Úžasná recenze-zklamání / Negativní recenze-super vůně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haschm
Parfémová maniačka 539 příspěvků 04.09.15 19:28
Úžasná recenze-zklamání / Negativní recenze-super vůně

Vzhledem k tomu, že se mi to poslední dobu stalo hned dvakrát, tak se chci zeptat na vaše názory. Všichni jistě čteme recenze na různých forech a objevíme nějakou vůni, která má luxusní recenze, téměř všem voní, tak zkusíte v parfumerce nebo si pořídítě vzoreček a .........brutální smrad :lol: . Nebo naopak máte vyzkoušené vůně, které vás nějakým způsobem oslovují, líbí se vám a pak narazíte na recenze a zjistíte, že jsou třeba jen v nejhorších vůních nebo mají totálně negativní hodnocení, většině nevoní atd. Těším se na vaše zkušenosti a následně přidávám své

Na poličce 61 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

haschm
Parfémová maniačka 539 příspěvků 04.09.15 19:37
JPG a Dior

Jak jsem nenáviděl JPG le male( dlouhá historka), tak jsem chodil léta okolo tohoto chlapíka. A nedávno jsem ochutnal vůni z interesantního flakonu s ještě divnějším jménem Kokorico! Oproti jiným vůním okolo v parfumerce byl úplně jiný, nechal jsem si ho na jedné ruce a i po mnoha hodiných poté co několikrát změnil výraz se mě stále líbil. Pak jsem kouknul kolik lidí ho " nenávidí " a překvapilo mě to. No dnes jsem si prošel Douglas a vyzkoušel kromě jiného nový Sauvage Christian Dior a až dosud mi příjemně voní ruka a podívejte na recenze na Fragrantice - katastrofa !

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2852 příspěvků 09.09.15 10:32

@haschm Kokoriko je nádherná , je to vůně č.1 mého manžela…skvěle mu sedí ..
na komentáře jiných už moc nehledím…každý to máme jinak nastavené…já mám takových vůní co jiným "smrdí " hned několik a miluji je :lol:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1298 příspěvků 09.09.15 11:48

@Arlet Presne tak ! Vobec nemožno vone súdiť podľa všeobecného názoru … Voňu ako výrobok je treba oceniť , ak je dobre urobená , ale neznamá to , že každý s ňou bude voňavý . Ja napríklad doslova smrdím s voňami Serge Lutens a sú všeobecne uznávané ako pekné vone . Naopak vone od Penhaligon´s nie sú veľmi v obľube a na mne voňajú / VRAJ / prekrásne . Takže každý si musí hľadať svoje vone :think:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

vážný_zájem
Nováček 27 příspěvků 10.09.15 16:29

Já teď ujíždím na Giorgio Beverly Hill - prouhatá klasika, koupená v dutyfree - a žasnu, kolik lidí na Fragrantice ho shledává nedýchatelným, přitom mně ani nepřipadá nějak mimořádný, spíš prostě příjemná vůně.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2852 příspěvků 11.09.15 15:03

@vážný_zájem hmm ten ani neznám…ten žlutý?? já vlastně neznám žádnou jeho vůni… :think:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 11.09.15 15:40
@Arlet píše: … na komentáře jiných už moc nehledím…každý to máme jinak nastavené…já mám takových vůní co jiným „smrdí“ hned několik a miluji je :lol:

Přesně tak :palec: a dokonce na (zde ne příliš oblíbené) sklízím často komplimenty, např. Versence, O de Lancome, aj.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 11.09.15 15:44

@vážný_zájem … mohu potvrdit, že Giorgio Beverly Hill (žlutý) je velice příjemně nositelná a nevtíravá vůně. Sice asi nenadchne, ale také ani neurazí.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

malachit
Znalkyně 351 příspěvků 11.09.15 18:31

Moja obľúbená na leto je táto:

Na poličce 97 parfémů 9 miniatur 43 odstřiků 17 vzorků V tužebníku 58 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2852 příspěvků 11.09.15 23:28

@malachit to je ale nějaká jiná vůně ne? myslela jsem tu žlutou ..v pruhované krabičce…pokud jsem teda viděla ty správné fotky… :think:

haschm
Parfémová maniačka 539 příspěvků 11.09.15 23:39
GBH
@Arlet píše:
@malachit to je ale nějaká jiná vůně ne? myslela jsem tu žlutou ..v pruhované krabičce…pokud jsem teda viděla ty správné fotky… :think:

Tahle ne?

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2852 příspěvků 11.09.15 23:57

@haschm jo jo to je ona co jsem myslela že o ní holky psaly…ta kterou neznám :lol: ale asi poprosím někoho o vzoreček zajímá mě …jinak levné a opravdu pěkné vůně má Arman Basi …teda hlavně ty pánské!moc to chválené není ale spíš to není známé…
http://www.arome.cz/…-pour-homme/
tuto měl manžel a opravdu pěkná jemná ve stylu Azzara pou homme a
http://www.arome.cz/…lver-nature/
tak tuto stále ještě mám …je to spíš unisex ale krásná !! jemný semišek s jemnými květinami a citrusy…vše působí velmi přirozeně..a drží!! taková klidná vůně…na mě pěkná ale na chlapovi nádherná!!!

malachit
Znalkyně 351 příspěvků 12.09.15 12:14

@Arlet

Tú v pruhovanej krabičke nepoznám..

Na poličce 97 parfémů 9 miniatur 43 odstřiků 17 vzorků V tužebníku 58 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 13.09.15 16:06

@haschm

Rád si pročítám „recenze“ o vůních na zahraničních serverech, zpravidla negativní.
A jsem spokojen.
Lidé tady málokdy kriticky a „nelítostně“ oklasifikují své nákupy a přítomna jest i taková česká poťouchlost, když jsem se napálil já…
Všeobecně také škoda, že odborníci nebo ochotníci :-) detailně nedefinují co, jak, jaký objem, jak dlouho, etc. testují/testovali.
Nakonec připojuji osobní empirii, určitě to sami znáte, že dojmy jsou poplatny konkrétnímu status quo v okamžiku zkoušení, kolikrát si zabručím pod strniště, že jsem se tak pomýlil.
Zejména v tom pozitivním hodnocení něčeho (ale i někoho).

Spíše okrajově, ale přece.
Vzpomínám si, jak jisté známé „firmy“ předtím, než umístily do inzerce prodávanou vůni, přeřadily ji na první místo své police, napsaly pochvalnou recenzi, nezapomenu na tendenční hodnocení s úmyslem škodit, jakož i na recenze delší dobu předcházející vlastnímu „obchodování“.
Inu, účel stále světí prostředky.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vážný_zájem
Nováček 27 příspěvků 16.09.15 12:26

jojo, přesně ten žlutý, pruhovaný, do dodal Haschm

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist