Vas nejvetsi poklad policky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 23.11.10 12:23
Vas nejvetsi poklad policky

Mate nejakou vuni, ke ktere citite temer uctu, a vnimate ji jako opravdovy skvost na vasi policce?
Ted nemyslim vasi oblibenkyni, nebo to nejdrazsi, ale proste to, na co byste nenechaly sahnout svy maly dite, mozna ani zbrklejsi navstevu.. proste to co je u vas jedinecny..

Ja ani nevim proc, ale skoro s posvatnou uctou beru do ruky lahvicky Bat Sheba . Mozna proto, ze je to uz dost stara vune, a pritom furt krasne voni, a jako bonus se mi libi. 

Pak je to jeste cisty parfem Armani , a Magie Noire , ty nenecham radsi nikoho otevrit, aby mi to nevylili  

Vkladejte i obrazky :)

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 23.11.10 12:29

Tak to mám stejný, tak obrázek vkládat nemusím. Parfum MN si šetřím tak, aby mi vydržela až do smrti! :D (Ty seš snad moje dcera!)
Koukám, že sis ty parfémy nasyslila dva! :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 23.11.10 18:01

Pro mě je to jednoznačně QVLP. Jakmile se kolem toho někdo motá a má tendence koukat do té kazety, tak mi skoro vyskáčou pupínky a vykrývám případné děravé prsty, kdyby chtělo někomu něco upadnout z ruky :-) Samozřejmě si ho šetřím a skoro se ním nevoním, aby mi náhodou nedošel, neb bych to asi nepřežila :-) (až budu mít nějakou hezčí fotku tak hodím)

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 23 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 23.11.10 20:26

Julčo a ten Bat Sheba je co? To mi vůbec nic neříká…

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23999 příspěvků 24.11.10 09:10

Pro mě je to asi L'Heure Bleue, Songes, Eau de Shalimar, Tocade, Mahora a La Mome. Na tyto vůně jsem docela „háklivá“. … a jestli se mi poštěstí vlastnit LHB v „domečku“, tak to bude tuplem! :mrgreen:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.11.10 09:20

U mě jsou to jednoznačně Aroma Allegoria Apaisant a Aroma Allegoria Exaltant - protože už nejsou a nebudou :hyster:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

ludmila.sirotkova
Parfémová maniačka 895 příspěvků 24.11.10 09:59

QVLP,Borneo1834,cha­bochard-EDP,La Mome-tak to jsou moje srdíčkový záležitosti :heart:

vůbec nevím proč,hýčkám si je.z krabic je vyndavám jako poklad :D

Na poličce 35 parfémů 13 miniatur 19 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5162 příspěvků 24.11.10 10:03

Mým pokladem je asi Jasmin de Nuit TDC. Mám 50ml flakón a kromě toho, že flakón je skvost sám o sobě, vůni si tak šetřím, že ji používám jen výjimečně. Do ruky bych ji nedala nikomu :-)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 24.11.10 20:49

já za klenoty považuji vzhledem k ceně asi QVLP a pak exklusivky od Guerlainu v origo balení - Tonka Impériale, Bois Armenia, Iris Ganache, Vol de Nuit Evasion a od Chanelu 31 RC… zbytek je jen průměr na denní nošení :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 24.11.10 20:58

qvlp. na cihličku se nesahá ;)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 25.11.10 12:27
janas píše:
Tak to mám stejný, tak obrázek vkládat nemusím. Parfum MN si šetřím tak, aby mi vydržela až do smrti! :D (Ty seš snad moje dcera!)
Koukám, že sis ty parfémy nasyslila dva! :D

jo, protoze kazda ma jiny baleni :D ta vzadu ma napis jeste rovne, a na krabicce duhu, byl sice prazdnejsi, ale zato drazsi :mrgreen: jeste shanim ten uplne duhovej, o jinym zatim nevim.

meduza123 píše:Julčo a ten Bat Sheba je co? To mi vůbec nic neříká…
http://thenonblonde.blogspot.com/2010/0 … ntage.html
Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 25.11.10 15:25

Dospělí mi až tak nevadí, pokud je zájem nechám osahat a ovonět vše, docela mi to i lichotí. Děcka ( vlastní nemám, ale od sourozenců)nesmí sahat zatím na nic, nehodlám to pak smetat z podlahy po kouskách. Až budou větší, tak možná.
Ale když nad tím teď tak přemýšlím… :conf: , jsou horší věci, než rozhňáplá vůně a flakon nemá duši, takže zas taková tragédie by to nebyla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 25.11.10 15:28

no prave, jak kterej flakon! :lol: umim si zive predstavit tu bolest u srdce, skoro na infarkt, kdyby mi nekdo rozbil nekterej muj poklad.
Vlastne bych do toho mohla zaradit i flasku Attrape Coeur, tu taky radsi oteviram sama, a kdyz si uvedomim, ze uz mozna nikdy nemam sanci si koupit novou..

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 25.11.10 15:32

Tak neříkám, že bych v tu chvíli nezuřila jako drak :) :whistle: To rozhodně, ale ono by to časem přešlo :wink: Já jsem rychlona*írací, ale taky to pak rychle přechází.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 25.11.10 17:25

No já nevím. Řekla bych, že aspoň flakon QVLP duši určitě má. ;-)

Jinak já doma nemám nic, co bych úzkostlivě střežila. Ono to hlavně nikoho nezajímá a vlastně k nám nikdo ani nechodí, protože nemám ráda návštěvy (sama na návštěvy k jiným lidem chodím nerada a i s dobrými přáteli se radši scházím na neutrální půdě). :-) Kdyby ale někdo přišel a měl s sebou dítě, tak to dítě mi nesmí sáhnout na žádný parfém. Ani na nic jiného. Pro jistotu… :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist