Vanilka na léto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hledackasnu
Nováček 5 příspěvků 27.06.10 18:48
Vanilka na léto

Ahoj,

ráda bych Vás požádala o radu. Chtěla bych si koupit na léto parfémovou vodu, která by obsahovala vanilku. Před dvěma lety jsem nosila od Kenza Amour a tak nějak si tu „letní“ vůni představuji. Trochu sladkou, orient nebo! ovocnou…

Bojím se sladkých, lepivých vůní, které v parnu nevyznívají úplně nejlíp… :) Sama jsem našla tipy na Burberry: London of women nebo Brit, DKNY: Pure, ale neznám na ně názory. Takže pokud je tu nějaká znalkyně, která ví, jak voní Kenzo Amour a může nabídnout nějaký horký tip, budu moc ráda.

Mějte se fajn

(PS: ve fóru jsem četla o vanilce, shalamar, addict - nějak na ně ale nemám odvahu) :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.06.10 19:03

Podle mě jedině Eau de Shalimar . Já taky nejsem odvážlivec, ale tuhle bych si na léto vzala klidně. Ona je vanilková, ale jde do pudrova. Krásná…
Proč já ji vlastně nemám?! :conf:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Gabča
Nevyléčitelná závislačka 1006 příspěvků 27.06.10 19:09

viewtopic.php?f=25&t=­25281

Další tipy..

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 22 odstřiků 197 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.06.10 19:15

Takže zase duplicitní témata :roll: … než se něco založí, je lepší se to pokusit najít.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

hledackasnu
Nováček 5 příspěvků 27.06.10 19:18
Širín píše:
Takže zase duplicitní témata :roll: … než se něco založí, je lepší se to pokusit najít.

ááá, pardón, oči v sloup… číst umím, dokonce, že je v jednom topicu se píše pouze o hypnotic x kenzo, v druhém o shalimaru a addictu; chtěla jsem dostat i jiné! tipy - viz burberry, dkny, ale nemáte-li je, nevadí :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 27.06.10 19:23

Souhlasím s Eau de Shalimar , nosím ji teď z odstřiku a je úžasný. Nosím teď i Trouble a taky ho vnímám vanilkově, sáhhla bych i po Cinémě . Špatná není ani Cabotine Sensuelle . Taky Inside Donna , ale tam už možná není ta vanilka tak výrazná (ale já ji cítím dost vanilkově).
Právě taky přemýšlím o nějaké vanilce - Amour je úžasný, ale přijde mi, že na mně moc nedrží… Amour Le Parfum už se mi tolik nelíbí :roll:

Ještě tu doporučujete Lolitu L…začíná mi připadat, že to co jsem cítila, když jsem ji před nějakou dobou zkoušela, nebylo nějak vpořádku…

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 27.06.10 19:36

Já myslím, že mírně duplicitní témata vůbec nevadí, proč? Je dobré, podívat se na věc z různých stránek…

Já mám tedy s Eau de Shalimarem tu zkušenost, že se promění do hodně sladké vanilky, trochu mi pak už přišel ulepený…
Taky doporučuju Cabotine Sensuelle, The Iceberg Fragrance, Style a jeho odnože no a Hypnôse Elixir Envoûtant, což je ultralehká mléčná vanilka, ale asi se dá těžko sehnat :conf:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 27.06.10 19:53

Č. 1 viewtopic.php?f=25&t=­25281&hilit=Va­nilka+l%C3%A9to Č. 2 viewtopic.php?f=2&t=2­7782&hilit=Va­nilka+l%C3%A9to Č.3 viewtopic­.php?f=2&t=9705&hi­lit=Vanilka+l%C3%A9to

Zadala jsem do hledání vanilka, léto…dá se vybrat…

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 27.06.10 19:59
rakuli píše:Taky doporučuju Cabotine Sensuelle, The Iceberg Fragrance, Style a jeho odnože no a Hypnôse Elixir Envoûtant, což je ultralehká mléčná vanilka, ale asi se dá těžko sehnat :conf:

Mohla bys porovnat Hypnôse Elixir Envoûtant s klasickou Hypnose? :conf: Děkuju! Případně i něco o Cabotine Sesuelle, když už to tady zaznělo :wink:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 27.06.10 20:01

Shalimar, Eau de Shalimar jsou určitě dobré volby :)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 27.06.10 20:14

já Eau de Shalimar nevnímám lepivě v žádné fázi, na rozdíl od Schalimaru tam zůstává pořád ten kyselkavý citron :wink:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 27.06.10 20:24
Lalaith píše:
rakuli píše:Taky doporučuju Cabotine Sensuelle, The Iceberg Fragrance, Style a jeho odnože no a Hypnôse Elixir Envoûtant, což je ultralehká mléčná vanilka, ale asi se dá těžko sehnat :conf:
Mohla bys porovnat Hypnôse Elixir Envoûtant s klasickou Hypnose? :conf: Děkuju! Případně i něco o Cabotine Sesuelle, když už to tady zaznělo :wink:

Je to ostuda, ale Hypnose jsem zkoušela dávno a moc si nepamatuju, jen, že mi přišla hodně bonbónová…pak už se rozkládala celkem hezky. Elixir mi přijde hodně jemný, slaboučký, ale zase asi lépe propracovaný než Hypnose…těch bonbónků je tam jen trošku a malá stopa něčeho svěžího…nepřipadá mi to jako bomba, ale jako lehce nositelná, univerzální vůně.
No a Cabotine Sensuelle je hodně podobná Ange ou Demon, ale jemnější a řekla bych, že je tam více místa právě pro tu vanilku, která je spíše chladivá…také v ní cítím houby podobně jako v Hypnoticu…je to vůně mnoha tváří, připomněla mi i Angel Lily, ale jen vzdáleně

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 27.06.10 20:41

Já jsem Hypnose zkoušela dvakrát, naposled nedávno a zezačátku mi přijde právě dost bonbonová/žvý­kačková, ale pak se mi líbila :conf: ale ten začátek neee…
A Ange ou Démon jsem taky zkoušela, jenom jednou, ale přišla mi dost divná, právě taky taková umělohmotná… No nic, vyzkouším znova - divila jsem se tolika pozitivním reakcím… díky!

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

28.06.10 00:17

Já teda třeba v Eau de Shalimar vanilku pořádně nenajdu a nenajdu :roll: Pokud se líbí Amour, zkusila bych Hypnotic, Organzu Indécence.. pak třeba Trouble, která na mě až tak vanilkově nepůsobí, ale charakter vůně mi přijde podobný.. nebo Lempické „L“..

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 28.06.10 06:33

lenkatu - nápodobně :lol: , já tam cítím pouze zakouřené citrony a vanilku ani omylem :shock:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist