Vanilla Fields

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 12.03.10 14:45
Vanilla Fields

Dobrý den, mám možnost levně koupit tuto vůni a zajímalo by mě, jak voní. Jestli je podobná Far Away, Christině Aguileře nebo nějaké jiné vanilkovce.

A taky, jak dlouho vydrží… díky.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Danny
Znalkyně 288 příspěvků 16.03.10 07:34

Už to tu padlo mnohokrát, Vanilla Fields je velice podobná Casmiru.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 16.03.10 11:53

Aha! Tak proto jsem měla při testování Casmiru dojem, že tuhle vůni znám, přestože mi skutečně nikdy pod ruku přijít nemohla. A ještě větší podezření mám na vůni Naf Naf, jestli to někdo pamatujete. To byl taky Casmir jak vyšitý. Měla jsem tedy jen sprej, ne parfém: 

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 16.03.10 14:34

Cašmir mi přišel naprosto totožný s NAF NAF, používat jsem nemohla ani jednu.

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 17.03.10 20:12

Mně Cašmir vůbec nepřijde podobný s Graffiti. Zrovna před pár dny jsem Graffiti po mnoha letech zkoušela. Předem jsem byla varovaná, že je to už jen takový slabý podivný odvar toho, co to bylo kdysi, a to musím bohužel potvrdit. :-(

Vanilla Fields si bohužel nepamatuju tak dobře, abych mohla porovnávat s Cašmirem, který teď mám načichaný velmi dobře. Někteří lidé říkají, že jsou ty dvě vůně identické, jiní zas, že Vanilla Fields je taková chabá drogerková verze Cašmiru.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 17.03.10 21:32

Cašmir je pre mňa veľmi podarenou ,,náhradou,, Vanilla Fields, keďže túto už neviem zohnať, resp. ešte mám ale strážim ju ako oko v hlave, Cašmir je samozrejme iný level, ale Vanilla je pre mňa nostalgia za skutočne sladkými študentskými časmi. Vône sú si veľmi ale veľmi podobné. Vanilla Fields je už pomaly vintage :) 

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 17.03.10 21:49

Vanilla Fields mají levně na FragranceX.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Classique
Učednice 194 příspěvků 23.06.10 12:16

Dnes jsem našla též na:
http://www.parfemy-galeona.cz/vanilla-f … -5038.html

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 421 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 26.06.10 20:58

Môžem potvrdiť podobnosť Vanilla Fields s Casmirom, tú prvú vlastním a tú druhú som skúšala v parfumérii a napadlo ma okamžite, len čo som ju zacítila, to je predsa Vanilla Fields a svojím spôsobom ma to odradilo od kúpy, nepotrebujem predsa dve rovnaké vône. :D

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist