Vaše parfémové dobré skutky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 13.05.10 20:01
Vaše parfémové dobré skutky

Pochlubte se :P

Já teda začnu, zítra nesu do práce očichat kolegyňce Eau de Star a Pradu Tendre a přemýšlím, jestli jí z obou udělat vzorečky, jsem na tyhle vůně docela lakomá :mrgreen:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 13.05.10 20:37

Přes Arome jsme kamarádce domluvila prodej její oblíbené vůně za velmi dobrou cenu.Tak byla ráda, že nemusí lítat po obchodech, přišla jí až domů a ještě byla levná :D

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 13.05.10 20:53

Já už jsem obdarovala docela dost lidí různými vůněmi z mé poličky. Jsem totiž dost vybíravá a než jsem věděla, že existuje Arome, tak vůně která mně třeba v půli(často i po pár navoněních :D ) přestala bavit, putovala k jiné majitelce. Často se jednalo o mou maminku, ale i některé kamarádky se potěšily :) .

Zbavila jsem se takhle např. Light Blue, Live - Jennifer Lopez, Glow - Jennifer Lopez, Bright Crystal - Versace, všechny možné Avon parfémy, myslím, že to byly desítky flakonů. Když nad tím tak přemýšlím, jsem dost marnotratná osoba. Teď už si raději kupuji odstřiky a víc přemýšlím.

Ale je pravda, že ráda vůně daruji, nesmutním po nich, je fajn, že někomu udělají radost.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1120 příspěvků 13.05.10 22:21

To co mě už nebaví nebo mi nevoní putuje k mojí sestře, neteři a ke kamarádkám… mám radost, když mohu udělat radost druhým! A taky při každé možné příležitosti kupuji své rodině voňavé dárky .. to by se mohlo do dobrých skutků také počítat :mrgreen:

Na poličce 52 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 14.05.10 00:31

…pokud není sv. Petr alergik…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 14.05.10 08:13

Pred pár dňami som dala švagrinke Arden Beauty, ja som ju nepoužívala.
A taktiež kupujem celej rodine na sviatky parfémy :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1120 příspěvků 14.05.10 10:19
Vera píše: …pokud není sv. Petr alergik…

Věrko, :lol:

Na poličce 52 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 14.05.10 21:31

Já mám parfémy jako svou radost a tak se jimi snažím dělat radost i jiným :). Maminka si ode mě pravidelně půjčuje moje vůňky (i když většina jí moc nejede :D ), kamarádky obdarovávám odstřiky, když se jim vůně líbí, o vzorečcích ani nemluvím. A pak se divím, že mi to nějak rychle ubývá všecko :D

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 14.05.10 21:48

Já za svůj dobrý skutek považuji to, že se mi podařilo dostat maminku do parfumerie a že to bylo práce a přemlouvání! (znáte to, „krámek jen pro snoby, já tam přece nemůžu jen tak jít, když si tam stejně nic nekoupím!“) a k 50. narozeninám jí obdarovala jejím prvním opravdovějším parfémem dle jejího výběru… (ale znova tam moc nechce, no… :? )

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 14.05.10 22:03

Moje maminka ztratila čich a dává mi důvěru vybírat jí vůně. Naposledy jsem jí vybrala Truth a všichni ji v práci chválí. Škoda, že ji necítí.
Pro mě je to nepředstavitelné nic necítit.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 15.05.10 00:11
rakuli píše:
Pochlubte se :PJá teda začnu, zítra nesu do práce očichat kolegyňce Eau de Star a Pradu Tendre a přemýšlím, jestli jí z obou udělat vzorečky, jsem na tyhle vůně docela lakomá :mrgreen:

Chci být taky tvá kolegyně a očichat Eau de Star, protože mě velice zajímá 8) :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 15.05.10 10:17

Tak my jsme tady vlastně taky takové parfémové kolegyně :wink:

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 15.05.10 10:22
kamila252 píše:
Moje maminka ztratila čich a dává mi důvěru vybírat jí vůně. Naposledy jsem jí vybrala Truth a všichni ji v práci chválí. Škoda, že ji necítí.
Pro mě je to nepředstavitelné nic necítit.

Tak to je mi líto, s tvou maminkou cítím, kéž nám vydrží naše nosánky co nejdéle, občas mám strach, že to s tím voněním přeháním a ničím si čichové buňky, tak si dovedu představit, co to asi je.
Můj nadřízený v práci má po úrazu, kdy si rozmlátil nos a teď, když mu ho dali do pořádku, říká, že cítí jen polovinu vůní, na některé jeho nos prostě nereaguje…

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 17.05.10 07:26

To by pro mě bylo také strašné, kdybych ztratila čich, na kterém si od mala zakládám. :speechless:

Já za své dobré parfémové skutky považuji, že jsem mamce už darovala několik vůní a odstřiků, a že jsem spolužačce sehnala levně odstřik Tocade, po kterém toužila. :)

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

JAN62
Učednice 31 příspěvků 17.05.10 09:44

Začínám si „zakládat“na tom, že jsem v práci, kde jsme většinou chlapi, objednal už několikrát pro kolegy toaletku. Výběr nechali na mé osobě a docela byli spokojeni. Osvěta je osvěta.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist