Van Cleef & Arpels Van Cleef

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 22.06.15 15:54
Van Cleef & Arpels Van Cleef

Mohli byste prosím popsat někdo tuto vůni a své dojmy z ní? Zadávala jsem dotaz do více diskuzí, ale nějak to zapadlo. Dá se k něčemu přirovnat? Co v ní převládá?

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Reakce:

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6380 příspěvků 22.06.15 18:29

@aprazanda ahoj, zítra mám cestu na poštu, tak jestli chceš, tak Ti mohu poslat vzorek. Pokud bys měla zájem, písni mi SZ. Ráda pošlu. Poznáš osobně a to je k nezaplacení… Pa a hezký večer. Alice

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 43 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 349 parfémů

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2544 příspěvků 22.06.15 19:03

@aprazanda
Právě jsem se s ní navoněla, popsat líp, než je ve zde uvedených recenzích nedovedu, tak spíš ty dojmy.
Je to takové zlato v lahvičce, ztělesnění značky.
Určitě luxusní vůně, ostatně flakón také, ale podle mě už lehce staromódní, musím na ni mít náladu a to se jí voním spíš pro sebe, protože mé okolí ji rádo nemá.
Pokud ji chceš používat a nechceš ji jen k doplnění voňavé sbírky, je lépe ji nejprve vyzkoušet.

Na poličce 1 parfém 221 miniatur 69 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist