky mě sedlo zatím úplně všechno.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 15:15
Janamarie píše:
Jestli myslíš tento http://www.shopunt.com/…tDetail.aspx?… tak nemám zkušenosti, ale jak říkám od této značky mě sedlo zatím úplně všechno.

Jj to je on.Hlavně teď přes léto, jak je vedro, tak se lesknu jako prase :cry: hlavně T zóna chjo :conf:

Maaya
Učednice 45 příspěvků 19.07.09 15:28

Přidávám se k nadšeným vyznavačkám UNT. Tuto kosmetiku používám už 10 měsíců a jsem velmi spokojená. Můžu říci, že konečně, ve 45 letech, mám pěknou, pěstěnou pleť. Dodnes má sklon se mastit, takže by nesnesla hutné, výživné krémy. UNT je pro mě geniální v tom, že jsou to lehounké, pleť nezatěžující gely a séra a přitom velmi účinná. Kamarádka se mě dokonce ptala, jestli jsem nebyla na botoxu nebo výplních, protože třeba vrásky na čele nebo nosoretní rýhy mi to krásně vyhladilo.
Mým nejoblíbenějším je C-Clarity, Pilates, Instant Wrinkle Lift a Lift Fermete a teď bych ráda vyzkoušela Reversiance a Asternity. Spokojená jsem i s Line Refiner a Pore Refiner.
Složením se UNT vyrovná zvučným luxusním značkám, cenově je však daleko zajímavější. Navíc teď mají do konce července akci 2+1 sérum zdarma :D

A tady jsou stránky v češtině: http://www.shopunt.com/cz/index.aspx

Zákaznický servis je perfektní, objednávky vyřizují téměř okamžitě, nejpozději do týdne mívám balíček doma. Pokud se vyskytne nějaký problém, snaží se ho obratem vyřešit ke spokojenosti zákazníka :D

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 10 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist