Vaše parfémové dobré skutky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 13.05.10 20:01
Vaše parfémové dobré skutky

Pochlubte se :P

Já teda začnu, zítra nesu do práce očichat kolegyňce Eau de Star a Pradu Tendre a přemýšlím, jestli jí z obou udělat vzorečky, jsem na tyhle vůně docela lakomá :mrgreen:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 13.05.10 20:37

Přes Arome jsme kamarádce domluvila prodej její oblíbené vůně za velmi dobrou cenu.Tak byla ráda, že nemusí lítat po obchodech, přišla jí až domů a ještě byla levná :D

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 13.05.10 20:53

Já už jsem obdarovala docela dost lidí různými vůněmi z mé poličky. Jsem totiž dost vybíravá a než jsem věděla, že existuje Arome, tak vůně která mně třeba v půli(často i po pár navoněních :D ) přestala bavit, putovala k jiné majitelce. Často se jednalo o mou maminku, ale i některé kamarádky se potěšily :) .

Zbavila jsem se takhle např. Light Blue, Live - Jennifer Lopez, Glow - Jennifer Lopez, Bright Crystal - Versace, všechny možné Avon parfémy, myslím, že to byly desítky flakonů. Když nad tím tak přemýšlím, jsem dost marnotratná osoba. Teď už si raději kupuji odstřiky a víc přemýšlím.

Ale je pravda, že ráda vůně daruji, nesmutním po nich, je fajn, že někomu udělají radost.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1112 příspěvků 13.05.10 22:21

To co mě už nebaví nebo mi nevoní putuje k mojí sestře, neteři a ke kamarádkám… mám radost, když mohu udělat radost druhým! A taky při každé možné příležitosti kupuji své rodině voňavé dárky .. to by se mohlo do dobrých skutků také počítat :mrgreen:

Na poličce 51 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 14.05.10 00:31

…pokud není sv. Petr alergik…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 14.05.10 08:13

Pred pár dňami som dala švagrinke Arden Beauty, ja som ju nepoužívala.
A taktiež kupujem celej rodine na sviatky parfémy :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1112 příspěvků 14.05.10 10:19
Vera píše: …pokud není sv. Petr alergik…

Věrko, :lol:

Na poličce 51 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 14.05.10 21:31

Já mám parfémy jako svou radost a tak se jimi snažím dělat radost i jiným :). Maminka si ode mě pravidelně půjčuje moje vůňky (i když většina jí moc nejede :D ), kamarádky obdarovávám odstřiky, když se jim vůně líbí, o vzorečcích ani nemluvím. A pak se divím, že mi to nějak rychle ubývá všecko :D

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 14.05.10 21:48

Já za svůj dobrý skutek považuji to, že se mi podařilo dostat maminku do parfumerie a že to bylo práce a přemlouvání! (znáte to, „krámek jen pro snoby, já tam přece nemůžu jen tak jít, když si tam stejně nic nekoupím!“) a k 50. narozeninám jí obdarovala jejím prvním opravdovějším parfémem dle jejího výběru… (ale znova tam moc nechce, no… :? )

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 14.05.10 22:03

Moje maminka ztratila čich a dává mi důvěru vybírat jí vůně. Naposledy jsem jí vybrala Truth a všichni ji v práci chválí. Škoda, že ji necítí.
Pro mě je to nepředstavitelné nic necítit.

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 15.05.10 00:11
rakuli píše:
Pochlubte se :PJá teda začnu, zítra nesu do práce očichat kolegyňce Eau de Star a Pradu Tendre a přemýšlím, jestli jí z obou udělat vzorečky, jsem na tyhle vůně docela lakomá :mrgreen:

Chci být taky tvá kolegyně a očichat Eau de Star, protože mě velice zajímá 8) :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 15.05.10 10:17

Tak my jsme tady vlastně taky takové parfémové kolegyně :wink:

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 15.05.10 10:22
kamila252 píše:
Moje maminka ztratila čich a dává mi důvěru vybírat jí vůně. Naposledy jsem jí vybrala Truth a všichni ji v práci chválí. Škoda, že ji necítí.
Pro mě je to nepředstavitelné nic necítit.

Tak to je mi líto, s tvou maminkou cítím, kéž nám vydrží naše nosánky co nejdéle, občas mám strach, že to s tím voněním přeháním a ničím si čichové buňky, tak si dovedu představit, co to asi je.
Můj nadřízený v práci má po úrazu, kdy si rozmlátil nos a teď, když mu ho dali do pořádku, říká, že cítí jen polovinu vůní, na některé jeho nos prostě nereaguje…

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 17.05.10 07:26

To by pro mě bylo také strašné, kdybych ztratila čich, na kterém si od mala zakládám. :speechless:

Já za své dobré parfémové skutky považuji, že jsem mamce už darovala několik vůní a odstřiků, a že jsem spolužačce sehnala levně odstřik Tocade, po kterém toužila. :)

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

JAN62
Učednice 31 příspěvků 17.05.10 09:44

Začínám si „zakládat“na tom, že jsem v práci, kde jsme většinou chlapi, objednal už několikrát pro kolegy toaletku. Výběr nechali na mé osobě a docela byli spokojeni. Osvěta je osvěta.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist