Už ste niečo ukradli? Čo a kde? -:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dusty  17.04.12 17:05
Už ste niečo ukradli? Čo a kde? -:)

Dnes som bola svedkom, ako v parfumérii policajná hliadka „riešila“ dve dievčatá, ktoré ukradli niečo zo šminiek. Cítila som sa pritom veľmi nepríjemne, lebo také situácie majú veľmi negatívne vyžarovanie. V tejto súvislosti mi napadlo, čo na to aromáčky a aromáci, či už sa niekto z vás dopustil krádeže - drobnej, väčšej, privatizačnej… :mrgreen:
Ja som v detstve ukradla asi päť čokoládových tyčiniek v potravinách.
V Jugoške som ukradla pár broskýň na trhu.
Kamarátke som kedysi ukradla dúhovú sponku, ktorá sa mi strašne páčila.
Dodnes kradnem z pracoviska kancelársky papier do tlačiarne - ale len po troškách :mrgreen: .

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 17.04.12 17:13

Ano, ukradla jsem ve 12 letech ve vesnické drogerii stužku na dárky. Bylo to omylem, kdy jsem chtěla jít původně jen pro tu stužku a pak jsem si chtěla něco prohlédnout a stužku si mimoděk strčila do kapsy, abych druhou věc mohla vzít do ruky, ve finále jsem na stužku úplně zapomněla. Objevila jsem ji až doma a byla jsem taková sralbotka, že jsem ji ani nešla vrátit. :oops: :oops: :oops:

Na poličce 27 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 17.04.12 17:44

Dusty, ty máš ale témata!
Já patřím těm, kdo se spíš potí strachy, aby snad ochranku nenapadlo, že jsem sebrala něco, co mám v kabelce a nemám k tomu účet.
Přitom loni jsem si v Tesku koupila pyžamo a pokladní si nevšimla, že na něj přidělali víc než jeden ten pípací knoflík. Tak jsem prošla pípající bránou bez zastavení, jelikož jsem byla přesvědčná o své nevině já i ochrankáři.
Až doma jsem zjistila, že v tomhle pyžamu si nelehnu na záda, ta pípací blbost byla přesně pod límcem vzadu. Účtenku jsem nenašla. Tak jsem to chvíli zkoušela rozmontovat a demolovat, pak jsem prostě pyžamo nastřihla a knoflík vytáhla. Takže příště se radši zastavím a nechám zkontrovolat.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dusty  17.04.12 17:55

Ja som asi pred dvoma rokmi pípala s nákupom pri VSTUPE do iného obchodu. Ochranku to pobavilo, mna uz menej, hlavne ked som pípala po nákupe a riadnom zaplatení pančúch aj pri odchode. Ale nekontrolovali ma.

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5189 příspěvků 17.04.12 18:13

Já takhle vlítla do obchodu jen pro pár věcí, bez košíku. Věci se mi při nákupu v náručí nějak rozmnožily a já si sáček s pečivem pověsila na předloktí. Celou dobu u pokladny jsem tam tou rukou máchala, ale nenapadlo mě to sundat a zaplatit. Teprve když mi sáček vadil v autě při řízení mi došlo, že něco není v pořádku. Už jsem se ale nevracela.

Jednou jsem kupovala balík džusů, dala do vozíku, na ně posadila dítě ( teda to muselo být ale dávno …), nakoupila, zaplatila a teprve po vysazení dítka zjistila, že jsem lupič. Tehdá jsem pálila zpátky a lupiče i loupež nahlásila :)

Příspěvek upraven 17.04.12 v 22:43

Na poličce 53 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 17.04.12 18:32

Nič som neukradla - aspoň si nie som vedomá (okrem nejakého toho pera či obalu z práce, ktoré som síce neukradla, ale použila na súkromné účely :mrgreen: ). No občas sa mi sníva, že kradnem a to zvyčajne to, po čom práve túžim - oblečenie, časopisy, kozmetika. O privatizácii sa mi ešte nesnívalo :D :D

Hej, a parkrát som nechtiac ukradla nákupný košík z obchodu, ale vždy som sa spamätala a vrátila (alebo ma upozornili okoloidúci :D ).

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4192 příspěvků 17.04.12 18:57

@beliala já si s košíkama na lokti vykračuju po ulicích běžně :lol: …

Jinak já jsem jednou na základce ukradla na školní ekurzi rukavice za dvacku u ťamanů - bylo to v zimě a byla nám hrozná zima, vietnamka si nás nevšímala, protože tam měla moc lidí, a rukavice byly v košíku stranou. Tak jsme neměly čas čekat a obě jsme si s kámoškou jedny vzaly :lol: :oops: .
Jinak jsem srab, za ty nervy a případnou ostudu by mi to nestálo :nevim:

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dusty  17.04.12 19:35
@beliala píše:
No občas sa mi sníva, že kradnem a to zvyčajne to, po čom práve túžim - oblečenie, časopisy, kozmetika.

Mne sa často sníva, že v noci kradnem v Peek and Cloppenburg, tam mi totiž sedí všetko v mojej veľkosti dokonale. :mrgreen: Hlavne u Tommyho Hilfingera.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.04.12 20:13

Já jsem v deseti, v 5. třídě ukradla v samoobsluze ruskou zmrzlinu. Ale takovou tu velkou za 7 Kčs. Byla perfektní, neuvěřitelně smetanová. Ale to byla jakási hloupá sázka. Snědli jsme ji s chutí-s holkama, co moji „odvahu“ sledovaly přes sklo.

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 17.04.12 20:51

Na střední jsme s kamarádkou ukradli nějakou kosmetiku v drogerii, chytili nás, byly jsme vzadu v kanceláři a mě z toho málem trefil šlak. Naštěstí nám vedoucí prodejny jen domluvil a pustili nás. Od té doby bych nikdy nic nevzala. Ségra ukradla v bývalé Delvitě sladkosti a tam asistovala policie. Chudáci naši, byl to pěknej průšvih. Dál ségra se spolužačkou „vybraly“ sejf její mamky, vzaly nějaké peníze. to byl taky poprask.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kakadu  17.04.12 22:21

Ne zas tak dávno jsem ukradla kačera. Živýho. Žije stále u mně a má se dobře :mrgreen:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 17.04.12 22:25
@dusty píše:
Ja som asi pred dvoma rokmi pípala s nákupom pri VSTUPE do iného obchodu. Ochranku to pobavilo, mna uz menej, hlavne ked som pípala po nákupe a riadnom zaplatení pančúch aj pri odchode. Ale nekontrolovali ma.

Asi před rokem se mi stalo něco podobného - při odchodu z drogérie jsem pípala......po delším zkoumání se ukázalo, že to byl pudr, který jsem koupila cca před měsícem. Naštěstí jsem byla okamžitě mimo podezření, protože :
a) pudr byl zjevně vícekrát použitý
b) Guerlain v té drogérii nevedli

Ale nepříjemné to bylo :?

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 17.04.12 23:53
@kakadu píše:
Ne zas tak dávno jsem ukradla kačera. Živýho. Žije stále u mně a má se dobře :mrgreen:

tak to je originalne :lol:

ja som neukradla…a tak som chcela!!! vsetci moji spoluziaci sa na mna divali s opovrhnutim, ze som este nikdy nic neukradla (aspon som si to myslela :mrgreen: )…tak som sa raz, alebo dvakrat pokusila…ale nikdy som to nakoniec nedokazala…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarinenka  18.04.12 12:17
@dusty píše:
Kamarátke som kedysi ukradla dúhovú sponku, ktorá sa mi strašne páčila.
Dodnes kradnem z pracoviska kancelársky papier do tlačiarne - ale len po troškách :mrgreen: .

Teda to jsem se nařechtala :mrgreen: !! Ten papír - to snad dělá každý 8) .
A abych nebyla OT, já v obchodě nikdy nic, páč jsem dobře vychovaná a bylo by mi z toho asi hodně špatně a čekala bych každou chvíli doma policii 8o..... ale když jsem byla malá, chodila jsem mamce do peněženky na drobný na zmzku a na Zoretku… ale jen když tam měla hodně drobných, aby to nebylo poznat… ;)

dusty  18.04.12 12:32

Ja mám teraz v merku nádherné nohavice za 75 eur, elegatný cigaretový strih, viem, že za dva-tri mesiace pôjdu na polovicu, ale aj tak si predstavujem, aké by to bolo šlohnúť ich. :mrgreen: Samozrejme, že by sa mi to nepodarilo a tá hanba s policajtmi. :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist