Váčky pod očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 15.09.09 09:47
Váčky pod očima

Vyzkoušela jste některá na váčky pod očima Lioton 100000??? Gel který se používá na otoky, hlavně nohou… Doporučila mi jej kožní lékařka, ale trošku se bojím špatné reakce, jednače je to oblast očí, a ta je dost citlivá :roll: Tak nevím, co to se mnou udělá :?

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.09 10:52

to ti fakt na oči doporučila kožařka? :conf: No na oči bych se ho bála dát,ale na nohy je skvělý.Já osobně bych to neriskovala,jelikož mám hodně citlivé oči.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 15.09.09 11:31

Já slyšle, že ve světě TOP modelek je možné použí na váčky malililinko masti na hemeroidy - prý to skvěle zabírá. Je to takový trik modelek. Ale co je na tom pravdy - nevím. :lol: :lol: :lol: :lol: Sama jsem nezkoušela.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 15.09.09 12:36

Holčiny, děkuji Vám za odpovědi :wink: S tou citlivostí očí, toho se právě bojím, ať pak ještě nevypadám hůř, než teď :shock: A o těch hemeroidech, o tom slyším poprvé :roll: Mám chronický zánět dutin, a od toho mi ty oči pořád natékají, někdy to mám lepší, jindy horší, a skoro pořád hrůza :cry: Člověk se s tím naučí žít, ale je to nepříjemné :roll:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.09 12:44

kosmetiko-tak jestli to máš chronický tak to ti asi nezabere nic.To je asi jako senná rýma taky jsi oteklá a nic to nezredukuje.O té masti na hemoroidy slyším taky prvně :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.09.09 13:39
evik77 píše:
Já slyšle, že ve světě TOP modelek je možné použí na váčky malililinko masti na hemeroidy - prý to skvěle zabírá. Je to takový trik modelek. Ale co je na tom pravdy - nevím. :lol: :lol: :lol: :lol: Sama jsem nezkoušela.

Jo, to jsem slyšela. :lol: Pak taky dát na chvilku lžíce do mrazáku a přiložit na oči. Nebo vychladlé sáčky od černého čaje. Nezkoušela jsem ani jedno, ale je fakt, že s váčky (ani kruhy) pod očima problémy moc nemám. Pro mě platí, že na pleť je nejlepší pořádně se vychrnět.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 17:42

Jj, lžíce z mrazáku skvělá, na oko přiložit dutinou lžíce a vychlazené sáčky černého čaje taktéž výborné a osvěžující i unavené oči…
A ty mastičky na hemoroidy-ono to zní prapodivně, ale jednou jsem to vskutku četla a párkrát i vyzkoušela, konkrétně Aviril-H , nepříznivá reakce nebyla a pomohl, zase si ale nepředstavujte absolutní, zázračnou mast, která čaruje… Aviril obsahuje spoustu bylinných ingrediencí a skutečně složku mírnící otok, navíc jakoby vyživuje, konsistencí je jako hutný výživný krém

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 15.09.09 18:16

Pytle pod očima jsou prý opravdu od zánětu slinic v dutinách a v nose, trochu jsem po tom pátrala , protože mám jak kruhy a občasné pytle, ale také chronickou rýmu( v léte sennou , v zimě normální, , dutiny mám jk jdubez čepice hned).

Tak jsem se dala na pečlivou asanaci a údržbu nosu a přilehlých partií a ejhle, lepší efekt než po užívání drahých krémů a že jsem jich vyzkoušela :wink:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 18:47

Je pravda, že mívám jarní pylovou alergii, že jsem prodělala zánět dutin se dvěma výplachy :evil: :evil: a taky ještě věřím, že problém hlavně tmavších kruhů pod očima je, bohužel, takovým rodovým přenášeným znakem-extrémně tenká kůže pod očima, kdy potom síť vlásečnic pod očima hodně prosvítá… :(

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 18.09.09 10:42

Výplachy jsem naštěstí neabsolvovala :shock: mě na to vždycky dali ATB, ale je fakt, že mám po operaci nosních polypů a nosní přepážky, takže taky žádná sláva :cry: navíc musím docházet pravidelně na endoskopii nosu, z čeho mám vždycky husí kůži, protože potom se mi vždycky rozjede zánět a pak trpím jako kůň :bang: ach jo :cry:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 18.09.09 10:45

Jsem si vzpoměla, že jsem na to zkoušela i od Vichy Oligo 25, http://zasilkou.cz/…avi/pece-o-p … e-oci-4-ml

ale taky bez úspěchu… :roll:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 18.09.09 10:52

Jo, taky jsem měla a též bez úspěchu…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 18.09.09 12:20

http://www.eyecreamreviews.com/ kukni tu, mozno nejaky najdes, prekvapujuco dobre dopadol Avon Anew Clinical, ja som mala Joey New York a bol super

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 25.09.09 10:24

Hoky, zkuste Clinique all about eyes. Nikdy jsem těmto krémům nefandila, nejdráž jsem šla nějam na Vichy nebo La Roche, ale k tomuto krému jsem přišla v nějaké akci v sadě s řasenkou a tužkou a strašně mě překvapil. Mám ho měsíc, 7ml balení, myslím, že min. na další 3-4 měsíce mi vystačí a fakt ty oči vypadají úplně jinak. Rozhodně do něj půjdu znovu. :roll:

Na poličce 108 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 25.09.09 13:10
s.ticha píše:
Hoky, zkuste Clinique all about eyes. Nikdy jsem těmto krémům nefandila, nejdráž jsem šla nějam na Vichy nebo La Roche, ale k tomuto krému jsem přišla v nějaké akci v sadě s řasenkou a tužkou a strašně mě překvapil. Mám ho měsíc, 7ml balení, myslím, že min. na další 3-4 měsíce mi vystačí a fakt ty oči vypadají úplně jinak. Rozhodně do něj půjdu znovu. :roll:

Prosím Tě je to tento krém? http://www.kosmetika-elnino.cz/clinique … -8032.html

Jinak všem moc děkuji za příspěvky… :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist