UNT....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 12:43
UNT....

je tu někdo kdo používá tuto pleťovou a dekorativní kosmetiku ??
jaké máte zkušenosti???
díky za názory a podněty…

Na poličce 60 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 13:01

http://us.shopunt.com/

myslíš toto???ceny jsou zajímavé,ale neznám,musím to pročíst. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.07.09 13:36

Používám od listopadu a nedám na ni dopustit. Po tom co jsem několik let zkoušela různé značky z Jahody (Helenu Rubinstein, Dior, YSL), po tom období přírodní kosmetiky (Hauschka, Weleda, Logona, Lavera) a kosmetiky z lékáren (Vichy, Avene) a zároveň se leskla, loupala a několikrát skončila na Zinerytu jsem UNTem nadšená.
Většina kosmetiky je neparfemovaná a založená na gelové bázi. Absolutně mezi moje TOP patří Reversiance - používám celoročně - ráno, večer. Ráno teď přidám ještě UV Ultra SPF50. Krém je absolutně nemastný a jde snadno rozetřít.
Zásilka chodí do týdne od objednání.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:28

Janamarie , to jsi mě potěšila.Právě jsem tam udělala objednávku :lol: mají slušné ceny,stránky v češtině a doručení doporučeně zdarma.jsem moc zvědavá :lol:

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 14:31

šikovný holky, něco jsem nakoupila na omlazení.cz a zkouším, nejsem schopná si zařídit Pay Pal a objednat, musím se polepšit, Popelko platila jsi jak?? kartou???
 díky

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:35

platila jsem paypal,je to hned a to mi vyhovuje :lol:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:38

Janamarie , nemáš náhodou i ten průhledný pudr? ten mě taky zajímá, akorát mě odrazuje ta fialková barva,takže ten jsem zatím neobjednala :conf:

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 14:38

ach jo…to víš, nás učili ve škole ruštinu tak mám trochu problém prokousat se tím zřízením PayPalu, ale jdu na to…

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 19.07.09 14:41

popelka
mrkni na omlazení.cz a téma kosmetika UNT, tam holky spíše doporučují pudry tuhé, odstín zlatý

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.07.09 14:48

Popelka
Pudr nemám, používám minerální EDM, Meow, Alima pure atd… Ještě je vynikající C-clarity. Pleť rozzáří a sjednotí.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:48

medo, já tak jsem taky starší ročník :wink: taky mi to dalo zabrat,než se se paypalem prokousala,ale s pomocí holek tady jsem to nakonec zvládla.Jestli můžu poradit, tak se mrkni sem

http://www.arome.cz/…iewtopic.php … ght=paypal

Já si vytiskla návod česky a potom to šlo. :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 14:50
Janamarie píše:
Popelka
Pudr nemám, používám minerální EDM, Meow, Alima pure atd… Ještě je vynikající C-clarity. Pleť rozzáří a sjednotí.

já myslela ten průhledný, že by mohl potlačit lesknutí :lol:

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.07.09 15:10

Jestli myslíš tento http://www.shopunt.com/…tDetail.aspx?… tak nemám zkušenosti, ale jak říkám od této značky mě sedlo zatím úplně všechno.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 15:15
Janamarie píše:
Jestli myslíš tento http://www.shopunt.com/…tDetail.aspx?… tak nemám zkušenosti, ale jak říkám od této značky mě sedlo zatím úplně všechno.

Jj to je on.Hlavně teď přes léto, jak je vedro, tak se lesknu jako prase :cry: hlavně T zóna chjo :conf:

Maaya
Učednice 45 příspěvků 19.07.09 15:28

Přidávám se k nadšeným vyznavačkám UNT. Tuto kosmetiku používám už 10 měsíců a jsem velmi spokojená. Můžu říci, že konečně, ve 45 letech, mám pěknou, pěstěnou pleť. Dodnes má sklon se mastit, takže by nesnesla hutné, výživné krémy. UNT je pro mě geniální v tom, že jsou to lehounké, pleť nezatěžující gely a séra a přitom velmi účinná. Kamarádka se mě dokonce ptala, jestli jsem nebyla na botoxu nebo výplních, protože třeba vrásky na čele nebo nosoretní rýhy mi to krásně vyhladilo.
Mým nejoblíbenějším je C-Clarity, Pilates, Instant Wrinkle Lift a Lift Fermete a teď bych ráda vyzkoušela Reversiance a Asternity. Spokojená jsem i s Line Refiner a Pore Refiner.
Složením se UNT vyrovná zvučným luxusním značkám, cenově je však daleko zajímavější. Navíc teď mají do konce července akci 2+1 sérum zdarma :D

A tady jsou stránky v češtině: http://www.shopunt.com/cz/index.aspx

Zákaznický servis je perfektní, objednávky vyřizují téměř okamžitě, nejpozději do týdne mívám balíček doma. Pokud se vyskytne nějaký problém, snaží se ho obratem vyřešit ke spokojenosti zákazníka :D

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 10 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist