Vaše parfémové plány pro rok 2014

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 01.01.14 14:51
Vaše parfémové plány pro rok 2014

Zakladám túto tému a pokračujem v tradícii. Zaujíma ma aké parfémové plány máte na nový rok, aké nákupy chcete realizovať, aké parfémové predsavzatia ste si na začiatku roka 2014 dali.
Ja som svoje predsavzatie z minulého roka obmedziť poličku nesplnila a tohto roku si nedám takéto presavzatie. Samozrejme, že chcem spotrebovať niektoré vône, ale potrebujem si dokúpiť Allure od Chanelu a Addict od Dioru, staré a overené vône. Uvidím na konci roka ako to dopadne.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 01.01.14 15:01

Tak především je moje priorita také Addict, ovšem bůhví, kdy na něj našetřím a jestli ještě bude dostupný ten starý. Pak bych si ráda koupila znovu nějaký Chanel - opět shoda :mrgreen: buď Allure nebo Allure Sensuelle, budu muset ještě pořádně otestovat. No a pak bych se ráda víc vzdělala v pánských vůních, jen je škoda, že ten můj na sobě nenechá nic zkoušet. :?

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 01.01.14 16:04

@Tassia Děkuji za založení tématu :palec:

Plánuji vyzkoušet parfémové portfolio značky Chanel. Uznávám, pravděpodobně nebude stačit tento rok, ale důležité je začít 8) Jasné je další zakoupení odstřiku Allure, a to ve verzi Sensuelle v obou koncentracích.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 01.01.14 16:09

Sycomore, Sycomore a ešte raz Sycomore. Nič viac zo sveta parfémov tento rok nepotrebujem. :) (možno Allure edp alebo Senuselle)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

sunnymood
Znalkyně 303 příspěvků 01.01.14 16:21

tak já mám v plánu namedvědit nějaké nezbytně nutné Guerlainy :oops:

a nutně musím vyzkoušet Amouage a Forda..mám mezery :,(

no a pokud se zadaří, pak mě láká věčná pokušitelka @MonicaNY a její báječné recenze na arabky :cert: :*

Na poličce 16 parfémů 3 miniatury 77 odstřiků 87 vzorků V tužebníku 1 parfém

qanik
Znalkyně 326 příspěvků 01.01.14 16:50

Tento rok chcem bližšie spoznať vône značky Guerlain.

Na poličce 8 parfémů 8 miniatur 9 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 01.01.14 16:55

Nějaký ten Chanel bych ráda doplnila na poličku. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ayuri  01.01.14 17:07

Redukcia mojej poličky - viac, ako polovicu z nej nenosím, a už ani nebudem. Ale aj tak sa ich neviem vzdať. :?

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 01.01.14 17:32

@Ayuri …ja ti tak rozumiem, polovička by mi stačila, ale neviem sa vzdať žiadneho..... :,(

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 01.01.14 17:36

Rozhodně plánuji nákup vůní Guerlain, ať už těch běžných, které zatím neznám, nebo z Medvědů.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ayuri  01.01.14 18:01

@Tassia

Ja vône vnímam ako skvapalnené spomienky, každá mi niečo pripomína. Niekedy si len tak sadnem, otváram krabičky a privoniavam k flakónom. Je to také Déjá vu. Preto sa neviem vzdať ani tých, ktoré už veľmi nemusím. No na druhej strane, práve to bol dôvod, pre ktorý som musela dať preč niektoré moje milované vône napr. pôvodný Poison - pripomínali zlé chvíle, ktoré nechcem oživovať.

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 01.01.14 18:12

@sunnymood Arabky je třeba poznat :kytka: .

V mých nejbližších plánech jsou vůně, které dorazí v prvních dnech tohoto roku (doufám…), Majda Bekkali Mon nom est Rouge (a ráda bych poznala tuto značku důkladněji), Frapin 1270, Chia a Alessandro.
Dále bych též důkladněji prozkoušela produkci Toma Forda, využiji zdejší medvědí akce.
Těším se na nákup další vanilkové limitky Shalimaru, letos to má být vanilka indická.
A samozřejmě hodlám dál zkoušet a objevovat nové arabské vůně a značky. :kytka:

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Eve
Znalkyně 252 příspěvků 01.01.14 18:48

Já bych si ráda uspořádala zkušebník, protože za dva roky na Arome těch vůní už bylo hodně a začínám se v tom ztrácet.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 17 parfémů

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 01.01.14 18:54

Jsem teď konečně spokojená s poličkou, nosím z ní všechno a zdá se mi, že nic nového nepotřebuju. :) Jenom bych si chtěla po delší době pořídit zase Chanel No 5, pak se moc těším na Rose Oud a Amber Oud od P. Nicolai (a možná, že je budu potřebovat) a chtěla bych prozkoumat značku Neela Vermeire Créations.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 01.01.14 20:16

V hrubých črtech :mrgreen:

- doplnit No° 5 (tentokrát asi koncentraci Edp)
- pořídit menší balení Allure Sensuelle
- stále toužím po Jersey
- a není vyloučen flakon Cristalle (uvidím, až spotřebuji odstřik)

• láká mě nová limitka Shalimaru
  • stýská se mi po L'Instantu (teď už ale jedině Edp)
  • chci domečkový flakon na poličku (LHB nebo „malé černé“)
  • na podzim by bodla Tonka Imperiale
  • zkusit reformulovanou Blue Amber a pár dalších Montalek
Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist