Van Cleef & Arpels Feerie Spring Blossom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 03.12.12 21:15
Van Cleef & Arpels Feerie Spring Blossom

Van Cleef & Arpels Feerie Spring Blossom 50ml EdT

cherry blossom, litchi, pink pepper
wild raspberry, magnolia, peony
musk, tonka

02/2013

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 03.12.12 21:15

ružovú vodu sme tu už dlho nemali…

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 03.12.12 22:01

Cielová skupina je aká? Súdiac podla flakónu a jeho obsahu asi mladší školský vek. Ale to je len môj názor…možnon sa mýlim. :mrgreen: (Ten flakón je otrasný!)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.12.12 22:11

@opoponax

S tím věkem jsi to možná přehnala…podle obsahu tipuju na mateřskou školu :lol:

Flakón s vílou se mi naopak líbí - ovšem s modrým obsahem původní Feérie…

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 03.12.12 22:15

alebo bielym snehovoruzovym…

…lici :x ? pivonka :? ? ceresnove kvety :roll: ?

no tak toto ma moze fakt len prijemne prekvapit…lebo ocakavam limonadku…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 03.12.12 22:26

@jerry Pôvodnú verziu nepoznám. Len jeden nos, 2 zápästia a oceán vôní, no snažím sa snažím… :mrgreen: Ale ak na ňu natrafím ovoniam. Teraz, keď pozerám flakón pôvodnej Feérie, tak musím súhlasiť, ten je naozaj pekný. Tento tu hore je ale ako ručný granát :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 03.12.12 22:38

to zloženie zosobňuje klišé všetkých klišé, ktoré v posledných mesiacoch nastúpili namiesto dlhoročných stálic ako napríklad ruža a citrón

albeni1  04.12.12 09:35

Čert vem obsah…tohle se bude prodávat už jen kvůli tomu flakonku :) A námi přehlížená květinově ovocná vodička udělá většině lidí radost, aspoň myslím.
A ta krabička! Celé je to pěkné :) Ideální dárek.
Víte kolik mě stálo sil a sebepřekonání poslat pryč bleděmodrou Feerii, i když mi nevoněla? Po tom flakonu se mi stýská doteď :P - i tento tvar bez protáhlé větvičky je naživo krásný.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.12.12 12:01
@albeni1 píše:
Víte kolik mě stálo sil a sebepřekonání poslat pryč bleděmodrou Feerii, i když mi nevoněla?

Naprosto ti rozumím…víš kolik mě stálé přemáhání si tu bleděmodrou Feérii nekoupit (protože fialky znám i hezčí).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

albeni1  04.12.12 13:19

@jerry To chápu. Já si snad původní Feerii s větvičkou kvůli flakonku jednou budu muset opatřit. Strohé elegantní flakony, to není nic pro mě :)

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 20.12.12 22:12

@albeni1 já si pořídila velké balení EDp feerie té tmavě modré a ten flakon je v reálu nádherný,člověk by si s ním pořád hrál,koukal na něj zblízka,z dálky,ale ta vůně je fialková na mě až moc,i kdyyyy prvně mi moc nejela,ale na večer v zimě není špatná…myslím že se sladíme.

albeni1  21.12.12 08:29

@wezuv
Já vím, ten flakon je prostě skvostný :oops: :) Van Cleef a Arpels má obecně dokonalé flakony, i když vypustili do světa limitky, tak ty také měly krásný flakon, se zlatými ornamenty. Van Cleef vypadá jako vybroušený diamant, někdy je mi líto, že už flakon nemám, ale celý bych ho neunosila. A Feerie je kouzelně pohádková, jednou ji budu muset mít :) Je to přesně ten případ, kdy civím na flakon nějaké vůně a říkám si, to je taková krása.

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 21.12.12 08:43

@albeni1 mně osobně se ty od feerie řady líbí nejvíc, mám doma od Van cleefa i Oriens a teď mají od dubna 2012 novinku Aqua Oriens ,ta je v modrozelém provedení,jinak stejný,ale o vůni nic nevím,..zatím. a líb se mi flakon k Van Cleef a k First…i ty vůně se mi líbí,no a na cestě mám Murmure. kupováno naslepo, ovšem za Aukra za pár kaček,tak jsem to na slepáka riskla.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 16.02.13 20:53

Tak co říkáte na vůni? Mě teda nijak zvlášť nenadchla. Jemně sladká květinovka s ovocem.. Žádný zázrak.. Ale je to mnohem líbivější a nositelnější než loňská Aqua Oriens. :mrgreen:

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.02.13 23:02

Prvé čo ma pri nej napadlo bolo - L occitane :lol: …presne ten štýl ako tie ich každojarné variácie na tému čerešňový kvet…ale ten flakón :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist