Vánoce 2008

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

namak
Učednice 33 příspěvků 29.10.08 17:12
Vánoce 2008

Ano, už před více než měsícem se začaly v obchodních domech i supermarketech prodávat všelijaké atributky k Vánocům. Jakou se chystáte vytvořit výzdobu, víte to? Zda stromek bude zlatý, rudý, modrý, černý, bílý… nebo snad pestrý…? Hmm, teď si uvědomuji, že ještě ani nevím, co komu koupit, natož jaký bude můj „Xmas Tree“ :roll: :shock: :lol: :lol: Co vy? Chytla vás již nákupní horečka? :?:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 29.10.08 17:25

tak vánoční horečka mě ještě nechytla, ale cukroví už mám objednané u kámošky :lol: jinak s výzdobou stromku jsme se po X letech, kdy jsme zdobili do červena, fialova, stříbrna, slaměnky apod., podle toho, co který rok frčelo, tak od loňského roku zdobíme zase klasicky jako za totality - všechny možné ozdoby a koule, co doma máme. jen takové ty malé sarapatičky už nedáváme, protože je pravda, že za 24 let jsme nashromáždili docela dost ozdob. loni jsme dokonce koupili i novou špičku!
na čem teda zatím trvám, že živý smrček. bereme od známého, který má kus lesa a stejně stromky prořezává. jinak se musím přiznat, že už se vždycky těším na tři krále, až stromek odstrojíme a vrátím na původní místo kytky! pořád píšu „my“, ale za 24 let jsem stromek zdobila a odstrojovala slovy dvakrát!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.10.08 17:52

tak já už mám zabalené všechny dárky. Nepeču, neuklízím.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 29.10.08 17:57

Dárky nakupuju v rozmezí 20.-24. prosince, nepeču, neuklízím…jsem houby hospodyňka :oops: :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 29.10.08 17:58

…a já už některé i rozdané…

Jestli budu píct, nevím, ale uklízím průběžně celý rok, takže žádná uklízecí horečka nehrozí…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 29.10.08 18:16

asi tady budu jediná kdo Vánoce vůbec neslaví :), ale neslavím ani další svátky, naučila jsem se že pro mě je svátkem každý dobrý den :D ikdyž je to běžný den.
Takže také nepeču, neuklizím, koupím jen pár dárků, ale je to pro lidi kterým chci sáma udělat dárky, neslavím katolické Vánoce, protože nejsem ani katolička, ortodoxní Vánoce také neslavím, už to nebylo ve zvyku, když jsem byla malá.
Horečka se mě vůbec netýká, úplně nesnaším ty dávy lidi v obchodech, když pro nákup několika nezbytných položek jídla stojíš ve frontě před pokladnou hodinu.
Stromky mám obrovské , živé přímo před oknem, a líbí se mi takové, jaké jsou přírodně.
Takže to proživám hezky v klidu a dělám většinou co ráda dělám běžně :).
Ale přeji vám všem hezké , št'ástné a veselé Vánoce :) :wink:

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 29.10.08 18:31

Vždyť je teprve říjen!!!
Vánoce mám moc ráda. Žádný trendy ve výzdobě nehoním :D Je to pořád stejné - smrk, staré dobré ozdobičky z českých skláren … :wink:

Dárky většinou na poslední chvíli, úklid jen o něco větší než běžný. Ale peču cukroví (zhruba 10 druhů) a fantastickou těžkou vláčnou vánočku plnou mandlí a rozinek … :oops: - to pečení mě moc baví, a i když „nestíhám“, nechci se toho vzdát 8) . Manžel je zase expert na salát, polévku a kapra :D

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 29.10.08 18:34

Já také nesnáším předvánoční shon :roll: Většinu dárků, už mám doma. Milují předvánoční úklid u kterého relaxují… S mamkou tradičně pečem různé cukrovíčka a je u toho parádní atmosféra :wink: Pak si s manželem každoročně vyberem co nejvyšší a nejširší a hlavně symetrickóu jedli. Ta vůně , která pak line ze stromečku je ohromující. Rádi ho pak ověšíme světýlkama a tradičními různobarevnými baňkami. Prostě dost prožívám tu vánoční atmosféru o dárečky mi ani nejde. :lol:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

namak
Učednice 33 příspěvků 29.10.08 18:43
domenica píše:
Vždyť je teprve říjen!!!
Vánoce mám moc ráda. Žádný trendy ve výzdobě nehoním :D Je to pořád stejné - smrk, staré dobré ozdobičky z českých skláren … :wink:Dárky většinou na poslední chvíli, úklid jen o něco větší než běžný. Ale peču cukroví (zhruba 10 druhů) a fantastickou těžkou vláčnou vánočku plnou mandlí a rozinek … :oops: - to pečení mě moc baví, a i když „nestíhám“, nechci se toho vzdát 8) . Manžel je zase expert na salát, polévku a kapra :D

ANO, je teprve říjen, ale myslím, že to byl Kaufland, který u nás nabízel vánoční zboží už na konci září !!! Byl jsem z toho dost v šoku, proto mi to nedalo a ptal jsem se na váš názor… :idea:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 29.10.08 18:46
domenica píše:
Ale peču cukroví (zhruba 10 druhů) a fantastickou těžkou vláčnou vánočku plnou mandlí a rozinek … :oops: - to pečení mě moc baví, a i když „nestíhám“, nechci se toho vzdát 8) . Manžel je zase expert na salát, polévku a kapra :D

Pečení mi nikdy nešlo, ale české cukrovi moc ráda ochutnávám , jsou božské :wink: :D , jen si musím dávat pozor na množství kolik toho sním :lol:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 29.10.08 18:48
Oleka píše:
domenica píše:
Ale peču cukroví (zhruba 10 druhů) a fantastickou těžkou vláčnou vánočku plnou mandlí a rozinek … :oops: - to pečení mě moc baví, a i když „nestíhám“, nechci se toho vzdát 8) . Manžel je zase expert na salát, polévku a kapra :D
Pečení mi nikdy nešlo, ale české cukrovi moc ráda ochutnávám , jsou božské :wink: :D , jen si musím dávat pozor na množství kolik toho sním :lol:

Tak já ti letos připravím „testovací sadu vzorečků“ :D :D :D

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 29.10.08 18:52
domenica píše:
Oleka píše:
domenica píše:
Tak já ti letos připravím „testovací sadu vzorečků“ :D :D :D

jupiiii :lol: , to jsem hrozně ráda :) :!: , jak tady žuju tak vždycky dostanu k Vánocům celý košik od jedného našeho zaměstnánce, peče mi jeho manželka, tak pak si to cukrovi dávám celý měsíc s kávou :)

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 29.10.08 19:35

Uklízím, protože už mám moc velký bordel. A taky tím odkládám jiné věci, které bych měla dělat :twisted: Nepeču, možná v prosinci, ale pochybuju. Na cukroví nemám nervy, to spíš udělám vánočku nebo makový závin. Dárky… zatím nic, ale nějaké plány už se rýsují.

Výzdoba? Jako vždy chvojí a nerozbitné ozdoby každý pes jiná ves - sláma, drátěné, staré z naškrobeného papíru, dřevěné… Bohužel se ukázalo, že ani stojan od dědy truhláře neudrží stromeček a tři kočky na něm.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 29.10.08 19:46

Já mám dřevěná zvířátka, tenké vyřezávané dřevěné ozdoby a plastové koule - děti na sebe každý rok stromeček strhají. Už se strašně těším, až si budu moci ověšet stromeček různorodými barvami a patvary skleněných koulí…
Vadí mi to předčasné zdobení v obchoďácích. Zkazí a rozmělní úplně to těšení na Vánoce, které má přijít až s Adventem a vůní mandarinek.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 29.10.08 20:02

Tak před obchodním centrem, u kterého bydlím, včera rozsvítili obří strom a podél celého parkoviště svítí vánoční výzdoba. Jsem z toho úplně otrávená , když si představím, že na to budu koukat dva měsíce den co den.
Ale jinak mám vánoce celkem ráda, to zase jo :D

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist