Vanilkový cukr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 02.11.14 12:53
Vanilkový cukr

Ahoj,

vím, že na toto téma bylo napsáno mnoho a mnoho příspěvků, ale v žádném z nich jsem bohužel nenašla uspokojivou odpověď.

Hledám jednoduchou vůni, která po celou dobu nebo alespoň většinu času, bude vonět po vanilkovém cukru bez příměsy dalších složek, především květin. Nemusí se jednat o žádnou špatně dostupnou raritu, spíš naopak :) „Potřebuji“ ji jen na navození vánoční atmosféry.

Kdyby byla u nás v prodeji Vanille Exquise, tak se ani neptám, ale bohužel není a na ebay mi připadá dost drahá. Vanilky od Montale i Vanillary z Lushe jsou na mě moc sladké bolehlavy, u Lutense a Forda mi vadí onen kouř a na Shalimar se zatím necítím. (Ode á la Vanille jsem nezkoušela, je to to pravé vanilkové? :) )

Kenzo Amour, Dior Addict i Dolce Vitu jsem měla a už nechci a Angel se mi nelíbí.

Vím, že je to složité :) Předem děkuji za pomoc!  :kytka:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 02.11.14 13:12

Co třeba http://www.arome.cz/…nille-noire/ ? Já tam žádný kytky necítím, jen vanilku. Je k ozkoušení v obchodech Yves Rocher.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 02.11.14 13:17

Tu už jsem taky měla a znovu ji mít nemusím :(

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.11.14 13:26

Cara, jsou mandle s vanilkovým cukrem :kytka:

a čistá vanilka je vanilka z bodyshopu, ne že bych se chtěla vnucovat, ale mám ji zrovna i na prodej, kdybys měla zájem

je to tato

http://www.fragrantica.com/…a-17141.html

Shalimar ani jeho limitované edice rozhodně nevoní přímo po vanilce nebo vanilkové cukru, to by asi nebylo ono

Příspěvek upraven 02.11.14 v 13:35

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 02.11.14 13:32

A co Soft od Al rehab nebo Pink Sugar od Aquoliny?

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.11.14 13:34
@ellie86 píše:
A co Soft od Al rehab nebo Pink Sugar od Aquoliny?

Soft jsem měla a pak šel o dům dál, mě se tam pořád cpalo něco jako citrusy…

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 02.11.14 13:40

@Venea Citrusy tam jsou, ale já je tam mám jenom na začátku, pak je čím dál více vanilkovější a sladší, až mi to leze na nervy. :)
V Pink Sugar jsou zase na začátku maliny a po rozložení je stejná jako soft (také po rozložení).

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.11.14 13:42

@ellie86 ještě z těch arabek mě napadá Vanilla Musk, ale mě osobně u všech arabek nějak vadí ta olejovitost

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 02.11.14 13:49

Cary mám vzorek a je opravdu krásná :) Ale nevím, jestli to za ty 3000,– i s poštou z ALZD stojí :/

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 02.11.14 13:51

A ta toaletka z Body shopu mě moc nenadchla, promiň :( Už jsem jí tenhle týden zkoušela.

Brigancia
Parfémová maniačka 586 příspěvků 02.11.14 15:08

A co Royal Gold od El Nabil? Na ten jsem měla od dětí reakce, že voním jako cukroví…

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Nathan  02.11.14 17:11

Tihota Indult Paris je přesně to co hledáš. Nádherná, čistá vůně vanilkového cukru. Už se nevyrábí, ale na ALZD ji mají. Bohužel je dost drahá. Vanilku miluji a už jsem toho zkusil spoustu, ale podoba Tihoty s vanilkovým cukrem je naprosto jedinečná :)

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 02.11.14 18:06

A co taková Laura Mercier nebo Berdoues? Znáte je někdo? :)

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 02.11.14 20:30

Asi pred 12 lety, kdyz jsem poprve objevila Loccitane, tak delavali malicky olejicky a jeden byl ta nejuzasnejsi vune ciste vanilky. Vsichni mi rikali, ze jim pripominam vanilkove rohlicky nebo prave celkove pecivo. Tenhle olejicek uz se ale davno nedela. Nicmene doporucuji Vanille Bourbon od Acorelle http://www.arome.cz/…lle-bourbon/.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 6 parfémů

safík
Znalkyně 347 příspěvků 03.11.14 19:36

Já jako čistý vanilkový cukr vnímám Lolita Lempicka L-všichni cítí vánoce,já tedy ne-pro mě je to jen a jen vanilkový cukr-cukrový,sladký a mírně nahořklý právě tou vanilkou…Bohužel L již ukončilo výrobu,ale zde jistě seženeš nějaký ten vzorek i balení :palec:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist