Už jste někoho "nakazily"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 15.06.09 10:01
Už jste někoho "nakazily"?

Podařilo se mi náklonností k vůním „nakazit“ jednu kolegyni v práci. Nejdřív říkala, že se jí to stát nemůže, že to má pod kontrolou a že jí stačí její vůně z Avonu. Když jsem objednávala Parfum Sacré, zkusila odstřik Eau d´Hadrien a pár vzorečků a přiznala, že jsem ji nakazila :) Aspoň v tom nejsem v práci sama :) A co vy?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 15.06.09 10:16

No, jenom trošičku - to více lidí ale opravdu asi jenom jednu kamarádku, i když taky to nebere nějak smrtelně vážně, a maminku, začla si trochu více všímat vůní. Ale nějaký opravdu razantní nárůst zájmu v okolí nespatřuju, škoda :oops:

(dnes mi byl Le parfum otitulován jako smrad) :(

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 10:19

Cca. před rokem jsem nakazila svou kamarádku. Navíc se nám líbí většinou stejné vůně, takže naše dýchánky v hospodách jsou zajímavé. U vínka čicháme k odstřikům, vzorečkům, celým balením a voníme se. Ostatních si nevšímáme :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.06.09 11:11

Mě nakazila máma… u mě virus zmutoval v silnější variantu a přenesl se zase zpátky na ni :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 15.06.09 11:20

Mě jste nakazily vy! :lol: Ale je fakt, že již před tím jsem v tomto ohledu měla slabý imunitní systém. :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.06.09 11:40

..to jste mi kápli do noty!( s tímhle vláknem..)
Moje nejlepší kámoška=
klasika - avon, oriflame + něco z drogerky, co jí voní… :roll: ,
vyjímečně, když se jí líbilo něco ode mě a mně to naopak nesedlo…
Pro mě ale měla vždycky pochopení.! :P

A zrovna tuhle jí říkám, jak móc hezky voní a že to znám, ale za boha si nevzpomenu?!.. :oops:
:!: Max Mara!! (bodejť - měla jsem ji asi 14dní před x měsíci..)

• ona si ji sama objednala a pak ještě jednu origo značkovou vůni z netu

(oboje na základě toho, co jsem jí dala ve vzorkách.. :D ) …a už v tom jede!!! :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.06.09 11:47

Mě nakazila kamarádka, sbírku jsem rozšířila až tady, měla jsem pár vůní a nemohla je spotřebovat, co budu dělat teď nevím :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 11:50

Já kamarádku dokonce nakazila tak, že se sem zaregistrovala :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.06.09 12:52

Já byla potrefená tak normálně,prostě nějaké vůně pro radost.Objevením Arome je ze mě maniak a jen čekám,kdy trochu polevím :evil: :evil: ,prý to tak bývá,vkus se vytříbí,mysl nabaží,tak trpělivě čeká. :cry: Já svou infekci prskla na kamarádku v práci,nechávám si tam posílat balíčky,tak máme čichací sezení,ostatní se občas přidají.Sestřenka mi bere také zásilky,ale ta je neoblomná,všechno co mám,jí krásně voní,ale stačí ji atrapy od šikmookých :twisted: :twisted: :twisted: nebo avon.Neodsuzuji,jen nechápu já ji a asi i ona mě,proč tak blbnu.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 15.06.09 18:10

Já nakazila manžela :lol: stačila mu vždy jedna vůně do vypotřebování a teď v parfumerce nepostává a nečeká co mu dám sama vyzkoušet, ale dobrovolně hledá další a další nové vůně které mu sednou a říká si i o vzorečky, které s úsměvem z prodavaček dostává......

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.06.09 20:30

já nakazila cca před rokem svoji bývalou kolegyni, se kterou se navštěvuji.Byla zastáncem drogérovek a to velmi velmi dlouho, než jsem jí ukázala moje šuplíky.Byla jako u vytržení když očichávala všechny vůně, které mám.Za dva dny od návštěvy volala, že si koupila Diora.Dnes již má cca 10-12 vůniček a říká, že nechápe, jak mohla takový léta utrácet peníze za levné vůně. :lol: :banana:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Al
Znalkyně 326 příspěvků 15.06.09 21:04

Já nakazila přítele :lol: . Teď, když jdeme něco očichávat tak:

1. nejprve zmizí a jde si očichat pánské vůně (já jdu očichat ty dámské)
  2. pak začne řádit i mezi dámskými vůněmi a nosí mi vzorky (pánských i dámských vůní) se slovy - čichni si, jak Ti to voní?
  3. no a úplný konec byla Černá růže - tam už chodí i beze mě :banana: .
Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 15.06.09 22:02

Kamarádku v práci a pak ještě jednu kolegyňku, he he he 8)

Docela se mi i daří se do nich vcítit a poradit to pravé, alespoň to říkají po té co se přijdou poradit*** To je velmi příjemné :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 15.06.09 22:08

já taky nakazila pár kamarádek ve svém okruhu, ale jen v tom smyslu, že jim objednávám parfémy z netu ( převážně el nino nebo parfums ).. zatím všechny jedou ve stejném tempu - teprve poté, co spotřebují, ozvou se znovu a chtějí objednat..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 15.06.09 22:22

Já zrovna teď nakazila kamaráda. Měl jen nějaké obyčejnější vůně, teď si z dovolené přivezl Allure Homme Edition Blanche :lol:

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist