*VALENTINO

viky 01.10.10 15:00

*VALENTINO

V téhle značce mám poněkud mezery. Něco málo jsem sice zkoušela, ale asi ne pořádně, protože mi toho v paměti moc nezůstalo. Nebo to bude tím, že je tato značka tak snadno zapomenutelná? :conf:

Očichávala jsem:

• V Absolu - u té si pamatuju, že se mi docela líbila. Byla taková teple vanilková a docela dost sladká. Na zimu ideální..
  • V - jsem zkoušela na papírku, ale asi to byla pěkná nuda.. Vůbec si nevybavuju, jak voněla. Jen vím, že to bylo nějaké řídké :| .
  • Valentino Eau De Parfum - ta byla ovocná a opět nijak zvlášť zajímavá (pro můj nos)
  • V Ete - nekonfliktní uklidňující jemná květinovka. Žádný zázrak, ale nosit by se dala. Je to taková „kancelářská“ neutrální vůně. Ale ta výdrž.. :roll:

Zkoušel někdo ještě něco? Zajímal by mě hlavně názor na Very Valentino, která má vonět po růžích, ale podle většiny recenzí za moc nestojí..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

jerry 01.10.10 21:03

V - příjemná květinovka s frézií a růží.

V Absolu - jemná ovocně vanilková květinovka

V Été - slaboučké kytičky

Rock'n Dreams - tuctová vanilka s ovocem

Rock'n Rose - něco kytek, pak už jen bonbóny a rybíz s vanilkou

Rock'n Rose Couture - růže s vanilkou

Rock'n Rose Pret à Porter - mdlá vůně - růže se zelení, rybízem a vanilkou

Jedno mají všechny společné - na mě vůbec nedrží.
A připadají mi nudné a zaměnitelné (snad pouze s výjimkou V).

Salinas 01.10.10 21:15

Zkoušela jsem jen V a chvíli jsem uvažovala o koupi. Bohužel mě vždy, když ji zkusím, od koupě odradí podivná umělá a vtíravá koncovka. Prostě je toho na konci nějak moc a nijak se to nevyvíjí až je to protivné.

Tigra 01.10.10 21:40

Já mám tohle Valentino - znáte to někdo? Netušila jsem, že existují dvě Valentina… 

Tana1112 02.10.10 08:55

Very Valentino - umělé konvalinky.

viky 02.10.10 10:08
Tana1112 píše:
Very Valentino - umělé konvalinky.

Ty mě děsíš. Čekám růže :twisted: .

Tana1112 02.10.10 10:37

Viky, neděs se, každá máme jiný nos :-). Ostatně svého času se mi Very Valentino moc líbilo, ale jak se flakón vyprazdňoval, už to nebylo ono… :-( To neznamená, že se Ti nebude líbit.

viky 02.10.10 11:35

Uvidíme.. Možná si dnes večer půjdu začichat do parfumerky. Tuším, že ve Fannu Valentino měli :conf: .

paty 02.10.10 13:31

Měla jsem kdysi V , koupila jsem ho naslepo a můj závěr byl, Valentino nikdy více. Mám k téhle značce averzi.Je ale pravda, že se ke mně dostal vzorek Eau de parfum a ta se mi celkem líbila, mít ji ale rozhodně nemusím.

viky 07.10.10 12:10

Very Valentino - tak už je doma a voní příjemně :-). Jako když ráno přičichnete k rozvité orosené růži. Plus je tam něco lehce kořeněného, ale neruší mě to. Postupně se vůně rozvíjí do lehounké nasládlé pudrovky. Celkově velmi uklidňující kompozice. Bohužel velice slabounká :| . Její sílu bych přirovnala k deo sprejům z drogerie (takové ty za 150 Kč). Na to, že je to EdP :shock: .

Luna 07.10.10 14:55

Valentino zmapuju rychle. Nezaujalo mě od nich celkem N. I. C. :conf:

ippolita 09.10.10 12:13

Mam V Ete a patri medzi moje oblubene. Niekto by ju radil k sviezenkam, ja ju povazujem za kvetinovu vonu. Ale touto sa neda nic pokazit - taka zenska, lahka vona cerstvych kvetov.

plevanka 11.10.10 13:50

V ete -Velmi příjemná květinová variace původního Véčka. V absolu - Hořký grepový začátek, sladká a opojná, smyslná vůně, mě se moc líbila. V Jemně růžová svěžejší vůně, taktéž mě neurazila a líbila se mi. Rock'n rose Ta mě vůbec nezaujala, ani její odnože, nemá s růží téměř nic společného, je to NUDA
No a zbytek neznám.
Véčka bych mohla mít doma všechny tři.

eskargoth 05.07.11 22:12

Moc mi voní pánská Vendetta, akorát je jí problém sehnat. Nenarazili jste na ni někde někdo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist