Van Cleef MURMURE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 18.09.07 15:13

Prosím prosím o nějaký názor či komentář od těch, kdo tuhle vůni znají. Nejlépe nějaké přirovnání. Na netu příliš použitelných recenzí není :(. Znáte to, mám silné nutkání ke koupi, tak potřebuji nějaké požehnání :)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.09.07 16:56

A proč máš nutkání? Podle mojí recenze by se ti líbila?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 18.09.07 17:05

právě že líbila a navíc ta cena ted na jahodě…ale pořád si jí nedovedu uplně představit…ne­pamatuješ se na ni ještě? mám trochu strach z toho cedru, ten mi vadil v oh de moshino, ale v jiných vuních zase ne…chjoooo

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.09.07 19:25

Oh! podobná určitě není. Nevzpomínám si z ní na nic, co by nějak vynikalo nebo mi vadilo, je celkem taková líbivá a bezpečná :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Bella
Nováček 17 příspěvků 18.09.07 21:47

Vevie poslala jsem Ti soukromou zprávu.

Na poličce 33 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 18.09.07 22:10
Ada píše:
Oh! podobná určitě není. Nevzpomínám si z ní na nic, co by nějak vynikalo nebo mi vadilo, je celkem taková líbivá a bezpečná :)

No nějak mi kromě „močového“ akordu (obvykle způsobují suchá dřeva) vadí taková nějaká sladká složka, taková jakoby tetelivá horká umělá , vubec nevim jak to popsat, ale cítím to například v jardin sur de nil, když se rozvoní nebo na začátku givenchi amarige mariage. Předpokládám, že tohle by v murmure být nemělo :), na druhou stranu mě dost nudí takové ty vyloženě květinové vůně, vůně typu Guerlain Champs-Elysées a Bvlgari - Omnia Crystalline, nebo J. del Pozo Duende. Prostě něco zajímavýho bych chtěla :) nooo a myslela jsem si přitom na Murmure :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist