Vadné držení těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 04.12.10 18:34
Vadné držení těla

Od puberty mám vadné držení těla (teď je mi 30 let). Mám kulatá záda, zploštělý hrudník, odstávající lopatky, hlavu v předklonu, ramena posunutá vpřed. K tomu mám ještě nadváhu.
Vždycky když jdu kolem výlohy a vidím se, upřímně se zhrozím a rychle se narovnám. Ale to mi nevydrží dlouho. Pokud se nesoustředím, hrbím se dál.
Zkoušela jsem různé cviky, ale jsem nedůsledná a dlouho jsem u ničeho nevydržela. Přesto jsem se rozhodla s tím něco dělat. Poradíte mi vyzkoušená cvičení, knihy, články, druhy sportu, které by mi pomohly?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

mmija22  04.12.10 18:41

.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 19:52

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.12.10 19:27

Já mám ten velký balón, kdysi jsem chodila na rehabilitaci, kde mě na něm naučili cvičit. Je to moc fajn. Ale hlavně se musí chtít, jinak balón stojí zaprášený v koutě. A pak mám gumičky, se kterými se dají skvěle protahovat ramena.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 04.12.10 19:30

S oběma tipy souhlasím. Dřív mi lidi pořád říkali, že se hrozně hrbím. Už pár let cvičím, pilates - to vychází v podstatě z jógy a cvičím ho na tom velkém míči. Nikdo už mi neříká nic o hrbení :wink: A navíc na tom míči se užije spousta legrace. Jen se musíš naučit padat :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 04.12.10 20:32

jak říkají holky: cvičení a nejlíp pod odborným vedením a dohledem. a na dlouho.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 04.12.10 22:26
EvaKm píše:
S oběma tipy souhlasím. Dřív mi lidi pořád říkali, že se hrozně hrbím. Už pár let cvičím, pilates - to vychází v podstatě z jógy a cvičím ho na tom velkém míči. Nikdo už mi neříká nic o hrbení :wink: A navíc na tom míči se užije spousta legrace. Jen se musíš naučit padat :mrgreen:

Pilates je fajn, a s padáním z míče souhlasím - na míči sice necvičím, ale mamka jo a poté, co jí milý míč ujel z pod zadku, si zlomila ruku… :(

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 18.12.11 18:51

A taky mi hodně pomohlo: " Jsem sexy! A proto musím prsa vysrčit ven!" Prostě jdu po ulici s úsměvem na rtech a nesu se. (Ale jsou dny, kdy vypadám jak Quasimodo)

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist