Vas nejnarocnejsi ulovek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 06.03.09 13:19
Vas nejnarocnejsi ulovek

Stava se vam, ze za honickou po dalsich parfemovych kouscich si dosti vytrpite?
Ja kdyz si neco umanu, jsem ochotna jit pres mrtvoly a za chteny kousek bych zruinovala konto a obetovala svoje nervy. Jsem schopna podstoupit i velmi krkolomnou cestu, s rizikem ztraty, at to stoji, co to stoji.

Velkym sramem me poznamenala touha po Premier jour pour l'ete, kterou jsem nakonec stejne neziskala a z dodatecne obdrzeneho vzorku jsem dokonce zjistila, ze jsem vse delala zbytecne, protoze me neuchvatila. Momentalne se trapim s Pur desir de gardenia.
Tak uz jen cekam, kdy prijde ta smrtelna, pro kterou se na vse treba i vykaslu.

Ktera „vonava potvurka“ potrapila vas, kterou povazuje za nejnarocnejsi ulovek, at uz na nervy nebo financne?

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 06.03.09 13:42

pro me zatim nejnarocnejsi bylo najit nekoho se vzorkem „unos ze serialu“MDCI. To jsem otravovala snad vsechny kdo ho podle databaze meli, nez jsem ho konecne nekde objevila - zbytecek ve vzorcich, a dostala ho vymenou :)

No, nejvetsi trapeni me asi jeste ceka, az budu vedet co presne vlastne chci.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 06.03.09 13:43

Jicky, to som musela presvedcit a jemne zmanipoluvat mojho kamarata, aby mi ju z Escentual objednal.A jemne mu vysvetlit, ze skutocne chcem iba vonu…
Teraz sa snazim o Pradu nahradnu napln a Jayne Ormond. Samozrejme predchadzala tomu jemna cielena manipulacia :roll: prisluby a usmevy… neviem ako sa z toho vyvlieknem :P

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.03.09 14:38

Zatím nic strašného. Ale počkejte, až budu někoho přesvědčovat, aby mi dovezl z Paříže La Myrrhe :roll:

Tak mě napadá, že šéf tam má v blízké době jet. Jenže ten by mě asi zabil, a když by viděl cenu, tak i sebral prémie :lol:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.03.09 14:48

Slimku, nemůžeš sehnat Pur Désir? Kouknu se ti v Brně, až půjdu kolem Rochera.
Já jsem se nahonila za miniaturou Indécence… dlouho jsem ji hledala a když jsem ji konečně našla a koupila, tak ji po cestě někdo ukrad :evil: Ještě furt ji nemám, ale už je opět na cestě, tak se snad konečně dočkám.
A ještě Jovan Fresh Musk, po tom jsem šmejdila snad čtyři roky, než jsem ho konečně takovým komplikovaným způsobem získala na eBay (a ještě za směšnou cenu).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 06.03.09 19:28

Ado, díky za nabídku. Ale zatím to vypadá, že Gardenia snad dorazí. Už se někde přemístila po Americe. Ale je to šílené, náklady na její cestování už mnohonásobně převyšují její cenu :bang:

Kdyby to neklaplo, třeba bych Tě ale ještě obtěžovala. Kde jsem ptala, mi všude řekli, že už se nedělá a už nebude. Na netu jsem ji našla jen v Americe (ale nikde neposílali do Čech :hyster:) …možná neznám ty správné zdroje a proto je pro mne shánění vůní tak náročné. Asi se uzavřu jen na nabídku, co jsou tady. Mnohdy se tu objevují fakt neodolatelné kusy :lol:

Fleur  06.03.09 21:15

V Brně v YR už gardénii dávno nemají, ptala jsem se asi před dvěma měsíci.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.03.09 21:17

Aha, já žiju v domnění, že se stále vyrábí, loni jsem si ji tam normálně koupila. Takže to bylo na poslední chvíli :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 06.03.09 21:18

nejnáročnější pro mě bylo ulovit vzorek Midnight Charm od Diora. Na netu byla, ale v obchodech už ne. Díky Catananche jsem zjistila, že je pěkná, ale ne nutná. I když…

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 18.03.09 10:11
Slimek píše:Ktera „vonava potvurka“ potrapila vas, kterou povazuje za nejnarocnejsi ulovek, at uz na nervy nebo financne?

Eau Libre. tu mi chcípne spojení, tu se ztratí v poště, tu mi ji někdo vyfoukne v poslední sekundě, už z ní mám brutální obsesi.

Jinak… ještě bych potřebovala půllitrák Une Fleur a moje stará obsese je Djedi.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.03.09 10:15

tak pro mě bylo nejnáročnější sehnat Vice Versu celé velké balení!! když už jí konečně mám, nehledě na to, na kolik mi přišla - tak ted se jí tu myslím Barča nemůže zbavit ani za 500.- :roll:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.03.09 10:30
Slimek píše:
Ado, díky za nabídku. Ale zatím to vypadá, že Gardenia snad dorazí. Už se někde přemístila po Americe. Ale je to šílené, náklady na její cestování už mnohonásobně převyšují její cenu :bang:Kdyby to neklaplo, třeba bych Tě ale ještě obtěžovala. Kde jsem ptala, mi všude řekli, že už se nedělá a už nebude. Na netu jsem ji našla jen v Americe (ale nikde neposílali do Čech :hyster:) …možná neznám ty správné zdroje a proto je pro mne shánění vůní tak náročné. Asi se uzavřu jen na nabídku, co jsou tady. Mnohdy se tu objevují fakt neodolatelné kusy :lol:

Slimku mě už cestuje Gardénie z USA skoro měsíc a půl, už ani nedoufám, že dorazí :cry: potřebovala bych urazit ruce,když chci objednat z ciziny :bang: teď bych strašně chtěla Chamade, ale bojím se jí objednat abych zase někoho nesponzorovala :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 18.03.09 10:48

Mě nakonec první objednávka úplně zkolabovala, ale penízky mi dobré duše vrátily. Vzápětí nato jsem ulovila jinou a ta tedy přišla neuvěřitelně bleskově. Nechala jsem si to poslat na adresu u „shipito“ - tam to dorazilo do druhého dne a ke mě od nich bez víkendu také :banana: … takže se vyplatilo.....a je lahůdková :lol:. Tak držím palečky, ať ti to taky klapne :(

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 18.03.09 10:51

jo, na chamade si tady myslí teď víc lidí. Třeba by tě někdo vzal do party při jeho nákupu :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.03.09 11:33

Slimku díky :lol: teď se zeptám jako blbec :oops: co to znamená poslat na adresu u shipito ?

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist