*VANILKA+...

cherrinka 23.09.10 15:36

*VANILKA+...

poraďte mi prosím podobnou vůni :-) nebo něco s pomerančem a čajem, voní mi moschino funny, ale až po rozložení..tam cítím ten pomeranč a čaj, začátek je mi protivný.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

haifa 26.09.10 13:49
cherrinka píše:
poraďte mi prosím podobnou vůni :-) nebo něco s pomerančem a čajem, voní mi moschino funny, ale až po rozložení..tam cítím ten pomeranč a čaj, začátek je mi protivný.

skus Obsession Night . je to takový pomeranč s vanilkou i když ve složení je mandarinka mě voní jako pomeranč -jen škoda že na mě nedrží a je slabulinký na můj vkus

RainyWeather 26.09.10 14:04

Vanilka s pomerančem - 7:15 AM in Bali, Kenzo - ta je snad poměrně jemná.
Jinak obě složky jsou i v L de Lolita Lempicka nebo Chocolovers, ale to není asi zrovna jemné :twisted:

Mandarinka 27.09.10 18:22

Ada píše o pomeranči s vanilkou v recenzi na Emporio Remix . Já v z pomeranče cítím tak maximálně kůru, spíš takový hořký pomeranč. Ale je hebká a jemná, mohla by se ti líbit.

rakuli 28.09.10 19:50

Mně přesně takhle voní Chanel No. 5 Premiere

07.10.10 14:17

A co Liberté ? :conf: Jemná teda není, pravda… K Obsession night - tam já cítím opravdu spíš mandarinku než pomeranč..

edit - pardon, nevšimla jsem si té vanilky… takže Liberté ne-e :oops: :oops:

Dalia 30.12.10 20:39

Vanilku a pomeranč obsahuje i Code, ale také jej nepovažuji za jemnou vůni.

1Miru 31.12.10 02:37

…napřed mě napadl CODE. JE to jemná vanilka s pomerančem ve smyslu hladkého zpracování, zastřeně intenzivní…
Ale když jsem jukla na složení Funny…
Tak bych nabídnula
JOHN RICHMOND John Richmond
CH Carolina Hererra

jasmina 31.12.10 17:00

code
midnight poison
obsession night

kamila252 01.01.11 17:49

A co 24, Faubourg? Ikdyž ta jemná taky není.

cherrinka 09.01.11 13:56

díky holky :-)

Liberté mám - slepýš a vůbec se mi nelíbí :bang: zkusím to kenzo a emporio remix :-) code, midnight poison apod jsou na mě moc silné.

edinka 11.01.11 12:15
1Miru píše: …napřed mě napadl CODE. JE to jemná vanilka s pomerančem ve smyslu hladkého zpracování, zastřeně intenzivní…
Ale když jsem jukla na složení Funny…
Tak bych nabídnula
JOHN RICHMOND John Richmond
CH Carolina Hererra

Tak tyhle dvě krásný vůně mám moc ráda, doporučuju!

Sajminka 01.04.11 10:08

hřejivé vanilkové mléko s mandlemi, oříšky,čokoládou..

ahoj holky :-)

Hledám nějakou hřejivou,mazlící vůni, projela jsem všechna témata s vanilkou a hřejivou vůní ,ale žádná mi nevoní viz amour, addict,hypnotic apod - vůbec tam vanilku necítím a jsou mi nepříjemné :-(

Neprodávájí se třeba nějaké toaletky s vůní vanilky a čokolády apod?Které voní opravdu hezky a ne jako osvěžovače?

Nebo mi doporučte prosím nějakou takovou přijemnou vůni

DODATEK: dnes jsem zkusila hypnotic v parfumerce a láska na první počuch, kdysi jsem totiž dostala vzorek a musela tam být místo hypnoticu nějaká zelená jedovatá voda :D , jinak si to nedokážu vysvětlit.

RoSa 01.04.11 10:17

podívej se u značky Comptoir Sud Pacifique - tam bys mohla něco najít…

Sajminka 01.04.11 10:32

děkuji, ale prosím něco co můžu očuchat v parfumerce nebo drogerce :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist