Už jste někoho "nakazily"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 15.06.09 10:01
Už jste někoho "nakazily"?

Podařilo se mi náklonností k vůním „nakazit“ jednu kolegyni v práci. Nejdřív říkala, že se jí to stát nemůže, že to má pod kontrolou a že jí stačí její vůně z Avonu. Když jsem objednávala Parfum Sacré, zkusila odstřik Eau d´Hadrien a pár vzorečků a přiznala, že jsem ji nakazila :) Aspoň v tom nejsem v práci sama :) A co vy?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 15.06.09 10:16

No, jenom trošičku - to více lidí ale opravdu asi jenom jednu kamarádku, i když taky to nebere nějak smrtelně vážně, a maminku, začla si trochu více všímat vůní. Ale nějaký opravdu razantní nárůst zájmu v okolí nespatřuju, škoda :oops:

(dnes mi byl Le parfum otitulován jako smrad) :(

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 10:19

Cca. před rokem jsem nakazila svou kamarádku. Navíc se nám líbí většinou stejné vůně, takže naše dýchánky v hospodách jsou zajímavé. U vínka čicháme k odstřikům, vzorečkům, celým balením a voníme se. Ostatních si nevšímáme :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.06.09 11:11

Mě nakazila máma… u mě virus zmutoval v silnější variantu a přenesl se zase zpátky na ni :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 15.06.09 11:20

Mě jste nakazily vy! :lol: Ale je fakt, že již před tím jsem v tomto ohledu měla slabý imunitní systém. :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.06.09 11:40

..to jste mi kápli do noty!( s tímhle vláknem..)
Moje nejlepší kámoška=
klasika - avon, oriflame + něco z drogerky, co jí voní… :roll: ,
vyjímečně, když se jí líbilo něco ode mě a mně to naopak nesedlo…
Pro mě ale měla vždycky pochopení.! :P

A zrovna tuhle jí říkám, jak móc hezky voní a že to znám, ale za boha si nevzpomenu?!.. :oops:
:!: Max Mara!! (bodejť - měla jsem ji asi 14dní před x měsíci..)

• ona si ji sama objednala a pak ještě jednu origo značkovou vůni z netu

(oboje na základě toho, co jsem jí dala ve vzorkách.. :D ) …a už v tom jede!!! :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.06.09 11:47

Mě nakazila kamarádka, sbírku jsem rozšířila až tady, měla jsem pár vůní a nemohla je spotřebovat, co budu dělat teď nevím :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 11:50

Já kamarádku dokonce nakazila tak, že se sem zaregistrovala :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.06.09 12:52

Já byla potrefená tak normálně,prostě nějaké vůně pro radost.Objevením Arome je ze mě maniak a jen čekám,kdy trochu polevím :evil: :evil: ,prý to tak bývá,vkus se vytříbí,mysl nabaží,tak trpělivě čeká. :cry: Já svou infekci prskla na kamarádku v práci,nechávám si tam posílat balíčky,tak máme čichací sezení,ostatní se občas přidají.Sestřenka mi bere také zásilky,ale ta je neoblomná,všechno co mám,jí krásně voní,ale stačí ji atrapy od šikmookých :twisted: :twisted: :twisted: nebo avon.Neodsuzuji,jen nechápu já ji a asi i ona mě,proč tak blbnu.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 15.06.09 18:10

Já nakazila manžela :lol: stačila mu vždy jedna vůně do vypotřebování a teď v parfumerce nepostává a nečeká co mu dám sama vyzkoušet, ale dobrovolně hledá další a další nové vůně které mu sednou a říká si i o vzorečky, které s úsměvem z prodavaček dostává......

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.06.09 20:30

já nakazila cca před rokem svoji bývalou kolegyni, se kterou se navštěvuji.Byla zastáncem drogérovek a to velmi velmi dlouho, než jsem jí ukázala moje šuplíky.Byla jako u vytržení když očichávala všechny vůně, které mám.Za dva dny od návštěvy volala, že si koupila Diora.Dnes již má cca 10-12 vůniček a říká, že nechápe, jak mohla takový léta utrácet peníze za levné vůně. :lol: :banana:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Al
Parfémová maniačka 505 příspěvků 15.06.09 21:04

Já nakazila přítele :lol: . Teď, když jdeme něco očichávat tak:

1. nejprve zmizí a jde si očichat pánské vůně (já jdu očichat ty dámské)
  2. pak začne řádit i mezi dámskými vůněmi a nosí mi vzorky (pánských i dámských vůní) se slovy - čichni si, jak Ti to voní?
  3. no a úplný konec byla Černá růže - tam už chodí i beze mě :banana: .
Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 15.06.09 22:02

Kamarádku v práci a pak ještě jednu kolegyňku, he he he 8)

Docela se mi i daří se do nich vcítit a poradit to pravé, alespoň to říkají po té co se přijdou poradit*** To je velmi příjemné :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 15.06.09 22:08

já taky nakazila pár kamarádek ve svém okruhu, ale jen v tom smyslu, že jim objednávám parfémy z netu ( převážně el nino nebo parfums ).. zatím všechny jedou ve stejném tempu - teprve poté, co spotřebují, ozvou se znovu a chtějí objednat..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 15.06.09 22:22

Já zrovna teď nakazila kamaráda. Měl jen nějaké obyčejnější vůně, teď si z dovolené přivezl Allure Homme Edition Blanche :lol:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist