Valentino V - prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 19.03.08 12:29

Valentino V považuji za krásně jemně vanilkovou vůni, která se mi opravdu líbí. Spolu s Valentinem V Absolu jsou to jediné dvě vůně této značky, které mým čichovým buňkám lahodí. Docela bych si ji ráda pořídila. Ale … ta výdrž je strašně mizerná, aspoň mi to tak přijde.

Podělte se o zkušenost s výdrží, popřípadě, použily-li jste Valentino V, měly jste na něj nějakou reakci od okolí? Vnímalo ji? Díky. :)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

Malina
Učednice 224 příspěvků 19.03.08 12:46

Bernie Valentino V mám a na mně drží jako přibité. Problém je v tom,že mi vůbec nesedí,tak véčko leží.
Pokud vím,i mé okolí jej vnímalo. Na rozdíl ode mne pozitivně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bernie
Učednice 76 příspěvků 19.03.08 12:50
Malina píše:
Bernie Valentino V mám a na mně drží jako přibité. Problém je v tom,že mi vůbec nesedí,tak véčko leží.
Pokud vím,i mé okolí jej vnímalo. Na rozdíl ode mne pozitivně.

A používáš více svěží vůně, nebo dáváš přednost těžším? Uvažuji o tom, že je to možná tím, že v mém arzenálu jsou dost silné vůně a proto mám již imunitu na ty jemnější. Ale vanilku obecně můžu. :)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Zdenka  19.03.08 13:46

Valentino V je pro můj nos bohužel velmi nepříjemná vůně a navíc držák. Vnímání vůně je u každého jiné.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 19.03.08 14:51

Na mně taky V drží. Stejně jako spousta ostatních vůní, které bych chtěla co nejdřív umýt…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Katka
Učednice 175 příspěvků 19.03.08 14:59

Mám vzorek V Absolu a kromě toho, že vanilka v této formě a kombinaci je pro mě nepřijatelná, je její výdrž celkem průměrná. Spíš bych řekla, že na vůni takové značky až podprůměrná.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist