Váš nejhorší parfémový zážitek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 03.10.08 15:49
Váš nejhorší parfémový zážitek

Zajímalo by mne, které „setkání“ s určitou vůní ve Vás vyvolalo dojem hrůzy nebo se Vám ještě lépe nadzvedl žaludek a Vy jste museli/y vůni ze sebe chtíc nechtíc smýt.

U mne konkrétně to je čichový zážitek s Hermes Caleche, DKNY Women (obě až nepříjemně aldehydové) a pak také s mou dříve milovanou Cacharel Anais Anais, alespoň prvních deset minut se to vážně nedalo snést…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 03.10.08 15:51

Donna Karan - Gold, a to jsem ji ještě 3 krát zkoušela, myslela jsem si, jestli to se mnou něco není v pořádku, výsledek pokažde byl stejný - hrozná migréna po pár minutách po nanašení, to mi stává jen málokdy.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 03.10.08 16:00

Pro mě bylo nejhorším parfémovým zážitkem jednoznačně přivonění k Rosé Poivreé, opravdu mi obrátila žaludek naruby - hrůza :vomit:, nikdy více…špatně se mi dělalo i z Jardin Mediterranee a z YSL In Love again, ale to už bylo v těhotenství, takže to přičítám pomateným hormonům a změnám v čichacím ústrojí :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 03.10.08 16:02

DK- Gold: Dôstojný pohreb v lete. Veľa kytíc, veľa kvetín…Tiene v kútoch Domu smútku sa snažia zamaskovať hijúce kvetiny…je to tak nástojčivé, že človek si už -už začína obávať, či to náhodou necítiť už nebožtíka…

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 03.10.08 16:07

Já snáším docela dobře i vůně, které se mi nelíbí. Prostě to zkoušení přežiju, jsem schopná vyzkoušet po čase i podruhé … ale jsou výjimky, kdy se projeví i nějaká odmítává fyzická reakce:
Versace - Blond (poprvé houpání žaludku)
Lancome - Poeme (podruhé houpání žaludku)
DK - Gold (lapání po dechu, pocit pálení v nose a v krku … neuvěřitelně dusivá vůně :? )

Bolest hlavy z vůně … to neznám :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 03.10.08 16:11

Eau Torride: Práve pršalo, je vlhko, zreteľne cítiť, že niekto išiel predomnou…Určite má blato na topánkach…Nevšímam si to, objavujem vône prírody, hľadám posledný hríbik ukrytý v tôni stromu… Našla som! Rozdupané a zmixované s plesnivým lístím…To bol ale vandal!
Táto aróma je nič v porovaní s tým, čo nasleduje potom…rozmačkané slimáky, roztrúsené slimačie domčeky, posypané riečnym pieskom…Vlhké a mazľavé… Dezert pre Yettiho? Neviem, či by mu nešrípal medzi zubami.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 03.10.08 16:13

Já smývala Marc Jacobs - Blush :D Strašná síla na mě.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.10.08 16:16

Suverenně nejhorší L´Air du Désert Marocain od Andy Tauer - fakt smrt.. ( a vůbec celá jeho řada je pro mne nerozdýchatelná )
Cabochard - to už jsem tady taky popisovala, jak jsem v noci převlíkala peřiny a myla si vlasy…
Or Noir ( Mona di Orio ) - na tomhle se shodnem i s Turinem…jak když párají tchoře..
Teď čerstvě Irisia Creed…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.10.08 16:16

Mě nedávno rozhoupala ta Gaultierova Ma Dame. Ještě jsem se neodvážila zkusit ji znovu. Ale většinou snesu všechno.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.10.08 16:18
Ronna píše:
Mě nedávno rozhoupala ta Gaultierova Ma Dame. Ještě jsem se neodvážila zkusit ji znovu. Ale většinou snesu všechno.

Jo, ta je fakt hrozná… :vomit:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 03.10.08 16:19

Já nemohu Jicky, evokuje mi zápach z pusy, ale možná byl na vině vzorek. Ještě mě pohoupala A.G. Songs (před časem odstřik a také červený) a Hermés Rouge Delicate.
Jinak z vůně mě nikdy také hlava nebolela.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 03.10.08 16:27
estelle píše:
DK- Gold: Dôstojný pohreb v lete. Veľa kytíc, veľa kvetín…Tiene v kútoch Domu smútku sa snažia zamaskovať hijúce kvetiny…je to tak nástojčivé, že človek si už -už začína obávať, či to náhodou necítiť už nebožtíka…

Péťo, fantastický, tohle by mohli z fleku přetisknout i Turin a Sanchez
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  03.10.08 16:34

Ovšem Estellin dezert pro Yettiho také nemá chybu! :lol:

U mne vede Eden - evokuje čichové zážitky z dětství: školní jídelna, pach laciného masa a zelí, umakartový stůl pokrytý gumovým ubrusem, přes který právě přejela kuchařka v umaštěné zástěře nikdy nepraným hadrem…

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 03.10.08 16:36

Vaše asociace nemají chybu, už dlouho jsem se takhle nepobavila, DÍKY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 03.10.08 16:36

Nechci křivdit čtyřhvězdičkovému Arpége, možná je na vině snad již prošlá vůně :? , ale mám ji v originál černém flakonu, ale ta zatím jediná ve mě vyvolává pocit :vomit:

GBH Wings, bolest hlavy :bang:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist