Vadí vám časté střídání vůní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 26.11.12 13:50
Vadí vám časté střídání vůní?

Zjistila jsem, že mi vadí, když si třetí den beru třetí vůni, i když mám jiné oblečení, jiný styl, jinou příležitost a snažím se vůni s tím vším sladit. Potřebuju s jednou vůní strávit alespoň víkend (začínám si vymezovat víkendovky) a v týdnu několik dní v kuse. Před arome jsem normálně delší dobu používala jeden flakón a příložitostně ho prostřídala podle chuti s něčím lehčím, nebo s něčím do extra tepla, extra zimy, s něčím vzácnějším. S arome přišlo období velkého střídání a zkoušení, ale nevyhovuje mi to, úplně se mi to fyzicky příčí. Jak to máte vy?

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

drobececek  26.11.12 13:55

Mám to spíš naopak. :? Často se mi už odpoledne stane, že mám chuť na něco jiného než ráno.

I když je pravda, že mám na druhou stranu často i období, kdy delší dobu točím 1-3 vůně. :nevim:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 26.11.12 14:10

Já když si ráno představím, že se chystám vytáhnout něco jiného než den předtím, protože mám pro to nějaký dobrý důvod, přejde mě chuť. To si spíš umím představit, že si večer dám něco na uklidnění, ale ráno se zase vrátím k včerejší vůni a zítra jakbysmet. Jak to moc střídám, připadám si nějak parfémově rozhozená… To bude tou přebujelou poličkou.

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 26.11.12 15:31

Ja to mám rovnako ako Dynda. Pred Arome som sa jednou fľašou voňala do vyprázdnenia flakónu, teraz to striedam, a mám v tom chaos. Už som to tu niekde písala, že nestihnem sa s vôňou identifikovať, nasať ju, zžiť sa s ňou. Nestačí mi byť len navoňaná pre príjemný pocit. Chcem jej priradiť nejaké životné obdobie. Teraz to robím tak, že opäť používam 2-3 vône pokiaľ sa neminú, viac ich nemiešam.
@dynda Tiež si myslím, že za to môže prebujnelá polička. Ale to je údel Aromáčiek … :mrgreen:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 26.11.12 15:44

Já jsem zjistila, že mi většinou vyhovuje 2-3 dny stejná vůně, pak ji prostřídám a tu mám zase 2-3 dny. 3 dny je tak akorát, pak mě většinou začne nudit. Ale každý den (nebo dokonce víckrát za den) nestřídám, to mám pocit, že si konkrétní vůni vůbec nevychutnám.
A ze stejného důvodu jsem zredukovala poličku a stávající počet nemíním překročit. A když budu kupovat další vůni, nějakou málo používanou zase prodám. Howgh. :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 26.11.12 15:51

@Tassia
Ano a tak se mi teď přihodilo období Magicu. Dokonce jsem dnes zvolila lehce romantické šaty, aby to šlo dohromady. Těším se na Elixir de Merveilles, ale vím jistě, že jestli po něm zítra ráno sáhnu, nebudu z toho mít přes den radost. Přitom se mi tááák líbí. Po dvou, třech vůních týdně jsem prostě přejedená.

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 26.11.12 15:53

@Alena_In
Naprosto souhlasím. Mám na poličce 18 kousků, bez kterých si neumím představit život, ale asi 3 z nich už asi neseženu, až dojdou, to jsme na 15, to už si umím představit. Hodně mi toho dochází, a jsem vlastně ráda, i když se mi ty vůně líbí.

Netyn
Parfémová maniačka 610 příspěvků 26.11.12 15:56

Rada bych dospela do stadia, kdy budu pouzivat jednu vuni vice dni, ale to neumim. Kazdy den brousim rukou nad polici a na kterou mam chut, tam vyber padne. A take tak, jak psala Drobecek, odpoledne mivam chut zase na jinou, pokud tu ranni uz necitim.

Na poličce 72 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 26.11.12 16:04

Stejnou vůni nosím maximálně dva dny po sobě. Většinou střídám po jednom dni a vyhovuje mi to.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 26.11.12 16:36

Já jsem si teď zvykla stříkat vůni do vlasů, takže většinou musím vytrvat, nebo si umýt hlavu. Ale vyhovuje mi to, protože jsem celá taková „naložená“ :mrgreen: .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Marusia
Parfémová maniačka 720 příspěvků 26.11.12 20:14

Ja rada striedam moje vône každý deň a na spanie mám zase iné.

Na poličce 48 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 8 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 26.11.12 21:29

Já většinou střídám denně nebo po dvou dnech, maximálně po třech…ale zjistila jsem, že mi vyhovuje když delší dobu (např měsíc) točím max 5 vůní a pak zas tak nějak přirozeně obměním za jinou sestavu…některé se v té sestavě drží delší dobu, některé si dám třeba jednou za čas a pak zas odpočívají…takhle mi to vyhovuje :)

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 26.11.12 21:37

@Marusia
Mám to tiež tak…iba niekedy sa stane, že mám tú istú vôňu aj dva dni po sebe,,,A to sa stalo s Coco Noir. Na noc mám často No.5 :andel:

Na poličce 13 parfémů 193 miniatur 44 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 26.11.12 21:56

Měla jsem období, kdy ráno jedna, odpoledne jiná a večer po sprše další na spaní. Teď mi vyhovuje brát jednu na 2-3dny. Ale jedu delší dobu v takových obdobích - teď týden,dva… například nosím ambrovky. Před tím to byly takové ty trochu „nestydaté“ - Boudoir, Classique,…
No, takhle to mám já. :D

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 26.11.12 22:29

Mně poslední dobou vyhovuje mít jednu hlavní, kterou nosím často a tak dvakrát týdně ji prostřídám jinou. Ty hlavní vůně nejsou moc komplikované, nepoutají příliš moji pozornost, takže můžu myslet i na jiné věci než na parfémy. Ty ostatní si pak víc užívám, když mám čas.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist