*VANILKA

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.01.08 22:32
*VANILKA

Chystám se koupit kamarádce parfém. Má ráda gurmánské vůně a nejvíc si potrpí na vanilku, případně čokoládu. Nechala se slyšet, že touží po krásné vanilkové vůni. Která je podle vás nejkrásnější? Co takový Shalimar?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:

Silis
Učednice 200 příspěvků 10.01.08 22:37

Shalimar je podle mně jedna z nejkrásnějších vůní, tomu bych fandila…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.01.08 22:44

Shalimar je krásně vanilkový, vanilka je v něm jemná a hřejivá.Někteří výrobci mají „svoji“ vanilku. Guerlain třeba a je snad ve všech jeho klasických parfémech. Pak je zajímavá tzv. Burberryovská vanilka - Brit, třeba. Dále je krásně vanilkový Hxpnotic Poison - ten je i dost zvláštní. Addict, Lolita L, Songes od Annick Goutal, čistě vanilkovou vůni má L´Artisan, Kenzo Amour,Belle en Rykiel…Podle mně je nejluxusnější vanilka v Addictu.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.01.08 22:53

Addict nosila dlouho, teď nosí asi čtyři roky Angel a nedá na něj dopustit. Ale básní o „krásné“ vanilce, chtěla by vyzkoušet něco nového. Vzhledem k tomu, že má ráda právě gurmánské vůně, si myslím, že i ten Hypnotic Poison by se jí mohl líbit (pražené mandličky ve vanilkovém cukru), ale jistá si nejsem. Četla jsem, že vanilka v Shalimaru je úžasná, ale trochu mě odrazují ty citrusy, ty ona nemusí. Tak nevím, ani jeden z těchto parfémů jsem neměla možnost vyzkoušet a naslepo je kupovat nechci.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.01.08 01:48

Shalimar a L`Artisan Vanilia.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 11.01.08 07:17

ad klubko - jestli nechceš kupovat naslepo - tj. chceš něco „dostupného“, a kámoška nosila Angel a Addict, tak bych byla pro ten Hypnotic.
Vanilky je spousta - Mora Bella, Vanillers od LOccitane, vanilková řada od Molinarda. Ale podle toho, co nosila, si myslím, že by z úplně čisté vanilky nebo jemé vanilkové vůně nadšená nebyla.
Soudím i podle sebe - oba uvedené parfémy miluju a Hypnotic bych si dala s chutí:-))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 11.01.08 07:44

ještě mě napadlo L Lempicka, Eau de Star a Kenzo Amour, to taky očichneš v každé parfumérce

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 07:54
klubko píše:
Addict nosila dlouho, teď nosí asi čtyři roky Angel a nedá na něj dopustit. Ale básní o „krásné“ vanilce, chtěla by vyzkoušet něco nového. Vzhledem k tomu, že má ráda právě gurmánské vůně, si myslím, že i ten Hypnotic Poison by se jí mohl líbit (pražené mandličky ve vanilkovém cukru), ale jistá si nejsem. Četla jsem, že vanilka v Shalimaru je úžasná, ale trochu mě odrazují ty citrusy, ty ona nemusí. Tak nevím, ani jeden z těchto parfémů jsem neměla možnost vyzkoušet a naslepo je kupovat nechci.

To záleží na verzi, kterou koupíš a kožní chemii kamarádky. EDT je víc citrusová, EDP těžší. Na mně ale citrusy vyvanou z obou během minuty a zástává jenom vanilka…

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 11.01.08 08:59

Organza Indécence má krásnou vanilkovou vůni..

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 09:23
Kačaba píše:
Organza Indécence má krásnou vanilkovou vůni..
…ta se ale hodně těžko shání…

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 11.01.08 12:22
klubko píše:

Taky nosím Addict, Angel, ale nedávno jsem si pořídila Chanel Allure Sensuelle, nádherně vanilkový, luxusní a nebo Cašmir od Chopard, ten jsem mívala hodně dávno a řekla bych, tedy na mě byla cítit jen vanilka. Je jich mnoho.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 11.01.08 13:43

Vyloženě vanilkový mi přijde Cinema od YSL, ten je v každé parfumerii (snad, člověk nikdy neví), pak i Sensi od Armaniho, tam je sice místo vanilky benzoin, ale mi voní jako vanilka. Taky je krásná vůně Cristobal od Balenciagy, a taky nejvíc ze všech tří vydrží, zkoušela jsem ji vedle Sensi, a zatímco ta na mě po čase vyvanula, Cristobal držel a držel.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 11.01.08 14:08

Delices de Cartier je taky taková jedlá a vanilka je v ní cítit. Pak ještě Burberry Brit a Lolita Lempicka L. Všechno by mělo být k očuchání ve větších parfumériích.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

svatka  11.01.08 14:42

Mléčně vanilkový mi přijde Diesel Plusplus, anebo taky trochu Boucheron Trouble. A samozřejmě Brit od Burberry.

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 11.01.08 17:34

Určitě Casmir Chopard!

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist