Váš nejhorší parfémový zážitek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 03.10.08 15:49
Váš nejhorší parfémový zážitek

Zajímalo by mne, které „setkání“ s určitou vůní ve Vás vyvolalo dojem hrůzy nebo se Vám ještě lépe nadzvedl žaludek a Vy jste museli/y vůni ze sebe chtíc nechtíc smýt.

U mne konkrétně to je čichový zážitek s Hermes Caleche, DKNY Women (obě až nepříjemně aldehydové) a pak také s mou dříve milovanou Cacharel Anais Anais, alespoň prvních deset minut se to vážně nedalo snést…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 03.10.08 15:51

Donna Karan - Gold, a to jsem ji ještě 3 krát zkoušela, myslela jsem si, jestli to se mnou něco není v pořádku, výsledek pokažde byl stejný - hrozná migréna po pár minutách po nanašení, to mi stává jen málokdy.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 03.10.08 16:00

Pro mě bylo nejhorším parfémovým zážitkem jednoznačně přivonění k Rosé Poivreé, opravdu mi obrátila žaludek naruby - hrůza :vomit:, nikdy více…špatně se mi dělalo i z Jardin Mediterranee a z YSL In Love again, ale to už bylo v těhotenství, takže to přičítám pomateným hormonům a změnám v čichacím ústrojí :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 03.10.08 16:02

DK- Gold: Dôstojný pohreb v lete. Veľa kytíc, veľa kvetín…Tiene v kútoch Domu smútku sa snažia zamaskovať hijúce kvetiny…je to tak nástojčivé, že človek si už -už začína obávať, či to náhodou necítiť už nebožtíka…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25889 příspěvků 03.10.08 16:07

Já snáším docela dobře i vůně, které se mi nelíbí. Prostě to zkoušení přežiju, jsem schopná vyzkoušet po čase i podruhé … ale jsou výjimky, kdy se projeví i nějaká odmítává fyzická reakce:
Versace - Blond (poprvé houpání žaludku)
Lancome - Poeme (podruhé houpání žaludku)
DK - Gold (lapání po dechu, pocit pálení v nose a v krku … neuvěřitelně dusivá vůně :? )

Bolest hlavy z vůně … to neznám :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 03.10.08 16:11

Eau Torride: Práve pršalo, je vlhko, zreteľne cítiť, že niekto išiel predomnou…Určite má blato na topánkach…Nevšímam si to, objavujem vône prírody, hľadám posledný hríbik ukrytý v tôni stromu… Našla som! Rozdupané a zmixované s plesnivým lístím…To bol ale vandal!
Táto aróma je nič v porovaní s tým, čo nasleduje potom…rozmačkané slimáky, roztrúsené slimačie domčeky, posypané riečnym pieskom…Vlhké a mazľavé… Dezert pre Yettiho? Neviem, či by mu nešrípal medzi zubami.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 03.10.08 16:13

Já smývala Marc Jacobs - Blush :D Strašná síla na mě.

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.10.08 16:16

Suverenně nejhorší L´Air du Désert Marocain od Andy Tauer - fakt smrt.. ( a vůbec celá jeho řada je pro mne nerozdýchatelná )
Cabochard - to už jsem tady taky popisovala, jak jsem v noci převlíkala peřiny a myla si vlasy…
Or Noir ( Mona di Orio ) - na tomhle se shodnem i s Turinem…jak když párají tchoře..
Teď čerstvě Irisia Creed…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.10.08 16:16

Mě nedávno rozhoupala ta Gaultierova Ma Dame. Ještě jsem se neodvážila zkusit ji znovu. Ale většinou snesu všechno.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.10.08 16:18
Ronna píše:
Mě nedávno rozhoupala ta Gaultierova Ma Dame. Ještě jsem se neodvážila zkusit ji znovu. Ale většinou snesu všechno.

Jo, ta je fakt hrozná… :vomit:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4738 příspěvků 03.10.08 16:19

Já nemohu Jicky, evokuje mi zápach z pusy, ale možná byl na vině vzorek. Ještě mě pohoupala A.G. Songs (před časem odstřik a také červený) a Hermés Rouge Delicate.
Jinak z vůně mě nikdy také hlava nebolela.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 03.10.08 16:27
estelle píše:
DK- Gold: Dôstojný pohreb v lete. Veľa kytíc, veľa kvetín…Tiene v kútoch Domu smútku sa snažia zamaskovať hijúce kvetiny…je to tak nástojčivé, že človek si už -už začína obávať, či to náhodou necítiť už nebožtíka…

Péťo, fantastický, tohle by mohli z fleku přetisknout i Turin a Sanchez
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  03.10.08 16:34

Ovšem Estellin dezert pro Yettiho také nemá chybu! :lol:

U mne vede Eden - evokuje čichové zážitky z dětství: školní jídelna, pach laciného masa a zelí, umakartový stůl pokrytý gumovým ubrusem, přes který právě přejela kuchařka v umaštěné zástěře nikdy nepraným hadrem…

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 03.10.08 16:36

Vaše asociace nemají chybu, už dlouho jsem se takhle nepobavila, DÍKY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 03.10.08 16:36

Nechci křivdit čtyřhvězdičkovému Arpége, možná je na vině snad již prošlá vůně :? , ale mám ji v originál černém flakonu, ale ta zatím jediná ve mě vyvolává pocit :vomit:

GBH Wings, bolest hlavy :bang:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist