Urban Decay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 03.10.10 23:05
Urban Decay

Používate niekto dekoratívnu kozmetiku tejto značky? Ja sa už dlhšie chystám na paletu očných tieňov Naked Palette, ale vždy sa udrží v e-shopoch pár hodín a je zas fuč :( Tak si predstavujem, že to asi bude nejaký zázrak :D Predáva sa v ČR v Sephore? Vyzerá takto : http://www.urbandecay.com/…dPalette.cfm Ak máte niekto s Urban Decay skúsenosti, tak, prosím, sem s nimi.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

kingfisherie
Učednice 184 příspěvků 04.10.10 11:15

Ahoj alin! Já mám doma od Urban Decay jejich paletku Ammo palette. Je perfektní, mají krásné syté barvy, které dobře drží. Na té paletce co mám mi vadí jediné - že jsou to samé třpytivé stíny, není tam ani jeden matný, což je škoda, musím to pak kombinovat s jinými - matnými - stíny.
Tu Naked bych si také moc ráda pořídila, ale na ebay ji mají docela dost draho :(

Na poličce 30 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 79 vzorků V tužebníku 5 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 04.10.10 19:48

Ja mám pár mono tienikov, ale na zadok z nich nepadám, vlastne ich vôbec nepoužívam, alebo sú moc trblietavé, alebo až „príliš matné“ a celkovo sa mi s nimi nepracuje dobre. Podkladová báza je super.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 04.10.10 22:08
alin píše:
Používate niekto dekoratívnu kozmetiku tejto značky? Ja sa už dlhšie chystám na paletu očných tieňov Naked Palette, ale vždy sa udrží v e-shopoch pár hodín a je zas fuč :( Tak si predstavujem, že to asi bude nejaký zázrak :D Predáva sa v ČR v Sephore? Vyzerá takto : http://www.urbandecay.com/…dPalette.cfm Ak máte niekto s Urban Decay skúsenosti, tak, prosím, sem s nimi.

Taky jsem po ní před nedávnem toužila - objevila se v nadšené recenzi na každém druhém kosmetickém blogu… Pak jsem trochu zchladla, většina bloggerek z ní stejně nakonec používá jen dva-tři stíny.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.10.10 17:08

Totéž co Barbarra, nejdříve jsem byla nadšená a toužila, ale pak mě to přešlo. Spíš už ji dnes považuji za „hype“, třeba ta proslulá podkladová báze na oči, tu jsem dlouho měla na seznamu, pak jsem ale četla, že stačí i obyčejná.

Jsou zajímavější značky.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.10.10 17:32

Přesně - „hype“. Podobně jako Les Khakis (Chanel). Tyhle laky jsou taky na každém druhém rohu, každý je chce, na obrázku vypadají zajímavě … ale nalakované mě už neberou a 23 dolarů za jeden nedám.
 http://cafemakeup.com/…i-de-chanel/

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.10.10 08:05
Barbarra píše:
Přesně - „hype“. Podobně jako Les Khakis (Chanel). Tyhle laky jsou taky na každém druhém rohu, každý je chce, na obrázku vypadají zajímavě … ale nalakované mě už neberou a 23 dolarů za jeden nedám.
 http://cafemakeup.com/…i-de-chanel/

…už i na obrázku - dost děs = tohle na nehty?!
to jsou tak nepřirozený barvy na nehty, že to bych fakt nezvládla.!
(šedozelený = malta s brčálem, divnohněď = to ani nekomentuju, kde ten prst asi byl… :roll: :twisted: :oops: :D )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 18.10.10 20:21

Pozerala som tu Naked palette detailne a väčšina tieňov je, zdá sa, perleťových… Predstavovala som si ju viac naked, takže som si nakoniec objednala DayTime sadu 5 matných hnedých očných tieňov od Jane Irredale. Nech už vyzerám trochu mladšie… :D …s tými matnými očnými tieňmi… :D Mám ich už aj doma, ale nejak nie som zvyknutá…predsa len, trochu perlete by to potrebovalo :D

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Křižík
Učednice 64 příspěvků 19.05.11 19:27

Od Urban Decay mám Primer Potion (bázi pod oční stíny - jedinečná, stíny vydrží klidně 16 hodin bez slévání a rozmazávání), dále Transforming Potion (z jakýchkoliv i sypkých minerálních stínů udělá oční linky - takže mohu mít oční linky zelené, modré, tyrkysové, švestkové, vínové, fialové, černé, hnědé, a nemusím je kupovat, stačí mi jen mít patřičné oční stíny) a dále krabičku na obočí Brow Box se dvěma pudrovými odstíny na zvýraznění obočí a voskem na fixaci - taktéž spokojenost). Jiné výrobky z dekorativky jsem nezkoušela.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist