Vánoční dekorace - Vaše práce

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 21.11.10 18:47
Vánoční dekorace - Vaše práce

Pochlubte se letošními výtvory na vánoce, neboť advent máme příští týden. :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 22.11.10 09:19

…to mě právě včera zaskočilo…vždyť je skoro půlka listopadu… ty Vánoce snad nějak posunují, ne? :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 22.11.10 20:31

Ano, měla jsem stejný divný pocit :shock:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 22.11.10 21:17

Divný pocit? Dyť vánoce jsou už za měsíc, to je cobydup…

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 23.11.10 09:11

Holky, vánoce jsou za necelých 5 týdnů, čtyři a kousek - to už není moc času! Uklidit, sehnat dárky, nasyslit nějaké ty zásoby, napéct cukroví - aspoň linecké , to má u nás nejvyšší kurs, ostatní je podružné a vedlejší. Takže 2 druhy - perníčky a linecké - to peču každý rok. Jestli to patří k dekoracím, nevím, ale perníčky jsou napečené - a ve volných chvílích je zdobím. Mám as 1/2 nazdobených, když bude čas, vyfotím.

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 23.11.10 11:26
ankaj píše:
Holky, vánoce jsou za necelých 5 týdnů, čtyři a kousek - to už není moc času! Uklidit, sehnat dárky, nasyslit nějaké ty zásoby, napéct cukroví - aspoň linecké , to má u nás nejvyšší kurs, ostatní je podružné a vedlejší. Takže 2 druhy - perníčky a linecké - to peču každý rok. Jestli to patří k dekoracím, nevím, ale perníčky jsou napečené - a ve volných chvílích je zdobím. Mám as 1/2 nazdobených, když bude čas, vyfotím.

Zrovna tohle jsem potřebovala slyšet :smack:  :mrgreen:

Já to udělám takhle…mamině řeknu, ať udělá každé těsto na cukroví ze 2 dávek - polovinu jí uzmu a doma upeču, to provoní barák…dárky už mám vymyšlené, jen je musím nakoupit nebo objednat…a jako každý rok rodina využívá mých floristických schopností a vyžaduje různé vánoční kreace, tuto tvorbu plánuju spáchat o víkendu…a uklízím průběžně, takže tím se netrápím…a je to 8)

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 23.11.10 16:32
protea píše:
ankaj píše:

Zrovna tohle jsem potřebovala slyšet :smack: :mrgreen:

Já to udělám takhle…mamině řeknu, ať udělá každé těsto na cukroví ze 2 dávek - polovinu jí uzmu a doma upeču, to provoní barák…dárky už mám vymyšlené, jen je musím nakoupit nebo objednat…a jako každý rok rodina využívá mých floristických schopností a vyžaduje různé vánoční kreace, tuto tvorbu plánuju spáchat o víkendu…a uklízím průběžně, takže tím se netrápím…a je to 8)

Jo, když má někdo „maminu“, která mu napeče, to se pak má! :wink: U nás dělám maminu já, a ostatní jsou jen hladové, nebo spíše mlsné „huby“ :( . A jinak - dárky kupuji letos po internetu.

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 25.11.10 10:18

Môj tohtoročný :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 25.11.10 10:27

Jéé ten je moc pěkný!! To mě nikdy nenapadlo dát svíčky jinak, než se dávaj obyvkle - do čtverce. Tohle vypadá hrozně zajimavě, líbí se mi to.

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 25.11.10 10:33

Ďakujem. No moje advenťáky sú občas aj uletenejšie. Tieto sú z rokov minulých. Bez čečiny, len stuha a dekor.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 25.11.10 16:47

Moc pěkné, vkusné :-) U nás to má na starosti máma, která dělá krásné dekorace, zrovna tu máme podzimní, tak bych mohla nafotit alespoň ty.

TIP: Hezky vypadají vánoční dekorace lehce přestříknuté třpytkovým lakem na vlasy, je to za pár korun a vydrží dlouho. K modrým svíčkám dáváme stříbrný a k červeným zlatý.. Mrknu, jestli nemám někde foto.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 25.11.10 18:05

Nenašla jsem žádné fotky, jen toto:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lokol
Učednice 143 příspěvků 25.11.10 21:20
LuciaG píše: Ďakujem. No moje advenťáky sú občas aj uletenejšie. Tieto sú z rokov minulých. Bez čečiny, len stuha a dekor.

To je krásný, snad první advenťáky, co se mi líbí :-)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1023 příspěvků 25.11.10 21:24

Omlouvám se za :ot: ,když tady má jít o vlastnoruční výrobky, ale dám sem link na jednu moc šikovnou ženskou

http://www.fler.cz/zbozi?…

Nakoupila jsem si u ní loni a letos jen dám nové svíčky. No koukněte se, má moc vkusné dekorace.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 25.11.10 23:39

Zítra sem hodím fotky…právě jsem dokončila „tvorbu“, záda bolí jako čert…a já jdu spát…dobrou 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist