Vaše ikona - proč jste si ji vybrali?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 30.10.09 21:09
Vaše ikona - proč jste si ji vybrali?

Napadlo mě to díky svatce, když se „zlobila“, proč pořád někdo mění ikonu. :D Jestli chcete, prozraďte, co vás k vaší ikonce dovedlo. Nebo nejsem originální a už to tu někde je? :shock:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 30.10.09 22:04

Trouble byl můj první !nejnádhernější ! parfém. (úplně první byl Diesel++) Ten prsten je taky Trouble, ale na ten nemám.(Boucheron dělá i šperky, manžel mi koupil náznak ve zlatě, 90% diamantů ale chybí), A zatím nehodlám měnit.
P.S. "Zlobím se doopravdy. jako malé dítě: mám Vás spojené s obrázkama.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 30.10.09 22:05

svatko, ani ten prsten? Za ten s diamanty? :wink:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 30.10.09 22:15

Měla bych hrůzu ho nosit. Tetě ukradli diamantový prsten přímo z ruky na ulici. Chytila ji ženská na ulici za ruku a podávala jí peněžku, jestli jí nevypadla z kapsy… Až když hledala později něco v kabelce, všimla si, že ho nemá.
I když…

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 30.10.09 22:16

Tak by byl v trezoru! :lol:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 30.10.09 22:19

To není vono.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 30.10.09 22:43

Tak u me je to jasne, miluju znacku Guerlain, byla to prvni znacka od ktere se mi libilo hodne vuni, a asi porad ji povazuju za jednu z nejlepsich, a mam od ni i nejvice lahvi. No a protoze nevim kterou vuni bych si tam konkretne mela dat, pac kdyby to byla jen vune, asi by to byla Magie a ne Guerlain, zvolila jsem obrazek orchideje primo ze stranky Guerlain :)

Navic se mi hodi k prezdivce.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 31.10.09 10:49

Původně jsem měla jinačí ženskou postavičku,sedící a tmavovlasou a takovou ikonu jsem chtěla,tohohle typu,jenže mi nebyla moc podobná a kdysi tady bylo téma,kde se si holky dělaly animované atavary,které jim byly podobné a vystihovaly jejich povahu a zájmy,tak jsem hledala ikonu,která by mi byla vnějškově podobná a našla jsem tuhle blondýnu s opravdu podobným účesem,jaký nosím.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 31.10.09 10:52

Protože Jivago byla před léty moje láska :-) Už mám jiné, ale nostalgicky zůstala v ikonce. Navíc flakonek považuji za jeden z nejkrásnějších a plovoucí zlaté „smetí“ je nádherné :-)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 31.10.09 11:16

taky mám potom zmatky, když si někdo mění ikonky (nemůžu za to, nemám ráda změny :oops: ) - jsem konzerva :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 31.10.09 12:20

Souhlasím, taky mě ty změny matou. Takhle člověk koukne a vidí…
Moje ikonka mě zaujala svou jednoduchostí a čistotou, to mám ráda ( a měnit nehodlám, není důvod :) )

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 31.10.09 12:43

Mně tady kdysi mrkalo krásné hnědé očko, líbilo se mi, protože mám stejné oči, pak jsem ho vyměnila za vonící se paní, aby to bylo blíž k tématu.Nedávno jsem na to oko někde narazila, buď tady nebo na Okounovi a úplně mě to zmátlo, myslela jsem , že jsem to já.No neměla jsem měnit,hezké to očko bylo :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 31.10.09 12:47

U mě je to jasné - dle mého názoru nejkrásnější flakon (ve kterém byla taky moc pěkná vůně). Jako jediný prázdný flakon se se mnou stěhoval, jiné flakony jsem v rámci zeštíhlování domácnosti před stěhováním vyhodila. Navíc to byl můj první parfém, který mi daroval manžel…

Měnit ikonku nebudu :wink:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 01.11.09 19:02

Mě taky matou změny ikonek. Vážně si už pak ani nespojím ty lidi, kteří přijdou s novým obrázkem s těmi, na které jsem byla zvyklá a denně je tu potkávala.

Moje ikonka barevně vyjadřuje typ vůní, které mám ráda…a mám ráda i přírodu…jsem narozená na podzim a podzim je barevný…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 01.11.09 19:04

Já měla kdysi malého růžového dráčka, ale on byl hrozně smutný. Tak teď mám tajemnou zasněnou vílu. Jestli někdy budu mměnit tak zase na něco dračího

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist