Vánoční dekorace - Vaše práce

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 21.11.10 18:47
Vánoční dekorace - Vaše práce

Pochlubte se letošními výtvory na vánoce, neboť advent máme příští týden. :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 22.11.10 09:19

…to mě právě včera zaskočilo…vždyť je skoro půlka listopadu… ty Vánoce snad nějak posunují, ne? :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 22.11.10 20:31

Ano, měla jsem stejný divný pocit :shock:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 22.11.10 21:17

Divný pocit? Dyť vánoce jsou už za měsíc, to je cobydup…

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 23 parfémů

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 23.11.10 09:11

Holky, vánoce jsou za necelých 5 týdnů, čtyři a kousek - to už není moc času! Uklidit, sehnat dárky, nasyslit nějaké ty zásoby, napéct cukroví - aspoň linecké , to má u nás nejvyšší kurs, ostatní je podružné a vedlejší. Takže 2 druhy - perníčky a linecké - to peču každý rok. Jestli to patří k dekoracím, nevím, ale perníčky jsou napečené - a ve volných chvílích je zdobím. Mám as 1/2 nazdobených, když bude čas, vyfotím.

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 23.11.10 11:26
ankaj píše:
Holky, vánoce jsou za necelých 5 týdnů, čtyři a kousek - to už není moc času! Uklidit, sehnat dárky, nasyslit nějaké ty zásoby, napéct cukroví - aspoň linecké , to má u nás nejvyšší kurs, ostatní je podružné a vedlejší. Takže 2 druhy - perníčky a linecké - to peču každý rok. Jestli to patří k dekoracím, nevím, ale perníčky jsou napečené - a ve volných chvílích je zdobím. Mám as 1/2 nazdobených, když bude čas, vyfotím.

Zrovna tohle jsem potřebovala slyšet :smack:  :mrgreen:

Já to udělám takhle…mamině řeknu, ať udělá každé těsto na cukroví ze 2 dávek - polovinu jí uzmu a doma upeču, to provoní barák…dárky už mám vymyšlené, jen je musím nakoupit nebo objednat…a jako každý rok rodina využívá mých floristických schopností a vyžaduje různé vánoční kreace, tuto tvorbu plánuju spáchat o víkendu…a uklízím průběžně, takže tím se netrápím…a je to 8)

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 23.11.10 16:32
protea píše:
ankaj píše:

Zrovna tohle jsem potřebovala slyšet :smack: :mrgreen:

Já to udělám takhle…mamině řeknu, ať udělá každé těsto na cukroví ze 2 dávek - polovinu jí uzmu a doma upeču, to provoní barák…dárky už mám vymyšlené, jen je musím nakoupit nebo objednat…a jako každý rok rodina využívá mých floristických schopností a vyžaduje různé vánoční kreace, tuto tvorbu plánuju spáchat o víkendu…a uklízím průběžně, takže tím se netrápím…a je to 8)

Jo, když má někdo „maminu“, která mu napeče, to se pak má! :wink: U nás dělám maminu já, a ostatní jsou jen hladové, nebo spíše mlsné „huby“ :( . A jinak - dárky kupuji letos po internetu.

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 25.11.10 10:18

Môj tohtoročný :wink:

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 25.11.10 10:27

Jéé ten je moc pěkný!! To mě nikdy nenapadlo dát svíčky jinak, než se dávaj obyvkle - do čtverce. Tohle vypadá hrozně zajimavě, líbí se mi to.

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 23 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 25.11.10 10:33

Ďakujem. No moje advenťáky sú občas aj uletenejšie. Tieto sú z rokov minulých. Bez čečiny, len stuha a dekor.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 25.11.10 16:47

Moc pěkné, vkusné :-) U nás to má na starosti máma, která dělá krásné dekorace, zrovna tu máme podzimní, tak bych mohla nafotit alespoň ty.

TIP: Hezky vypadají vánoční dekorace lehce přestříknuté třpytkovým lakem na vlasy, je to za pár korun a vydrží dlouho. K modrým svíčkám dáváme stříbrný a k červeným zlatý.. Mrknu, jestli nemám někde foto.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 25.11.10 18:05

Nenašla jsem žádné fotky, jen toto:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lokol
Učednice 143 příspěvků 25.11.10 21:20
LuciaG píše: Ďakujem. No moje advenťáky sú občas aj uletenejšie. Tieto sú z rokov minulých. Bez čečiny, len stuha a dekor.

To je krásný, snad první advenťáky, co se mi líbí :-)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1038 příspěvků 25.11.10 21:24

Omlouvám se za :ot: ,když tady má jít o vlastnoruční výrobky, ale dám sem link na jednu moc šikovnou ženskou

http://www.fler.cz/zbozi?…

Nakoupila jsem si u ní loni a letos jen dám nové svíčky. No koukněte se, má moc vkusné dekorace.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 25.11.10 23:39

Zítra sem hodím fotky…právě jsem dokončila „tvorbu“, záda bolí jako čert…a já jdu spát…dobrou 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist