Uzivatelka "lacherka" na mimibazaru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daree
Nováček 14 příspěvků 04.01.11 01:26
Uzivatelka "lacherka" na mimibazaru?

Dobry den damy, mam dotaz.

Koukala jsem na nabidky kosmetiky od uzivatelky „Lacherka“ na mimibazar.cz, a vsimla jsem si, ze ty ceny jsou opravdu extremne nizke. A mam pocit, ze konkretne tyto dva inzeraty (dalsi jsem nezkoumala, muze to byt stejny pripad):

http://www.mimibazar.cz/foto.php?… http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

mohou byt faky. Koukala jsem na internetu po tech stinech, ale tyto stiny Lancome vyrabi zaprve v sirsi krabicce, a s aplikatory. A co se tyce rtenek color design, ty se delaji zevnitr v cerne barve… Jinak jsem na internetu nasla takove ty typicke cinske obchody s „originalni kosmetikou“, ktere prodavaji treba padesat „Lancome“ rtenek (jsou to konkretne tyto) za 50 liber. Tj. jednu za 30kc (nebo ty stiny tady: http://www.discount-cosmetics.net/lanco … -842-p.asp). No a stetce MAC za par korun a podobne, internet je toho plny. Seriozni prodejci a e-shopy vzdycky maji ty stiny s aplikatory a ty rtenky cerne, tak jak to ma (myslim) byt, a vzdycky na aukcnich serverech a strankach v anglictine (ale s otresnou gramatikou) jsou tyhlety padelky.

Co si o tom, damy a devcata, myslite? Pletu se? Nebo se to zda i Vam ponekud podezrele? :conf:

P.S. ted jsem si vsimla ze i u tech rtenek, jak ma soupis a u nekterych uvadi ze to jsou „Le rouge absolu“, tak to je nesmysl. Tyto rtenky mam doma a maji uplne jiny design, nejsou kulate (z jedne strany maji hranu). Tady je ten „cinsky“ eshop co nabizi ty podivne rtenky: http://www.discount-cosmetics.net/…ick-25-c.asp

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.01.11 08:13

Od Lacherky jsem uz nakupovala krem a vsechno bylo OK.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 04.01.11 08:16

Hm, hezké. Identickou rtěnku jsem dostala jako „dárek“ za nákup na Strawberry před pár lety. Byla to pro mne blbá barva, tak jsem to neřešila a už ji i vyhodila. Též měla označení Rouge Absolu - tak nevím, zda je to nějaké levnější balení, typu not for sale, nebo fake.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 04.01.11 08:43

Ahoj, ty rtěnky jsou not for individual sale.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.01.11 08:48

Jasne,jsou to testery.
A proc se nezeptas rovnou Lacherky?Chodi na arome taky.

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 04.01.11 09:37

Ty stíny mám, jen v jiných odstínech a originalitou jsem si jistá. Aplikátor nemají. Pocházejí z cestovní sady v kosmetické taštičce.
Tady je odkaz na sadu, která stíny také obsahuje a taktéž bez aplikátoru. http://www.parfemy-elnino.cz/kosmetika- … 19416.html

Na poličce 108 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Daree
Nováček 14 příspěvků 04.01.11 09:41

Dobry den,

nejak povazuji za zbytecne ptat se prioritne prodejce :) I kdyz budu rada, kdyz se k tomu Lacherka vyjadri. Napisu ji odkaz. Kazdpadne skupiny cinskych obchodniku, kteri prodavaji na zahranicnich strankach tyto rtenky po padesati kusech taky tvrdi ze to vsechno vypada jinak, protoze to neni pro prodej v obchodech. Pripada mi krajne nepravdepodobne, ze nejaky cinsky obchodnik s otresnou gramatikou ma pristup k obrovskemu (prakticky nekonecnemu) mnozstvi znackoveho zbozi „not for individual sale“, nebo testeru… Zpravidla takovy obchodnik take prodava MAC stetce za zlomek ceny. To jsou take testery? :lol: Vám to nepřipadá podivné?

Takze jsem dnes psala do Lancome, uvidim, zda-li mi odpovi.

Myskamauska: ahoj, a Vy jste kupovala to testerove baleni? A mohu se zeptat, jestli jste mela tento krem poprve prave od Lacherky, nebo jste s tim kremem mela predchozi zkusenost?

P.S. Jinak u naproste vetsiny vyrobku nemam problem verit, ze se jedna o cestovni baleni… I kdyz by me zajimalo, jak takova baleni ziskava neoficialni zdroj v tak velkem mnozstvi…

Daree
Nováček 14 příspěvků 04.01.11 09:43
s.ticha píše:
Ty stíny mám, jen v jiných odstínech a originalitou jsem si jistá. Aplikátor nemají. Pocházejí z cestovní sady v kosmetické taštičce.
Tady je odkaz na sadu, která stíny také obsahuje a taktéž bez aplikátoru. http://www.parfemy-elnino.cz/kosmetika- … 19416.html

Aaha… už to vidím… No, budu muset to postudovat u vyrobce, kazdopadne moc dekuji za odkaz.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.01.11 09:53

Ja kupovala Estee Lauder Idealist,ktery jsem mela uz mockrat a byl uplne stejny jako z obchodu,vcetne krabicky.Taky nejake lesky a vse bylo origo,protoze produkty znam uz z drivejska.
A zbytecne ptat se prodejce me nepripada,navic mu to zde zrovna moc dobrou reklamu nedela.

Daree
Nováček 14 příspěvků 04.01.11 10:13
Myskamauska píše:
Ja kupovala Estee Lauder Idealist,ktery jsem mela uz mockrat a byl uplne stejny jako z obchodu,vcetne krabicky.Taky nejake lesky a vse bylo origo,protoze produkty znam uz z drivejska.
A zbytecne ptat se prodejce me nepripada,navic mu to zde zrovna moc dobrou reklamu nedela.

Aha, tak to jsem rada. Asi si zkusim objednat jednu Rouge Absolu a zkusim porovnat konzistenci a vuni… Jinak myslim ze nejsem ani prvni ani posledni, kdo se muze zamyslet nad tim jestli jsou produkty za takove ceny a v takovych balenich (tedy jen v nekterych pripadech, neodpovidajicich originalnim produktum, ktere lze zakoupit v shopech), skutecne originaly. Nemyslim si, ze se timto svym dotazovanim a naslednou diskusi dopoustim nekorektniho jednani.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.01.11 10:23

Nerikam,ze je to nekorektni jednani.
jen,ze me osobne je to divne probirat tady takhle nekoho verejne,ale asi na to mame jiny nazor.

Daree
Nováček 14 příspěvků 04.01.11 12:06
Myskamauska píše:
Nerikam,ze je to nekorektni jednani.
jen,ze me osobne je to divne probirat tady takhle nekoho verejne,ale asi na to mame jiny nazor.

Ale vzdyt je i tady na arome zvlast sekce hodnoceni e-shopu s parfemy a kosmetikou, kde to take vsichni hodnoti (a na nekterych mistech se take probiraly faky). Lacherka neni bezny, neobchodujici uzivatel. Vlastni e-shop, i takovym zpusobem tyto vyrobky distribuuje, proto ji vnimam jako e-shop, ne jako osobu. Ale jiste, muzeme mit ruzne nazory, to je naprosto vporadku :)

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 04.01.11 22:07

ja si lacherku pamatuju z aukra a tam prodavala i fejky - ale ani snad ne umyslne, proste to nejak neresila/nepoznala

nakoupila na ebayi ruzne veci no a neco z toho proste netrefila a byly to padelky

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 05.01.11 09:03

Ale na aukru nema jediny negativ za to,ze by od ni nekdo koupil fake nejake kosmetiky.

Daree
Nováček 14 příspěvků 05.01.11 15:02
Myskamauska píše:
Ale na aukru nema jediny negativ za to,ze by od ni nekdo koupil fake nejake kosmetiky.

Já myslím že to může být také tím, že fejků bude mít minimum (protože většinou prodává cestovní a dárková balení originálních produktů), a také tím, že pravděpodobně budou tyto věci často nakupovat mladá děvčata, která nemají předešlou zkušenost s luxusnější kosmetikou. Takové to „Jé, já bych tak chtěla něco od Diora/Lancome, ale nemám na to, abych si kupovala stíny za 1500kč.“ A pak následuje „Jéééé, Lancome za dvě stovky! Tak to si koupím.“

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist