Vaše parfémové plány pro rok 2010

Lyonella 02.01.10 15:05

Vaše parfémové plány pro rok 2010

Máte nějaké?

Moje :

1. Stop bezhlavým nákupům :!:
  1. Prozkoumat značky Joe Malone, Carthusia, Téo Cabanel…
  1. Spotřebovat všechny stávající odstřiky (než začnu shromažd'ovat nové :roll: )

… no a dál se uvidí… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Dalia 02.01.10 15:12

Konkrétní plány nemám, ale s těmi odstřiky to mám stejně. Mám na cestě ještě jeden odstřik, a pak už bych chtěla jejich stav snižovat. :)

Elvira 02.01.10 15:16

1. Čichat, čichat, čichat…a obejít se přitom bez astmatického záchvatu.
2. Zachovat si rozvahu při prohlížení nabídky na Arome a e-shopech a neřídit se mým oblíbeným španělským příslovím: P… vidím, p… chci!
3. Na druhou stranu si ovšem dělat radost a velká voňavá přání si plnit.

rakuli 02.01.10 15:46

Prozkoumat neznámé značky na Fragrancex a zkusit to omezit na čím dál méně častější frekvenci nákupu… :wink:

Těšit se ze svých stávajících vůní a odstřiků a v tomto směru už poličku nerozšiřovat…to se mi asi nepodaří :D

jasmina 02.01.10 15:49

proplesknout se a porad neco nekupovat, protoze „prece je to taaaaaaaaaaaaaak vyhodne, to by byla skoda nebrat“ :D uz ted si prijdu jak blazen :lol:

mam v planu par drahych kousku, takze se hodlam soustredit spis na ne

Garfield 02.01.10 16:01

Přesunout tužebník na poličku :whistle: :)

Maty 02.01.10 16:04

1.soustředit se jen na ty vůně po kterých skutečně toužím a nejen chci :lol:

2.radovat se z dorazivší vůně déle než jen do doby,kdy poštačka zazvoní u dveří :oops:

3.když už nějakou vůni koupím,zakázat si špatné svědomí a nadále si to omluvat(např.do hospody nechodím,nekou­řím,tak co z toho života mám? :oops: )

4.testovat a rozšiřovat obzor,možná se i více zajímat o jednotlivé tvůrce mých oblíbenců

Světluška 02.01.10 16:26

Postupně se spotřebovat stávající odstřiky, to by pro začátek stačilo :wink:

Smidlik 02.01.10 16:31
Maty píše:
1.soustředit se jen na ty vůně po kterých skutečně toužím a nejen chci :lol:

2.radovat se z dorazivší vůně déle než jen do doby,kdy poštačka zazvoní u dveří :oops:

Ty jsou výstižné, taky to zkusím :lol:

Spotřebovat stávající odstřiky než pořídím další je nereálné. To bych sem vůbec nesměla lézt.

WildOrchid 02.01.10 16:38

zredukovat zasoby miniaturek tak, aby mi zustaly jen ty co opravdu chci - a az na vyjimky staci je mit jednou.

idealne povymenovat, pripadne prodat odstriky a vzorky ktere nepouzivam

sehnat chybejici niche orig. vzorky, chybejici miniaturky Hermes a Guerlain
sehnat orig. vzorky Armani privé :)) (a co jsem na ně koukala, tak letos asi koupím i nějakou flašku naslepo, jsou krásný, se zajímavým složením)

sehnat nějaký miniaturky Vivienne Westwood, a tím udělat radost jedné známé přes miniaturky (když seženu dvě, tak si samozřejmě jednu nechám, ale jinak je nějak extra nepotřebuji)

WidOrchid, nad tvojí důkladností se nepřestanu udivovat…

domenica 02.01.10 17:21

Bezhlavé nákupy nedělám, z vůní se nepřestávám těšit ani poté, co je umístím na poličku (do šuplíku), nepálí mě velký počet odstřiků - průběžně je spotřebovávám a navíc vydrží dlouho, nehrozím se přílišného počtu vůní … tak co se mnou? :D

Letos bych se ráda:

• seznámila pořádně s historií některých parfémových domů
  • seznámila lépe s tvorbou jednotlivých parfumérů
  • zdokonalovala se průběžně ve francouzštině

a dále:
Ráda bych přivítala na poličce (ale to nemusí být vůbec zrovna letos, to jsou dlouhodobé plány) :

• Magii Noire čistý parfém
  • Diva čistý parfém

Těším se na:

• užívání si vůní, které už na poličce mám
  • Tonku Impériale
  • testování a poznávání nových vůní :wink: (vůni s velkým V nehledám, mám pocit, že několik takových už mám, ale jsem otevřená každému milému překvapení :wink:)
Fleur 02.01.10 17:35

Neplánuji nic moc, budu si užívat toho, co mám, a trochu šetřit na to, co nemám.

Alena 02.01.10 17:38

v plánu mám změnit strategii nákupu :wink: doteď nebyl měsíc, abych si nepořídila 2-3 vůně nebo odstřiky… s tím končím!! raději si 2× do roka koupím krásnou dražší vůni…

Kerze 02.01.10 17:58

1. konečně si pořídím Promesse de l´Aube
2. přestanu být sentimentální a zbavím se všech vůní, které nenosím a shromažďuji pouze kvůli flakónu, nostalgii, špatné dostupnosti atd. - tj. zbavím se skoro poloviny police… :P …postupně…
3. budu kupovat max. 1 - slovy - jeden parfém měsíčně… :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist