Van Cleef & Arpels Van Cleef

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 22.06.15 15:54
Van Cleef & Arpels Van Cleef

Mohli byste prosím popsat někdo tuto vůni a své dojmy z ní? Zadávala jsem dotaz do více diskuzí, ale nějak to zapadlo. Dá se k něčemu přirovnat? Co v ní převládá?

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Reakce:

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6072 příspěvků 22.06.15 18:29

@aprazanda ahoj, zítra mám cestu na poštu, tak jestli chceš, tak Ti mohu poslat vzorek. Pokud bys měla zájem, písni mi SZ. Ráda pošlu. Poznáš osobně a to je k nezaplacení… Pa a hezký večer. Alice

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 42 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 346 parfémů

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 22.06.15 19:03

@aprazanda
Právě jsem se s ní navoněla, popsat líp, než je ve zde uvedených recenzích nedovedu, tak spíš ty dojmy.
Je to takové zlato v lahvičce, ztělesnění značky.
Určitě luxusní vůně, ostatně flakón také, ale podle mě už lehce staromódní, musím na ni mít náladu a to se jí voním spíš pro sebe, protože mé okolí ji rádo nemá.
Pokud ji chceš používat a nechceš ji jen k doplnění voňavé sbírky, je lépe ji nejprve vyzkoušet.

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 208 odstřiků 272 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist