Vanilka s kadidlom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 14.03.09 16:37
Vanilka s kadidlom

Ospravedlňujem sa, nechcela som zakladať novú tému, ale nevedela som, kam toto mám zaradiť.
Hľadám nejakú vanilkovú vôňu, ale nie „pudingovú vanilkovú“, ako je na mne Cinema,no nejakú s kadidlom… Pre tento účel som dlho používala úžasný Hypnotic, ale nejakým ten čas na mne vúbec nedrží a tá vanilka už nejak na mne nevynikne.
Takisto Shalimar, edt, nedrží, a ešte k tomu mi dosť vadí ten začiatok.. Podľa databázy by to mohol byť Black BVL, no ja tam proste cítim čaj, In Black, ktorý mi je nepríjemný, Trouble, v ktorom cítim nejak veľa korenia, In Black od Aignera, tam vanilku zas necítim.. O vanilke sa tu popísalo už mnoho, to je fakt..(je mi však smutno za Hypnoticom, ktorým som bola známa, a ktorý sa na mne kedysi rozložil jednoducho a krásne ako vanilková vona s trochou kadidla..kedy­si..Neviem nájsť nijakú náhradu)… Dakujem

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.03.09 16:43

Kenzo Amour jsi zkoušela? To je taky vanilka s kouřovými tóny, ale nejsou příliš výrazné, asi to bude na tebe slabotka.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 14.03.09 17:27

:whistle: Jasne Shalimar si mala. :wink:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 14.03.09 17:34

Z Kenza Amour som práveže bola dosť sklamaná.. Mala som odstrik, a nedržal, k Hypnoticu mi podobný veru nebol (kvoli tomu som ho aj chcela), a vanilkový bol máličko…taký.­.nijaký…

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 14.03.09 17:38

No fakt som smutná z toho, že ten Hypnotic sa na mne nejak zmenil..Alebo ho už ináč vnímam..Nie je to, ako bývalo..Bola to proste moja bezkonkurenčná vôňa…Zanechávala krásnu stopu v miestnosti.­.držala..a teraz..príliš sa drží tela… vanilka nikde..ach… :(

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.03.09 17:40

Ještě mě napadá Lalique Le Parfum, nebo AA Winter Delice, ale tam je i jehličí.
Z nikovek mě nic nenapadá, protože jsem se o vanilku nikdy příliš nezajímala.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 14.03.09 17:51

A co takhle vanilka, kouřové tóny a ambra=Ambre Fétiche 8) krásná vůně s tóny co se ti líbí a navíc podpořená ambrou.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 14.03.09 17:54

…a co verze Eau de Shalimar…

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 14.03.09 19:08

Nuž nad ostatnými verziami Shalimaru som neuvažovala, Eau de S. a Shalimar light by držali asi ešte menej..Edp som ale neskúšala, vlastne som ho ani nikde nevidela…

Možno je takú jednoduše vanilkovo-kouřovú vônu aj tažko takto nájsť, ktorá by mojim požiadavkám vyhovovala..A bola až tak nie moc ťažko zohnateľná..

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 14.03.09 19:11
atyzek píše:
A co takhle vanilka, kouřové tóny a ambra=Ambre Fétiche 8) krásná vůně s tóny co se ti líbí a navíc podpořená ambrou.

Priznám sa, že vone Annick Goutal príliš nepoznám..Jedine Songes..

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.03.09 19:17

.. Parfum Sacré - vanilka s kadidlem…, ale poněkud specifická, přesto krásná…
Blue Amber Montal e - tam není přímo kadidlo,
vanilka ano, v teplém mléce, s trochou oříšků nebo dřeva, může to i trochu připomínat teplou makovou náplň,
do kouřova to ale lehce říznuto je…
Je moc krásná a super držík!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 14.03.09 20:43

Kate, a co ta Songes, ta by se ti nelíbila? Připomíná mi trochu něčím Shalimar. Mně se líbí moc, ale jen v koncentraci edt, v edp je něco, co mi nesedí a vadí :?

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 14.03.09 21:24
atyzek píše: …a co verze Eau de Shalimar…

… k sežrání! Myslela jsem si, že „jakési odnože“ :roll: Shalimaru nemůžu potřebovat … ale opak je pravdou :oops:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 14.03.09 22:27
Veverka píše:
Kate, a co ta Songes, ta by se ti nelíbila? Připomíná mi trochu něčím Shalimar. Mně se líbí moc, ale jen v koncentraci edt, v edp je něco, co mi nesedí a vadí :?

Ta sa mi nepáčila..No, obecne nemám asi rada ylang-ylang…

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 14.03.09 22:38

Sacré …Ten je úúžasný..Ja tam citim hlavne to kadidlo, ruže..med..vanilku ani nie…(po prečítaní Adinej recenzie som sa obávala a čakala nejakú ťažkú, divnú pecku, ale hneď som sa do nej zalúbila..Chvílu sa mi dokonca zdalo, že Sacre sa proste musí páčiť každému, ale od mojej mamky som k nemu začula veru nepekné prirovnania :) )

Asi by som ešte mala skúsiť aj ostatné verzie Shalimaru..Tiež ma vždy napadlo, že lepšie ako edt či edp už prekonať nemôže nič…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist