Vánoce 2009

jasmina 23.11.09 19:02

Vánoce 2009

téma pro ventilování veškeré vánoční tématiky :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Barbarra 23.11.09 19:17

Taky miluju světýlka!!! A advent! Odmítám se stresovat, peču jen když se mi chce (stejně to pak vyhodím, u nás se cukroví nejí, ale nejlepší je na tom ta výroba, to mě baví), chodím s kámoškama na kafe/punč/svařák a fakt si to užívám.

Jen mě napadá - nemá někdo dobrý tip na adventní kalendář? Nemyslím s čokoládami, stačí malé překvapení na každý den. Klidně i nějaká ptákovina :D .

Barbarra 23.11.09 19:55
jasmina píše: … a jestli aspon na par dni napadne, tak to bude uplne perfektni

Kéž by!!! Nechci Vánoce na blatě, ale hezky zasněžené. Doufám, že už na Mikuláše bude bílo!

Alena 23.11.09 20:24

z vánoc začínám mít akorát deprese, protože nemám žádné dárky, péct se mi nechce a sníh určitě nebude :cry:

Veverka 23.11.09 20:31

Já se těším hodně. Ráda peču (ale ne sama, vždycky buď s kamarádkou nebo mamkou nebo babi), ještě radši cukroví jím. Miluju domácí poctivou vánočku a pořádný kafe k snídani a bramborového salátu dělám kýbl, stejně je to pokaždé málo :lol: . A těším se na pohádky, hlavně na Tři oříšky pro Popelku, u té pravidelně bulím :oops:

Barbarra 23.11.09 20:33
jasmina píše:
tak proc se do toho nutit ;) jestli je pecivo nutnost, da se prece i koupit hotove

Tak tak, stejně je na Vánoce žrádla až až. :D

Alena 23.11.09 20:58

Veverko, my jsme doma tři a salátu dělám 5 - 6 kg čisté váhy!!
s tím cukrovím je to horší, všichni jsme doma na sladké, takže budu nucena něco upéct.. pečení mi nevadí, to mám ráda, ale absolutně nesnáším pak lepení, zdobení a jiné sarapatičky. asi jim upeču jen suché, co se dá obalit v cukru :lol:

zuz.ka 23.11.09 21:10
jasmina píše:
co třeba výzdoba, pochlubte se :)ja miluju svetylka a s uspokojenim jsem musela konstatovat, ze par sousedu uz sviti, clovek se ma aspon na prochazkach se psem cim kochat :)

Jj, mám to stejně, světýlka, svíčky (ty jsem už ale musela omezit, kvůli malé všudybylce).
Jo a jako malá jsem strašně ráda koukala na rosvícené vánoční stromečky za okny.

Vera 23.11.09 21:19
zuz.ka píše:
Jo a jako malá jsem strašně ráda koukala na rosvícené vánoční stromečky za okny.

tak tuhle podívanou miluji dodnes

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist