Už ste niečo ukradli? Čo a kde? -:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dusty  17.04.12 17:05
Už ste niečo ukradli? Čo a kde? -:)

Dnes som bola svedkom, ako v parfumérii policajná hliadka „riešila“ dve dievčatá, ktoré ukradli niečo zo šminiek. Cítila som sa pritom veľmi nepríjemne, lebo také situácie majú veľmi negatívne vyžarovanie. V tejto súvislosti mi napadlo, čo na to aromáčky a aromáci, či už sa niekto z vás dopustil krádeže - drobnej, väčšej, privatizačnej… :mrgreen:
Ja som v detstve ukradla asi päť čokoládových tyčiniek v potravinách.
V Jugoške som ukradla pár broskýň na trhu.
Kamarátke som kedysi ukradla dúhovú sponku, ktorá sa mi strašne páčila.
Dodnes kradnem z pracoviska kancelársky papier do tlačiarne - ale len po troškách :mrgreen: .

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 17.04.12 17:13

Ano, ukradla jsem ve 12 letech ve vesnické drogerii stužku na dárky. Bylo to omylem, kdy jsem chtěla jít původně jen pro tu stužku a pak jsem si chtěla něco prohlédnout a stužku si mimoděk strčila do kapsy, abych druhou věc mohla vzít do ruky, ve finále jsem na stužku úplně zapomněla. Objevila jsem ji až doma a byla jsem taková sralbotka, že jsem ji ani nešla vrátit. :oops: :oops: :oops:

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 17.04.12 17:44

Dusty, ty máš ale témata!
Já patřím těm, kdo se spíš potí strachy, aby snad ochranku nenapadlo, že jsem sebrala něco, co mám v kabelce a nemám k tomu účet.
Přitom loni jsem si v Tesku koupila pyžamo a pokladní si nevšimla, že na něj přidělali víc než jeden ten pípací knoflík. Tak jsem prošla pípající bránou bez zastavení, jelikož jsem byla přesvědčná o své nevině já i ochrankáři.
Až doma jsem zjistila, že v tomhle pyžamu si nelehnu na záda, ta pípací blbost byla přesně pod límcem vzadu. Účtenku jsem nenašla. Tak jsem to chvíli zkoušela rozmontovat a demolovat, pak jsem prostě pyžamo nastřihla a knoflík vytáhla. Takže příště se radši zastavím a nechám zkontrovolat.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dusty  17.04.12 17:55

Ja som asi pred dvoma rokmi pípala s nákupom pri VSTUPE do iného obchodu. Ochranku to pobavilo, mna uz menej, hlavne ked som pípala po nákupe a riadnom zaplatení pančúch aj pri odchode. Ale nekontrolovali ma.

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5134 příspěvků 17.04.12 18:13

Já takhle vlítla do obchodu jen pro pár věcí, bez košíku. Věci se mi při nákupu v náručí nějak rozmnožily a já si sáček s pečivem pověsila na předloktí. Celou dobu u pokladny jsem tam tou rukou máchala, ale nenapadlo mě to sundat a zaplatit. Teprve když mi sáček vadil v autě při řízení mi došlo, že něco není v pořádku. Už jsem se ale nevracela.

Jednou jsem kupovala balík džusů, dala do vozíku, na ně posadila dítě ( teda to muselo být ale dávno …), nakoupila, zaplatila a teprve po vysazení dítka zjistila, že jsem lupič. Tehdá jsem pálila zpátky a lupiče i loupež nahlásila :)

Příspěvek upraven 17.04.12 v 22:43

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 17.04.12 18:32

Nič som neukradla - aspoň si nie som vedomá (okrem nejakého toho pera či obalu z práce, ktoré som síce neukradla, ale použila na súkromné účely :mrgreen: ). No občas sa mi sníva, že kradnem a to zvyčajne to, po čom práve túžim - oblečenie, časopisy, kozmetika. O privatizácii sa mi ešte nesnívalo :D :D

Hej, a parkrát som nechtiac ukradla nákupný košík z obchodu, ale vždy som sa spamätala a vrátila (alebo ma upozornili okoloidúci :D ).

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 17.04.12 18:57

@beliala já si s košíkama na lokti vykračuju po ulicích běžně :lol: …

Jinak já jsem jednou na základce ukradla na školní ekurzi rukavice za dvacku u ťamanů - bylo to v zimě a byla nám hrozná zima, vietnamka si nás nevšímala, protože tam měla moc lidí, a rukavice byly v košíku stranou. Tak jsme neměly čas čekat a obě jsme si s kámoškou jedny vzaly :lol: :oops: .
Jinak jsem srab, za ty nervy a případnou ostudu by mi to nestálo :nevim:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dusty  17.04.12 19:35
@beliala píše:
No občas sa mi sníva, že kradnem a to zvyčajne to, po čom práve túžim - oblečenie, časopisy, kozmetika.

Mne sa často sníva, že v noci kradnem v Peek and Cloppenburg, tam mi totiž sedí všetko v mojej veľkosti dokonale. :mrgreen: Hlavne u Tommyho Hilfingera.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.04.12 20:13

Já jsem v deseti, v 5. třídě ukradla v samoobsluze ruskou zmrzlinu. Ale takovou tu velkou za 7 Kčs. Byla perfektní, neuvěřitelně smetanová. Ale to byla jakási hloupá sázka. Snědli jsme ji s chutí-s holkama, co moji „odvahu“ sledovaly přes sklo.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 17.04.12 20:51

Na střední jsme s kamarádkou ukradli nějakou kosmetiku v drogerii, chytili nás, byly jsme vzadu v kanceláři a mě z toho málem trefil šlak. Naštěstí nám vedoucí prodejny jen domluvil a pustili nás. Od té doby bych nikdy nic nevzala. Ségra ukradla v bývalé Delvitě sladkosti a tam asistovala policie. Chudáci naši, byl to pěknej průšvih. Dál ségra se spolužačkou „vybraly“ sejf její mamky, vzaly nějaké peníze. to byl taky poprask.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kakadu  17.04.12 22:21

Ne zas tak dávno jsem ukradla kačera. Živýho. Žije stále u mně a má se dobře :mrgreen:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 17.04.12 22:25
@dusty píše:
Ja som asi pred dvoma rokmi pípala s nákupom pri VSTUPE do iného obchodu. Ochranku to pobavilo, mna uz menej, hlavne ked som pípala po nákupe a riadnom zaplatení pančúch aj pri odchode. Ale nekontrolovali ma.

Asi před rokem se mi stalo něco podobného - při odchodu z drogérie jsem pípala......po delším zkoumání se ukázalo, že to byl pudr, který jsem koupila cca před měsícem. Naštěstí jsem byla okamžitě mimo podezření, protože :
a) pudr byl zjevně vícekrát použitý
b) Guerlain v té drogérii nevedli

Ale nepříjemné to bylo :?

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 17.04.12 23:53
@kakadu píše:
Ne zas tak dávno jsem ukradla kačera. Živýho. Žije stále u mně a má se dobře :mrgreen:

tak to je originalne :lol:

ja som neukradla…a tak som chcela!!! vsetci moji spoluziaci sa na mna divali s opovrhnutim, ze som este nikdy nic neukradla (aspon som si to myslela :mrgreen: )…tak som sa raz, alebo dvakrat pokusila…ale nikdy som to nakoniec nedokazala…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarinenka  18.04.12 12:17
@dusty píše:
Kamarátke som kedysi ukradla dúhovú sponku, ktorá sa mi strašne páčila.
Dodnes kradnem z pracoviska kancelársky papier do tlačiarne - ale len po troškách :mrgreen: .

Teda to jsem se nařechtala :mrgreen: !! Ten papír - to snad dělá každý 8) .
A abych nebyla OT, já v obchodě nikdy nic, páč jsem dobře vychovaná a bylo by mi z toho asi hodně špatně a čekala bych každou chvíli doma policii 8o..... ale když jsem byla malá, chodila jsem mamce do peněženky na drobný na zmzku a na Zoretku… ale jen když tam měla hodně drobných, aby to nebylo poznat… ;)

dusty  18.04.12 12:32

Ja mám teraz v merku nádherné nohavice za 75 eur, elegatný cigaretový strih, viem, že za dva-tri mesiace pôjdu na polovicu, ale aj tak si predstavujem, aké by to bolo šlohnúť ich. :mrgreen: Samozrejme, že by sa mi to nepodarilo a tá hanba s policajtmi. :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist